7 ефективних способів, як відмити жир з кухонних шаф

7 ефективних способів, як відмити жир з кухонних шаф

Коли на кухні охайно, то і готувати легше, і настрій, щоб попити каву вранці, є. Але прибирання цього приміщення для багатьох стає справжнім кошмаром. Саме тому ми зібрали найефективніші способи, як відмити жир із кухонних шаф. Всього 15 хвилин роботи – і твоя кухня засяє чистотою та блиском!

1. Господарське мило

Це найбільш щадний спосіб для поверхонь, чутливих до абразивів та їдких речовин. Він підходить для всього: від ДСП до лакованого дерева та глянцевих покриттів. Деякі господині вважають за краще використовувати дьогтьове мило, але воно залишає після себе специфічний запах і може спровокувати появу жовтувато-коричневих плям на білих матеріалах.

Як використовувати: Змочи і намили губку для посуду або подрібни брусок на великій тертці, змішавши потім 3 ст. л. речовини з водою до здобуття густої кашки. Залиш піну, що вийшла, на 15 хвилин на брудних ділянках, злегка втративши їх спочатку м’якою стороною губки. Змий теплою водою.

Примітка: Цей метод точно не зашкодить твої поверхні, але буде малоефективним для старого жиру, що в’ївся.

Господарське мило - як відмити жир з кухонних шаф

2. Миючий засіб для посуду

Головний плюс полягає в тому, що цей засіб можна знайти практично у кожному будинку. Воно завжди під рукою, а значить, тобі не доведеться витрачати гроші та час на покупку специфічних альтернатив. Метод дуже схожий на принцип дії господарського мила, але показує кращі результати.

Як використати: Видави пару крапель речовини на мокру губку для посуду, а потім спіни її, гарненько стиснувши кілька разів. Злегка потріть забруднені ділянки, залиш піну на них на 10 хвилин, знову потри і через 5 хвилин змий теплою водою.

Примітка: Звертай увагу при покупці на те, чи немає абразивних частинок у складі засобу. Вони можуть пошкодити глянсову поверхню кухонних шаф.