Види жіночих стрижок на середнє волосся – назви, фото та описи

Види жіночих стрижок на середнє волосся: назви, фото та описи

Мабуть, зараз вже неможливо порахувати всі жіночі стрижки на середнє волосся, яке пропонує сучасна мода. Тим більше, коли у трендах креативний авторський підхід до кожного конкретного образу. Але нам таки вдалося впорядкувати цей творчий хаос і виділити основні види. Розповідаємо з фото та назвами!

1. Каре

Карі на середню довжину найчастіше доходить до плечей або спускається трохи нижче. Зараз, крім класичного прямого зрізу, все частіше вибирають рване або градуйоване каре.

Каре

2. Подовжене каре

А якщо ти хочеш залишити ще більше довжини, вибирай видовжене каре. У різних інтерпретаціях воно може сягати майже грудей. А ще значно рідше вимагає укладання.

Довге каре

3. Боб із подовженням

Основна округла форма та плавний перехід боба зберігаються, але довжина стає більшою.Цікаво виглядає варіант з передніми пасмами у особи до підборіддя і нижче, і з дуже короткою потилицею.

Боб з подовженням

4. Боб-каре

Довжина та форма каре з обсягом боба – а що ще потрібне? Боб-каре дуже гармонійно поєднується з косою чубчиком та бічним проділом.

Боб-каре

5. Каскад

Багатошаровий каскад передбачає акуратний перехід довжини від верхівки вниз. Він ефектно спадає по плечах і дуже гарний як на пряме волосся, так і на кучері.

Каскад

6. Лісеня

На відміну від каскаду, у випадку з драбинкою довжина поступово переходить від обличчя до потилиці. Причому драбинка буває плавною або виражено ступінчастою.

Лісенка

7. Фронтальний каскад

Фронтальний каскад трохи відрізняється від звичайної геометрії, і, по суті, поєднує в собі його особливості та особливості драбинки. Більш універсальний та повсякденний варіант складно придумати!

Фронтальний каскад

8. Маллет

Стара зачіска Девіда Боуі та Джона Бон Джові отримала нову сучасну інтерпретацію! І зараз її сміливо обирають молоді дівчата, додавши трохи градуювання та недбалості.

Маллет

9. Рапсодія

Серед каскадних стрижок рапсодія – мабуть, одна з самих жіночних та елегантних. Особливо вона хороша на хвилястому волоссі та у поєднанні з укладаннями.

Рапсодія

10. Французька стрижка

Французький шарм – це дивовижний баланс між ніжністю та зухвалістю. Це рвані стрижки, але з дуже елегантною формою під конкретний образ.

Французька стрижка

11. Стрижка на ніжці

Найчастіше в такій техніці роблять каре або боб-каре. Суть у тому, що частина волосся на потилиці коротко вистригається або взагалі голиться. Виходить нова і ще цікавіша геометрія.

Стрижка на ніжці

12.Сесон

У сесоні головне округлі лінії та щільна густа чубчик. А ось довжина вже варіативна, тому цілком може доходити до плечей і нижче.

Сесон

13. Челсі

Челсі – одна з найбільш екстравагантних стрижок для тих, хто не боїться експериментів та образів, що викликають. Незважаючи на те, що більша частина голови остригається дуже коротко, довжина зберігається у вигляді чубчика, бічних пасм та на потилиці.

Челсі

14. Лісий хвіст

Це простий трикутний зріз, який підходить практично для будь-якої довжини волосся. Лисий хвіст миттєво надає образу якоїсь фентезійної родзинки.

Лісий хвіст

15. Прямий зріз

Якщо каре все-таки передбачає створення форми, то прямий зріз – це буквально стрижка під лінійку. Мода на нього повернулася з трендом на чітку геометрію та мінімалізм.

Прямий зріз

16. Шеггі

Рвана та розпатлана стрижка шегі – це втілення самого поняття «творчий хаос». Найкраще вона поєднується з такою ж рваною і безладною чубчиком.

Шеггі

17. Паж

Довжений паж балансує десь між стрижками на ніжці та шапочкою. Густа чубчик у поєднанні з арочним округлим зрізом ідеально підкреслює погляд та форму обличчя загалом.

Паж

18. Тупий біб

Якщо форма звичайного бобу вибудовується з урахуванням лінії вилиць і будови особи, то тупий боб – це практично прямий зріз. Але при цьому цей обсяг на маківці зберігається.

Тупий боб

19. Аврора

Оригінальна багатошарова стрижка передбачає виражений контраст між довжиною різних шарів волосся. Вона чудово виглядає після легкого недбалого укладання вологими руками.

Аврора

20. Бічний проділ

Косі проділи, здається, практично витіснили класичні. І це не просто так, адже його можна підібрати безпосередньо під твій типаж, щоб наголосити на всіх перевагах.

Бічний проділ

21. Геометрія

Геометричні стрижки варто виділити окремим трендом.Вони дуже різноманітні, але їх завжди неможливо сплутати з жодним іншим прийомом.

Геометрія

22. Дебют

Ще одна багатошарова та багаторівнева зачіска бездоганно підійде модницям будь-якого віку. Дебют на середню довжину надає легкість і об’єм навіть тонкому прямому волоссю.

Дебют

23. Гранж

Гранж прийшов у повсякденну моду разом із іншими елементами субкультур. Його величезна перевага в тому, що ти можеш взагалі не думати про укладання і навіть гребінець.

Гранж

24. Асиметрія

Найпростіший і витонченіший варіант асиметрії – різна довжина пасм з двох сторін з плавним переходом. Ефект можна посилити за допомогою косого проділу, виголеної скроні та інших прийомів.

Асиметрія

25. Італійка

Темпераментна італійка сповна відповідає своїй назві. Це тільки на перший погляд здається, що рвані пасма розташовані без якоїсь системи!

Італійка