10 голлівудських акторів з ідеальною фігурою

Топ 10 голлівудських акторів з ідеальним тілом

Щоб підтримувати форму, знаменитості дотримуються професійних дієт і годинами сидять у спортзалі. Але результат старань очевидний – за бездоганною фігурою голлівудських акторів жінки в усьому світі сходять з розуму! А скільки чоловіків нарешті вирішують подбати про себе, переконавшись, що досягти такого результату дійсно можливо.

10. Джейсон Стетхем

Акторові, який, за його власними словами, ніколи не думав про калорії та такі дрібниці, довелося дуже напружуватися. Особливо, коли він виявив, що з часом любити бразильське джиу-джитсу було недостатньо. До другого Адреналіну Стетхем скинув майже 10 кг менш ніж за півтора місяці!

Ідеальна фігура голлівудських акторів Джейсона Стетхема

9. Зак Ефрон

Зак Ефрон орієнтується не на набір маси, а на підсушування та збереження рельєфу. Він чергує силові тренування з кардіо, постійно змінює темп і періодично доводить себе до виснаження заради результату.У комплексі, який тренер склав для Ефрона, також є вправи на гнучкість і рівновагу.

Зак Ефрон - Голлівудські актори з ідеальним тілом

8. Марк Уолберг

Марк Волберг зберігає бездоганний рельєф завдяки так званим суперсетам. Це відносно короткі, але високоінтенсивні тренування, які вписуються навіть у напружений графік стрільб. Рекорд Уолберга – 12 кг м’язової маси всього за 2 місяці.

Марк Волберг - Ідеальне тіло Голлівудські актори

7. Кріс Пратт

Після виходу «Вартових Галактики» комедійний кремезний Кріс Пратт вразив публіку ідеальною фігурою. Досі залишається загадкою, як саме йому вдалося зачарувати режисера Джеймса Ганна, але перед зйомками Пратт схуд на понад 25 кг!

Кріс Пратт - Ідеальне тіло Голлівудські актори

6.Чарлі Ханнем

Чарлі Ханнем зізнавався, що у своїх заняттях наголошує на опрацюванні преса. Для підтримки форми він віддає перевагу круговим тренуванням у кілька підходів, але прес – це головне.

Чарлі Ханнем - Голлівудські актори з ідеальною фігурою