Види жіночих стрижок на середнє волосся – назви, фото та описи

Види жіночих стрижок на середнє волосся: назви, фото та описи

Мабуть, зараз вже неможливо порахувати всі жіночі стрижки на середнє волосся, яке пропонує сучасна мода. Тим більше, коли у трендах креативний авторський підхід до кожного конкретного образу. Але нам таки вдалося впорядкувати цей творчий хаос і виділити основні види. Розповідаємо з фото та назвами!

1. Каре

Карі на середню довжину найчастіше доходить до плечей або спускається трохи нижче. Зараз, крім класичного прямого зрізу, все частіше вибирають рване або градуйоване каре.

Каре

2. Подовжене каре

А якщо ти хочеш залишити ще більше довжини, вибирай видовжене каре. У різних інтерпретаціях воно може сягати майже грудей. А ще значно рідше вимагає укладання.

Довге каре

3. Боб із подовженням

Основна округла форма та плавний перехід боба зберігаються, але довжина стає більшою.Цікаво виглядає варіант з передніми пасмами у особи до підборіддя і нижче, і з дуже короткою потилицею.

Боб з подовженням

4. Боб-каре

Довжина та форма каре з обсягом боба – а що ще потрібне? Боб-каре дуже гармонійно поєднується з косою чубчиком та бічним проділом.

Боб-каре

5. Каскад

Багатошаровий каскад передбачає акуратний перехід довжини від верхівки вниз. Він ефектно спадає по плечах і дуже гарний як на пряме волосся, так і на кучері.

Каскад

6. Лісеня

На відміну від каскаду, у випадку з драбинкою довжина поступово переходить від обличчя до потилиці. Причому драбинка буває плавною або виражено ступінчастою.

Лісенка

7. Фронтальний каскад

Фронтальний каскад трохи відрізняється від звичайної геометрії, і, по суті, поєднує в собі його особливості та особливості драбинки. Більш універсальний та повсякденний варіант складно придумати!

Фронтальний каскад