20 найкращих фільмів про спецназ

20 найкращих фільмів про спецназ

Захоплюючі бойовики, запальні комедії або психологічні драми – все це ти знайдеш у нашій добірці з 20 найкращих фільмів про спецназ. Ми зібрали як закордонні, так і російські кінострічки!

1. Ціль номер один (2012)

Фільм із Джесікою Честейн у головній ролі розповідає про реальну історію ліквідації Усами бен Ладена. Майя – аналітик-початківець, яка мріє обчислити злочинця і розробляє операцію з його упіймання.

Мета номер один - Найкращі фільми про спецназ

2. База “Клейтон” (2003)

Вертоліт, який має забрати курсантів під командуванням сержанта Веста (Семюел Л. Джексон) у джунглях Амазонки, зустрічає перестрілку та поранених рейнджерів. Джулія Осборн (Конні Нільсен) та колишній солдат Том Харді (Джон Траволта) беруться за розслідування.

База Клейтон - Найкращі фільми про спецназ

3.Взвод (1986)

Доброволець Кріс Тейлор (Чарлі Шин) потрапляє до складу 25-ї піхотної дивізії США, яку ще називають «Тропічною блискавкою». «Взвод» отримав чотири Оскара – у тому числі, за найкращий фільм та режисуру.

Взвод - Найкращі фільми про спецназ

4. Уцілілий (2013)

Чотири морські котики повинні стежити за селищем, де ховається лідер талібів. Але випадково розвідзагін виявили місцеві пастухи. У ролях – Марк Волберг, Тейлор Кітч, Еміль Хірш та Ерік Бана. Це історія реальної невдалої військової операції під назвою «Червоні крила».

Уцілілий - Найкращі фільми про спецназ

5. Російський спецназ (2002)

Злочинне угруповання прагне позбутися президента за допомогою ядерної боєголовки. Про це дізнаються два різні відомства ГРУ та ФСБ, і дві групи спецназу мають діяти негайно. У ролях – Ігор Ліфанов, Володимир Турчинський, Олексій Осипов та Віктор Сухоруков.

Російський спецназ - Найкращі фільми про спецназ

6.Закон доблесті (2012)

Оперативники Уолтер Росс (Нестор Серрано) та Моралес (Розалін Санчес) зустрічаються, щоб обговорити свою мету. Але в справу втручаються люди наркоторговця Михайла Крісто (Алекс Видов), на якого ведеться полювання.

Закон доблесті - Найкращі фільми про спецназ