ТОП-20 найкрасивіших акторів Голлівуду

ТОП-20 найкрасивіших акторів Голлівуду

Ми повністю поділяємо думку, що краса є головним джерелом натхнення. Тож тримай добірку з 20 найкрасивіших акторів Голлівуду! Цього разу пройшлися молодими та сучасними!

20. Шайа Лабаф

Актор, художник, активіст та організатор перформансів – де тільки не пробував себе колоритний Шайа Лабаф. На його рахунку – головні ролі у «Трансформерах», «Параноє» та новому «Індіані Джонсі» з Харрісоном Фордом.

Шайа Лабаф - Найкрасивіші актори Голлівуду

19. Кріс Претт

З тих пір, як Кріс Претт привів себе у форму, він ніби спеціально дає приводи помилуватися собою. «Вартові галактики», «Світ юрського періоду», «Чудова сімка» – що ще треба?

Кріс Претт - Найкрасивіші актори Голлівуду

18. Ченнінг Татум

Ченнінг Татум регулярно потрапляє до рейтингів найкрасивіших та найсексуальніших голлівудських акторів.Серед останніх популярних фільмів за його участю – «Удача Логана», «Kingsman: Золоте кільце», «Сходження Юпітер» та «Гидка вісімка».

Ченнінг Татум - Найкрасивіші актори Голлівуду

17. Зак Ефрон

Довгоочікуваний успіх Заку Ефрону приніс проект «Класний мюзикл» ще 2006 року. З того часу він знявся в десятках фільмів і навіть зіграв серійного вбивцю Теда Банді у трилері «Гарний, поганий, злий».

Зак Ефрон - Найкрасивіші актори Голлівуду

16. Кріс Пайн

Зоряна роль капітана Джима Кірка у перезапуску «Стартреку» визначила подальше майбутнє Кріса Пайна. За останні роки він поповнив список робіт ісландською постапокаліптикою «Z – значить Захарія», фільмом-катастрофою «І вдарив шторм» та кінокоміксом «Диво-жінка» у всесвіті DC.

Кріс Пайн - Найкрасивіші актори Голлівуду

15.Ештон Катчер

Кутчеру трохи за сорок, але у це важко повірити! Після виходу фільму про Стіва Джобса він активно знімається для Нетфлікс у комедійному серіалі «Ранчо».

Ештон Кутчер - Найкрасивіші актори Голлівуду