Маленькі породи собак для квартири – назви та фото (каталог)

Маленькі породи собак для квартири: назви та фото

З дитинства багато хто мріє про собаку, але постійно зупиняє питання: а де ж він житиме? У типових сучасних квартирах буває тісно навіть самим власникам, а що вже говорити про чотирилапого друга? Але, на щастя, не все так страшно та безнадійно! Ми підготували добірку маленьких порід для міського життя з назвами та фото!

1. Йоркширський тер’єр

Малюсенький і життєрадісний йорк заслужено посідає перше місце у списку. Собака за розміром чи більше кота, майже не пахне і зовсім не линяє, хоча потребує активного руху та нових вражень.

Йоркширський тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

2. Мопс

Зворушливе барило буває дуже впертим, а також цінує свободу і незалежність. Але мопси люблять сім’ю і вдома стають нескінченно лагідними та велелюбними.

Мопс - Маленькі породи собак для квартири

3. Папільйон

Декоративний вухатий собака був зіркою французьких палаців. При зовнішній крихкості у папільйонів досить міцна статура, вони дуже активні, енергійні та безстрашні.

Папільйон - Маленькі породи собак для квартири

4. Чихуахуа

Малюки чихуахуа начебто створені для маленьких квартир. Вони спокійно почуваються на самоті, їм досить коротких прогулянок, але потрібно більше спілкування з господарем.

Чіхуахуа - Маленькі породи собак для квартири

5. Померанський шпіц

Яскравого у всіх сенсах помаранцю неможливо переплутати з жодною іншою породою. Собака химерна, галаслива, схильна до надмірно бурхливих реакцій, але настільки чарівна, що їй прощають все на світі.

Померанський шпіц - Маленькі породи собак для квартири

6. Левретка

Малюсенька італійська хорт не дуже популярна в наших широтах, але дарма. Левретки дуже милі і спокійні, мають вроджений талант вибудовувати гармонійні стосунки з усім оточенням.

Левретка - Маленькі породи собак для квартири

7. Французький бульдог

За суворим фасадом ховається врівноважений, тихий та спокійний флегматик, який ніколи не подасть голосу без потреби. Єдина незручність, яку може завдавати французький бульдог – бадьоре нічне хропіння.

Французький бульдог - Маленькі породи собак для квартири

8. Празький щурик

Дрібну породу використовували для лову щурів ще в далекому одинадцятому столітті. Крисарики розумні, кмітливі та можуть освоювати навіть складні команди чи трюки.

Празький щур - Маленькі породи собак для квартири

9. Ши-тцу

Завдяки своїй розкішній вовні цей маленький собака нагадує гордовитого лева. Ши-тцудуже соціальні, люблять різні активності, добре ладнають з іншими собаками і майстерно вловлюють настрій господаря.

Ши-тцу - Маленькі породи собак для квартири

10. Бостон-тер’єр

Маленькі інтелігентні собаки успадкували характер справжніх британських джентльменів. На відміну від багатьох дрібних порід, бостонські тер’єри зовсім не галасливі та не надто емоційні.

Бостон-тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

11. Брюссельський гриффон

Грифон – одна з найнезвичайніших маленьких порід собак для квартири, а хтось навіть вважає, що його погляд нагадує людський. Іноді він буває занадто зухвалим і нахабним, але це лише надає йому особливої ​​чарівності.

Брюссельський гриффон - Маленькі породи собак для квартири

12. Австралійський тер’єр

Ще один кудлатий тер’єр обожнює всі активності світу, дуже грайливий і завжди готовий діяти.Дивні собаки можуть заграватися, і тоді починають полювати на все без розбору, перекопувати газони та ховати речі.

Австралійський тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

13. Американський голий тер’єр

Ця порода поєднує в собі риси щурів тер’єрів з темпераментними італійськими хортами та життєрадісними пінчерами. Такий собака добре почувається в квартирі, але йому потрібні активні прогулянки та більше іграшок.

Американський голий тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

14. Кокер спаніель

Рудий красень з довгими кучерявими вухами здатний підкорити будь-яке серце. Собака дуже спритний, кмітливий і кмітливий, а ще – життєрадісний, чуйний та емпатичний.

Кокер спаніель - Маленькі породи собак для квартири

15.Англійський той-тер’єр

Порода дуже нагадує мініатюрного добермана і спокійно уживеться навіть у найменшій квартирі. У собаки дивовижно гармонійна і атлетична статура і забавні великі вуха сторчма.

Англійський той-тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

16. Басенджі

У басенджі дуже цікава історія, адже фактично це одомашнений дикий собака. Порода дуже волелюбна, вміє приймати самостійні рішення і має неабиякий інтелект.

Басенджі - Маленькі породи собак для квартири

17. Шарпей

Зворушливий шарпей здається неповоротким ведмежати з найфлегматичнішим характером у світі. Але насправді це вірні охоронці та добрі сторожі для квартири.

Шарпей - Маленькі породи собак для квартири

18. Аффенпінчер

Кумедний кудлатий аффенпінчер насправді дуже міцний і атлетичний.Це темпераментна порода собак із нескінченним запасом енергії, але вона потребує виховання та соціалізації, бо може хуліганити.

Аффенпінчер - Маленькі породи собак для квартири

19. Бівер-йоркширський тер’єр

Важко знайти ідеальнішого компаньйона, ніж бівер йорк. За свою любов і турботу ти отримаєш найвірнішого і найвідданішого друга на землі, який чуйно вловлюватиме твій настрій і стан.

Бівер-йоркширський тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

20. Бігль

Експресивний та життєрадісний бігль – старовинна порода, яка сягає корінням до часів Вільгельма Завойовника. Мила і дружелюбна собака здатна обаяти кожного!

Бігль - Маленькі породи собак для квартири

21. Болоньєз

Зворушлива італійська болонка дуже красива, відкрита та жива. Вона добре ладнає з іншими тваринами, любить ігри, але не настільки гіперактивна, як деякі інші маленькі породи.

Болоньєз - Маленькі породи собак для квартири

22. Мініатюрний бультер’єр

М’язистий мініатюрний бультер’єр підкорює серця любителів бійцівських порід. Від більш високого родича йому дісталося впертість, цілеспрямованість і сила. Але при правильному вихованні це абсолютно невибагливий і поступливий друг.

Мініатюрний бультер'єр - Маленькі породи собак для квартири

23. Японський хін

Ця давня порода собак налічує вже понад тисячу років, і славиться веселим добродушним характером. Хіни неймовірно активні та життєрадісні, але при цьому не надто галасливі та не гавкають на все живе.

Японський хін - Маленькі породи собак для квартири

24. Котон-де-Тулеар

Зворушливі пухнасті котони нагадують шовковисту хмаринку, хоча насправді у них досить міцне тіло. Порода спокійно уживеться у міській квартирі, любить дітей, тварин і без проблем ладнає навіть із кішками.

Котон-де-Тулеар - Маленькі породи собак для квартири

25. Карликовий пінчер

Є думка, що крихітний родич добермана виведений спеціально, як його декоративна версія. Але насправді це самостійна і куди давніша порода, яка славиться невгамовною цікавістю та потягом до пригод.

Карликовий пінчер - Маленькі породи собак для квартири

26. Такса

Химерну форму такс виводили спеціально для полювання в норах. Це розумні, проникливі і добре навчаються собаки, але через статуру у них бувають проблеми із суглобами та кістками.

Такса - Маленькі породи собак для квартири

27. Гаванський бішон

Один із різновидів болонок потрапив до нас чи то з Мальти, чи з Тенеріфе. Бішони дуже відкриті і легко ладнають навіть із чужинцями, але господаря визнають лише одного.

Гаванський бішон - Маленькі породи собак для квартири

28. Пекінес

Пухнастий пекінес із кумедною плескатою мордочкою настільки ж норовливий, наскільки і популярний. Таких собак складно дресирувати, потрібно регулярно чісувати, вони обов’язково вимагають поваги до себе, але таку саму пошану віддають і господареві!

Пекінес - Маленькі породи собак для квартири