20 найкращих фільмів про вязницю

20 найкращих фільмів про в'язницю

Фільми про ув’язнених, їхні долі, несправедливість арешту та уроки, винесені з помилок справжніх злочинців, можуть серйозно змінити погляди на життя. Якщо тобі подобається кіно, яке змушує задуматися і порушує важливі соціальні питання, ми рекомендуємо до перегляду цю добірку найкращих фільмів про в’язницю!

1. Втеча з Преторії (2020)

Тім Дженкін (Деніел Редкліфф) разом зі Стівеном Лі (Деніел Веббер) опиняються у в’язниці за поширення листівок, які закликають до боротьби за свободу та повстання проти режиму ПАР. Разом з іншими політичними арештантами Тім та Стівен створюють план втечі. Але чи вдасться їм зробити його?

Втеча з Преторії - Найкращі фільми про в'язницю

2. Законослухняний громадянин (2009)

У будинок Клайда Шелтона (Джерард Батлер) вриваються грабіжники та вбивають його родину. Незабаром злочинців заарештовують, але Клайд розуміє, що корумпований і недбалий суд не покарає їх належним чином. Тоді герой сам вирішує досягти справедливості, внаслідок чого опиняється за ґратами. Але навіть тут Клайд диктує правила.

Законослухняний громадянин - Найкращі фільми про в'язницю

3. Втеча із Шоушенка (1994)

Енді Дюфрейн (Тім Роббінс) звинувачується у вбивстві власної дружини. Чоловік не впевнений у своїй винності, бо був надто п’яний і не пам’ятає подій фатального вечора. Тим не менш, Енді потрапляє до в’язниці, де йому доведеться пройти через безліч випробувань, щоб вижити і дізнатися правду про загибель подружжя.

Втеча із Шоушенка - Найкращі фільми про в'язницю

4. Зелена миля (1999)

Пол Еджкомб (Том Хенкс) працює у тюремному відділі, де утримують ув’язнених, засуджених до смерті. Його колега Персі Уетмор (Даг Хатчисон) – злісна, жорстока і боягузлива людина зі зв’язками, яка знущається з людей. Якось до блоку надходять троє нових арештантів, які змінять життя всього відділу.

Зелена миля - Найкращі фільми про в'язницю