20 найкращих комедій з чорним гумором

Смішно до жаху: 20 найкращих комедій із чорним гумором

Набрид звичайний гумор і хочеться незвичайних емоцій «на межі»? Зібрали велику добірку найсмішніших чорних комедій, яких ти точно будеш у захваті!

1. Реальні упирі (2014)

Реальні упирі (2014)

Фільм розповідає про чотирьох вампірів, які так і не змогли повністю адаптуватися до життя у XXI столітті. Мисливці на упирей, колишні пані, розповіді про минулі епохи та формат інтерв’ю роблять цю чорну комедію надзвичайно цікавою.

2. Неправильні копи (2013)

Неправильні копи (2013)

У Лос-Анджелесі настало ідеальне життя: усі злочинці за ґратами, громадяни поважають закон. Але правоохоронцям у таких умовах стало надто нудно. І тепер поліція сама взяла на себе дрібні злочини!

3. Дюплекс (2003)

Дюплекс (2003)

Молодята Алекс (Бен Стіллер) та Ненсі (Дрю Беррімор) переїжджають у новий будинок, який вони ділитимуть із милою старенькою. Незабаром пара розуміє, що їхня сусідка заслуговує на звання «Кошмар року». Тоді герої роблять спроби трохи прискорити відхід бабусі в інший світ…

4. Забійні канікули (2010)

Забійні канікули (2010)

Друзі Дейл (Тайлер Лебін) та Такер (Алан Тьюдік) приїжджають на дачу, щоб відпочити та повеселитися. Неподалік них розміщується група студентів, які насторожено ставляться до головним героям. Внаслідок непорозуміння компанія починає вважати місцевих відчайдушними головорізами.

5. Типу круті лягаві (2007)

Типу круті легаві (2007)

Ніколас (Саймон Пегг) – чудовий поліцейський, відповідально підходящий до своїх обов’язків. Його відправляють до тихого села, де на перший погляд крутий детектив зовсім не потрібен. І хоча на початку Нік займається дрібницями на кшталт пошуку лебедя, незабаром він розуміє, що в цьому містечку не все так чисто.