Маленькі породи собак для квартири – назви та фото (каталог)

Маленькі породи собак для квартири: назви та фото

З дитинства багато хто мріє про собаку, але постійно зупиняє питання: а де ж він житиме? У типових сучасних квартирах буває тісно навіть самим власникам, а що вже говорити про чотирилапого друга? Але, на щастя, не все так страшно та безнадійно! Ми підготували добірку маленьких порід для міського життя з назвами та фото!

1. Йоркширський тер’єр

Малюсенький і життєрадісний йорк заслужено посідає перше місце у списку. Собака за розміром чи більше кота, майже не пахне і зовсім не линяє, хоча потребує активного руху та нових вражень.

Йоркширський тер'єр - Маленькі породи собак для квартири

2. Мопс

Зворушливе барило буває дуже впертим, а також цінує свободу і незалежність. Але мопси люблять сім’ю і вдома стають нескінченно лагідними та велелюбними.

Мопс - Маленькі породи собак для квартири

3. Папільйон

Декоративний вухатий собака був зіркою французьких палаців. При зовнішній крихкості у папільйонів досить міцна статура, вони дуже активні, енергійні та безстрашні.

Папільйон - Маленькі породи собак для квартири

4. Чихуахуа

Малюки чихуахуа начебто створені для маленьких квартир. Вони спокійно почуваються на самоті, їм досить коротких прогулянок, але потрібно більше спілкування з господарем.

Чіхуахуа - Маленькі породи собак для квартири

5. Померанський шпіц

Яскравого у всіх сенсах помаранцю неможливо переплутати з жодною іншою породою. Собака химерна, галаслива, схильна до надмірно бурхливих реакцій, але настільки чарівна, що їй прощають все на світі.

Померанський шпіц - Маленькі породи собак для квартири

6. Левретка

Малюсенька італійська хорт не дуже популярна в наших широтах, але дарма. Левретки дуже милі і спокійні, мають вроджений талант вибудовувати гармонійні стосунки з усім оточенням.

Левретка - Маленькі породи собак для квартири

7. Французький бульдог

За суворим фасадом ховається врівноважений, тихий та спокійний флегматик, який ніколи не подасть голосу без потреби. Єдина незручність, яку може завдавати французький бульдог – бадьоре нічне хропіння.

Французький бульдог - Маленькі породи собак для квартири