Що повинна робити жінка по дому

Що повинна робити жінка по дому?

Кожна жінка з дитинства мріє цілодобово клопотати по дому. А ще – стати майстерним шеф-кухарем, фітнес-гуру та професійним візажистом. Принаймні цьому досі вчать експерти в інтернеті. Хіба вони можуть помилятися?

1. Готівка

Підгоріла яєчня та бутерброд з ковбасою – максимум кулінарних здібностей багатьох чоловіків. Ну, або вони просто успішно прикидаються. У будь-якому випадку, кулінарні вишукування лягають на жіночі плечі. Про що тут говорити, якщо навіть чоловіки-кухарі вважають за краще обходитися вдома піцею та омлетом? Адже не можна залишити нещасного страждати!

Готівка - Що повинна робити жінка по дому

2. Створення затишку

Хто не чув про те саме міфічне поняття домашнього вогнища? Що таке затишок, чи обов’язково захаращувати квартиру милим барахлом, де береться тепла атмосфера і чи потрібен для неї обігрівач? Ніхто не знає відповіді на ці питання, зате який простір для уяви!

Створення затишку - Що повинна робити жінка по дому

3. Прання

Якщо не хочеш виявити улюблену шовкову білизну, випрану разом зі шкарпетками, або червоний гольф серед білих простирадл – тоді відразу берись за прання самостійно. Максимум – можеш доручити партнеру розвісити білизну. Але не те, що має акуратно сохнути на плічках!

Прання - Що повинна робити жінка по дому

4. Миття посуду

З парою тарілок у раковині чоловіки ще готові героїчно справлятися. Але чашки, сковорідки і все, що помилково залишилося на іншому столі, за фатальним збігом обставин випадає з їхнього поля зору. Тож доведеться брати ситуацію у свої руки!

Миття посуду - Що повинна робити жінка по дому

5. Вибір продуктів

Звісно, ​​тягати важкі пакети – не жіноча робота. Але спочатку ці пакети ще потрібно заповнити. Адже ти не хочеш дві години консультувати чоловіка по телефону, щоб він потім все одно приніс щось не те?

Вибір продуктів - Що повинна робити жінка по дому

6. Догляд за дітьми

Дбайливі батьки готові гуляти і грати з дітьми, а особливо стійкі – навіть міняти памперси, а в майбутньому – і робити уроки. Але 90% з них впадає в ступор і паніку, як тільки дитина розкапризується або занедужає. Так що доглядати дітей доведеться мамі, адже ми знаємо, що знання чудовим чином з’являються в жіночих головах прямо в пологовому будинку!

Догляд за дітьми - Що повинна робити жінка по дому

7. Прибирання

«Прибери в квартирі» – завдання складніше за конструювання ракет. Виявляється, що сантехніка не миється сама, пил не зникає після одного руху ганчірки, а жир із плити сам по собі не хоче відходити. Але ж жінці досить разів змахнути чарівною паличкою! Адже тобі не складно!

Прибирання - Що повинна робити жінка по дому

8.Планування відпустки

Якщо не хочеш виявити себе посеред лісу з вудкою та наметом без елементарної пачки вологих серветок та засоби від комарів – плануй відпочинок самостійно. А вже коли справадоходить до списку речей, любителів захопити лише пару шкарпеток та зубну щітку точно не можна залишати на самоті.

Планування відпустки - Що повинна робити жінка по дому

9. Глажка речей

З пранням ми вже розібралися, але крім того чоловікові точно не потрібно знати, що речі ще й гладять. Адже накрохмалена білизна та бездоганні сорочки самозароджуються у шафі!

Глажка речей - Що повинна робити жінка по дому

10. Шиття

Пришити ґудзик чи прихопити шов – завдання для дилетантів. Але ж ти напевно можеш змусити протерті джинси зростися, сорочку – сісти по фігурі, а піджак – розширитися на розмір. Чого тобі варте?

Шиття - Що повинна робити жінка по дому