Найкрасивіші породи собак – назви та фото (каталог)

Найкрасивіші породи собак: назви та фото (каталог)

Кожна тварина чудово по-своєму, але ми не можемо заперечувати, що деякі вихованці особливо чарівні! Так що взяли на себе сміливість скласти список найкрасивіших порід собак із фото та назвами. Можливо, серед них ти знайдеш свого майбутнього улюбленця!

1. Австралійська вівчарка

Австралійські вівчарки привертають увагу незвичайним строкатим забарвленням, густою вовною та пронизливим поглядом. Вони не лише дуже симпатичні, а ще й комунікабельні, привітні та активні.

Австралійська вівчарка - Найкрасивіші породи собак

2. Пудель

Елегантні пуделі славляться своєю кучерявою шерстю, чуйністю та гострим розумом. Хоч спочатку це й мисливська порода, але їх люблять на виставках та телешоу!

Пудель - Найкрасивіші породи собак

3.Акіта-іну

Ця японська порода собак – одна з найдавніших у світі. Вони щільні, але дуже витончені, з хвостом-бубликом і мордочкою з білою маскою, що нагадує лисячу.

Акіта-іну - Найкрасивіші породи собак

4. Сибірський хаскі

Про красу цих їздових собак чули у всьому світі. Вони віддані, розумні, завжди готові прийти на допомогу, а ще – нескінченно ефектні та схожі на диких вовків!

Сибірський хаскі - Найкрасивіші породи собак

5. Афганський хорт

Благородний та елегантний хорт з розкішною довгою вовною вимагає регулярного вичісування та ретельного догляду. Аристократична зовнішність цього собаки поєднується з таким самим темпераментом.

Афганський хорт - Найкрасивіші породи собак

6. Самоїдський собака

Кудлатий і білий самоїд миттєво привертає увагу, де б він не знаходився. По будові тулуба виділяють два різновиди: ведмежу та вовчу.

Самоїдський собака - Найкрасивіші породи собак

7. Веймаранер

Атлетична статура, пронизливі очі та дивовижне забарвлення – все це веймаранер. Гордовитий собака виглядає, ніби щойно зійшов з полотна художника!

Веймаранер - Найкрасивіші породи собак