Як прибрати живіт і боки чоловікові, жінці, в домашніх умовах, тренажерному залі

Мода на правильне харчування і спорт з кожним роком набирає все більших обертів. Струнке і підтягнуте тіло асоціюється зі здоров’ям, а зайва вага сприймається як відхилення. Красива фігура – це результат складної і наполегливої роботи, який при бажанні може дозволити собі кожен.

Чому збоку або на животі утворюються жирові відкладення

На думку фахівців, основною причиною виникнення зайвого жиру на животі й боках є порушення обміну речовин. Воно відбувається із-за надмірного вживання шкідливої їжі, такої як борошняне, солодке, фастфуд, і малоактивного способу життя.

При таких умовах організм не встигає переробити отримані калорії і відкладає їх у першу чергу в області талії, а в’ялі м’язи не в змозі утримувати збільшений животик.

Найчастіша причина зайвої ваги в області талії — порушення обміну речовин

Ендокринологи називають ще одну причину появи зайвої ваги – це стрес і гормональні порушення. У стресових ситуаціях в організмі відбувається викид гормону кортизолу, який сприяє накопиченню жирової прошарку в області живота. Прибрати її вкрай важко.

Лікарі стверджують, що у часто схильних до стресу кількість людей кортизол рецепторів в жировій масі в рази більше, ніж у звичайних жирових клітинах. До того ж вони можуть передаватися по спадку.

У чоловіків у віці після 40 років дуже поширений так званий «пивний животик». Фахівці спростовують загальну думку, що призводить до ожиріння саме вживання пива. В дійсності воно тільки пробуджує відчуття голоду, що призводить до переїдання.