8 ефективних способів, як вивести плями від порошку на одязі після прання

8 ефективних способів, як вивести плями від порошку на одязі після прання

Іноді навіть найкращий порошок залишає на тканині незрозумілі розлучення, білі плями або сині. Дуже неприємно, але це не привід викидати улюблену річ. Ділимося легкими та ефективними способами, як вивести плями від порошку на одязі після прання!

1. Мило та оцет

Це дуже простий спосіб, що підходить навіть для кольорових речей. Не бійся, у невеликій концентрації оцет зовсім небезпечний. Його навіть використовують для закріплення кольору!

Як використати: Додай у таз з теплою водою терте мило та кілька столових ложок оцту. Випрай тканину в цій воді і потім промий під проточною. Запах можна забрати за допомогою кондиціонера.

Примітка: Якщо оцту не було під рукою, то використовуй кілька ложок соди. Але її обов’язково треба добре розчинити. Мило рекомендуємо брати господарське, але звичайне теж підійде.

Мило та оцет

2. Нашатирний спирт

Ще один досить відомий та поширений у народі варіант.

Як використовувати: Розчини 1 ч.л.нашатирного спирту у двох склянках теплої води. Добре промочи пляму сумішшю, залиш на 5 хвилин і випрай.

Примітка: Цей спосіб добре допомагає від синіх плям на білій тканині, а для кольорових речей пошукай більш делікатний метод!

3. Перекис

Принцип той самий, що і з використанням нашатирного спирту. Вони добре замінюють один одного.

Як використовувати: Розчини 1 ст.л. перекиси в 75 мл води, нанеси зверху і не чіпай пару хвилин. Добре прополощі одяг у чистій воді.

Примітка: Цей метод також підходить тільки для щільних білих тканин.

Перекись

4. Ополіскувач для кольорових речей

Лови делікатний метод для різнокольорового та чорного одягу. Тільки бери спеціальний ополіскувач!

Як використати: Влий ковпачок ополіскувача в таз, замочи одяг на 10 хвилин і застирай. Наприкінці обов’язково виполощі все у чистій воді. Пропорції можуть відрізнятися, тому слідуй інструкції свого миючого засобу.

Примітка: Можна прополоскати речі не вручну, а в машинці на короткому режимі при 30 градусах.