20 найкращих документальних фільмів останніх років

20 найкращих документальних фільмів останніх років

Документальні фільми – це захоплюючі історії про науку, історію, природу та мистецтво. Розширюй горизонти своїх знань разом із нашою захоплюючою кінопідбіркою!

1. Ідеальна планета (2021)

Ідеальна планета (2021)

Це неймовірний барвистий документальний фільм, що складається з п’яти міні-частин, про вплив сил природи та людства на все, що відбувається довкола. Любителі природничих наук зможуть дізнатися багато нового про вулкани, океани, Сонце та природні явища.

2. Зіркові папи (2020)

Зоряні тата (2020)

Документальний фільм піднімає проблему сімейних цінностей та ролі чоловіка у формуванні та підтримці здорової атмосфери у родинному колі. Глядачі дізнаються багато нових фактів про знаменитостей і побачать, що популярні татусі переживають ті ж проблеми, що й батьки у звичайних сім’ях.

3. Слон (2020)

Слон (2020)

У центрі сюжету цього документального фільму – африканські слони та їхня міграція. Він буде цікавий навіть поціновувачам художнього кіно, оскільки режисери постаралися зробити його неймовірно барвистим та пізнавальним.

4. Невідома планета Земля (2018)

Невідома планета Земля (2018)

Як зароджувалась Земля? Коли на ній з’явилося перше життя? Фільм відповідає на ці питання, показуючи історію виникнення планети та шлях її еволюції.

5. Рік на орбіті (2016)

Рік на орбіті (2016)

Особливості життя космонавтів, чудові картини космосу, унікальність інформації та атмосфера фільму змусять переглядати його ще багато разів.

6. Планети (2019)

Планети (2019)

Як з’явилися та розвивалися Меркурій, Венера, Нептун та інші планети? Що таке супутники та яка їхня роль у космічному просторі? Дізнайся більше цікавої інформації з цього серійного документального фільму!