ТОП-15 фільмів, де багатий хлопець закохується у просту дівчину

ТОП-15 фільмів, де багатий хлопець закохується в просту дівчину

Любов здатна подолати багато перешкод, у тому числі й соціальну нерівність. Ми підготували для тебе добірку фільмів, де багатий хлопець закохується у просту дівчину. Вони допоможуть з цікавістю провести кілька годин та по-новому поглянути на романтику стосунків!

1. Попелюшка (2015)

Це барвиста кінокартина за мотивами всім відомої казки про бідну дівчину та її принца. Тут є все для чарівної атмосфери: пишні бали, гарбуз-карета, кришталевий черевичок і, звичайно, сама Попелюшка (Лілі Джеймс) з хоробрим, але добрим серцем.

Попелюшка - Фільми, де багатий хлопець закохується в просту дівчину

2. 50 відтінків сірого (2015)

Анастейша (Дакота Джонсон) – трохи сором’язлива випускниця університету, якій за збігом обставин доведеться взяти інтерв’ю у мільярдера. Крістіан (Джеймі Дорнан) – молодий та загадковий підприємець із незвичайним секретом.Їхня зустріч стане доленосною подією для обох.

50 відтінків сірого - Фільми, де багатий хлопець закохується у просту дівчину

3. Кохання без участі (2016)

Юна Лорел (Емілі Кінні) вже готова впасти у відчай, бо не може знайти роботу за фахом. Залишившись на мілині, дівчина хапається за перший варіант. Тепер вона має стати особистим асистентом Денні (Джон Рірдон) – популярного спортсмена, який проходить реабілітацію.

Любов без участі - Фільми, де багатий хлопець закохується у просту дівчину

4. Чому він? (2016)

Нед (Брайан Кренстон) приїжджає відвідати дочку-студентку, якою шалено пишається. У ході зустрічі виявляється, що дівчина знайшла парубка, переїхала до нього, ще й збирається покинути навчання. Але головним ударом для батька стане знайомство зі «специфічним» обранцем доньки – мільйонером Лердом (Джеймс Франко).

Чому він? - Фільми, де багатий хлопець закохується в просту дівчину.


<h2><noscript><img loading=

6. Прекрасний світ (2014)

У Елізи (Ана Жірардо) приголомшливий талант до рукоділля. Якось дівчині випадає шанс вирушити до Парижа, щоб проявити себе. Тут на героїню чекає зовсім інше життя.

Прекрасний світ - Фільми, де багатий хлопець закохується у просту дівчину