20 найкращих фантастичних фільмів, які має подивитися кожен

20 найкращих фантастичних фільмів, які має подивитися кожен

Коли хочеться відволіктися від навколишньої реальності та побутових проблем, скористайся цією підбіркою! У ній ми зібрали найкращі фантастичні фільми, які має подивитися кожен. Ми намагалися уникати зовсім очевидних варіантів, на кшталт «Аватара», «Матриці» або «Термінатора».

1. Кловерфілд, 10 (2016)

Мішель (Мері Елізабет Вінстед) поспішно їде з міста після сварки з хлопцем, але потрапляє в автокатастрофу і приходить до тями в підземному бункері. Там вона знайомиться з іншими мешканцями, які запевняють її, що Земля постраждала від ядерної атаки та вийти на поверхню неможливо.

Кловерфілд, 10 - Найкращі фантастичні фільми

2. Безодня (1989)

Цей фільм Джеймса Кемерона не став фантастично популярним лише тому, що у режисера і так багато гучних робіт. Атомний підводний човен тоне після зіткнення з невідомим об’єктом, і екіпаж евакуювали на нафтову платформу. Але з чим зіштовхнулася команда на чолі з Едом Харрісом?

Бізня - Найкращі фантастичні фільми

3. Повстання планети мавп (2011)

Вілл Родман (Джеймс Франко) мріє створити ліки від хвороби Альцгеймера та проводить експерименти над мавпами. Одна з його підопічних виходить з-під контролю та розносить лабораторію, через що її вбивають. Пізніше з’ясувалося, що вона лише захищала своє дитинча. Пригнічений муками совісті вчений забирає малюка шимпанзе додому і називає Цезарем.

Повстання планети мавп - Найкращі фантастичні фільми

4. Патруль часу (2013)

Завдяки машині часу поліція може запобігати злочинам ще до їх скоєння. Завдання, яке дісталося герою Ітана Хоука, докорінно змінить його життя.

Патруль часу - Найкращі фантастичні фільми

5. Соляріс (1972)

Радянський фільм Андрія Тарковського отримав приголомшливий успіх навіть на Каннському фестивалі. Картина про космічні пригоди знята за однойменним романом Станіслава Лема.

Соляріс - Найкращі фантастичні фільми