Найкрасивіші породи собак – назви та фото (каталог)

Найкрасивіші породи собак: назви та фото (каталог)

Кожна тварина чудово по-своєму, але ми не можемо заперечувати, що деякі вихованці особливо чарівні! Так що взяли на себе сміливість скласти список найкрасивіших порід собак із фото та назвами. Можливо, серед них ти знайдеш свого майбутнього улюбленця!

1. Австралійська вівчарка

Австралійські вівчарки привертають увагу незвичайним строкатим забарвленням, густою вовною та пронизливим поглядом. Вони не лише дуже симпатичні, а ще й комунікабельні, привітні та активні.

Австралійська вівчарка - Найкрасивіші породи собак

2. Пудель

Елегантні пуделі славляться своєю кучерявою шерстю, чуйністю та гострим розумом. Хоч спочатку це й мисливська порода, але їх люблять на виставках та телешоу!

Пудель - Найкрасивіші породи собак

3.Акіта-іну

Ця японська порода собак – одна з найдавніших у світі. Вони щільні, але дуже витончені, з хвостом-бубликом і мордочкою з білою маскою, що нагадує лисячу.

Акіта-іну - Найкрасивіші породи собак

4. Сибірський хаскі

Про красу цих їздових собак чули у всьому світі. Вони віддані, розумні, завжди готові прийти на допомогу, а ще – нескінченно ефектні та схожі на диких вовків!

Сибірський хаскі - Найкрасивіші породи собак

5. Афганський хорт

Благородний та елегантний хорт з розкішною довгою вовною вимагає регулярного вичісування та ретельного догляду. Аристократична зовнішність цього собаки поєднується з таким самим темпераментом.

Афганський хорт - Найкрасивіші породи собак

6. Самоїдський собака

Кудлатий і білий самоїд миттєво привертає увагу, де б він не знаходився. По будові тулуба виділяють два різновиди: ведмежу та вовчу.

Самоїдський собака - Найкрасивіші породи собак

7. Веймаранер

Атлетична статура, пронизливі очі та дивовижне забарвлення – все це веймаранер. Гордовитий собака виглядає, ніби щойно зійшов з полотна художника!

Веймаранер - Найкрасивіші породи собак

8. Померанський шпіц

Список був би не повним без зворушливих, але дуже активних та цікавих грудочок рудого пуху. Помаранці настільки чарівні, що нагадують м’яку іграшку.

Померанський шпіц - Найкрасивіші породи собак

9. Вельш-корги

Малюки-корги не просто так стали улюбленцями королеви Великої Британії. Мініатюрна вівчарка з короткими лапками та зворушливою мордочкою – вірний охоронець та доброзичливий компаньйон.

Вельш-корги - Найкрасивіші породи собак

10. Сіба-іну

Щеодна японська порода собак має багато подібних характеристик з акітою. Плюшева шерсть і кумедна виразна мордочка поєднуються з непростим норовливим характером.

Сіба-іну - Найкрасивіші породи собак

11. Далматін

Здається, після всіх мультиків та фільмів, про далматин чули всі. Цю породу собак відрізняє гармонійна статура та ефектне плямисте забарвлення, а ще – ласкава і грайлива вдача.

Далматін - Найкрасивіші породи собак

12. Шотландський тер’єр

У шотландських тер’єрів є дві відомі особливості – витягнута голова і зворушливі кучерики на шерсті. Найчастіше шотландці чорні, але іноді зустрічаються білі чи руді масті.

Шотландський тер'єр - Найкрасивіші породи собак

13. Золотистий ретрівер

Активні та грайливі золотисті ретрівери не лише дуже кумедні, а й гарні. Їхня шерсть переливається на світлі всіма відтінками золота, яке іноді йде в рудину.

Золотистий ретрівер - Найкрасивіші породи собак

14. Тибетський мастиф

Масивні мастифи Тибету нагадують левів через об’ємну пухнасту гриву. Це пов’язано зі специфікою структури шерсті собаки, яка начебто опушується коміром у міру зростання щеняти.

Тибетський мастиф - Найкрасивіші породи собак

15. Кеесхонд

Не найвідоміша порода, але точно гідна бути в списку найкрасивіших собак. Кеєсхонди – це різновид шпіців з надзвичайним вовчим забарвленням.

Кеесхонд - Найкрасивіші породи собак

16. Бернський зенненхунд

Часті герої фільмів та серіалів, зенненхунди виглядають, ніби вони постійно усміхаються. А завдяки незвичайному забарвленню здається, що собака вбрана у святковий костюм!

Бернський зенненхунд - Найкрасивіші породи собак

17. Мальтійська болонка

Чарівна мальтійська болонка – одна з найкрасивіших маленьких собак. Породу любили французькі аристократи, а тепер – фотографи та редактори глянсових журналів.

Мальтійська болонка - Найкрасивіші породи собак

18. Йоркширський тер’єр

Чарівні йорки – одна з найефектніших маленьких порід. Багато хто любить робити їм зачіски, підбирати шпильки і навіть експериментувати з одягом.

Йоркширський тер'єр - Найкрасивіші породи собак

19. Леонбергер

Великий і гордовитий леонбергер виглядає, ніби щойно вийшов із лісу. Великі і кудлаті широкогруді собаки з чорною маскою на мордочці набагато грайливіше, ніж здається на перший погляд.

Леонбергер - Найкрасивіші породи собак

20.Кавалер кінг-чарльз-спанієль

Благородна королівська порода при своїй присадкуватій статурі виглядає дуже аристократично.У собак великі і виразні очі, довгі висячі вуха та блискуча шерсть.

Кавалер кінг-чарльз-спаніель - Найкрасивіші породи собак

21. Шелті

Шетландська вівчарка – пастух, помічник, нянька та вірний друг. Зовні шелті нагадують коллі за рахунок загостреної форми голови та довгої шовковистої вовни.

Шелті - Найкрасивіші породи собак

22. Піренейський гірський собака

Через подвійну структуру вовни піренейці схожі чи на хмару, чи на білого ведмедя. Незважаючи на значні габарити, вони все одно виглядають дуже милими зі своїми добродушними очима.

Піренейський гірський собака - Найкрасивіші породи собак

23. Чау-чау

Плюшеві чау-чау з фіолетовим язиком нагадують неповоротких іграшкових ведмедиків. Це одна з найвідоміших порід собак у світі, яку неможливо ні з ким сплутати!

Чау-чау - Найкрасивіші породи собак

24. Коллі

Ще один собака-зірка підкорює своєю грацією, гнучкістю та розкішною шерстю. Пастуші вівчарки дуже соціальні, поступливі та вірні сім’ї.

Коллі - Найкрасивіші породи собак

25. Шипперке

Малесеньку вівчарку вивели в Бельгії для полювання на дрібних гризунів. У шиперці блискуча чорна шерсть з об’ємним пухнастим коміром, проникливий погляд і всього 4-6 кг живої ваги.

Шипперке - Найкрасивіші породи собак

26. Доберман

Зовнішність доберманів досить специфічна, але дуже витончена і граціозна. Собака атлетична і навіть мускулиста, з короткою блискучою шерстю чорних і коричневих відтінків.

Доберман - Найкрасивіші породи собак

27. Німецький дог

Німецькі доги – це втілення сили, мощі, шляхетності та спокійної вдачі.Їхня коротка шерсть нагадує оксамит, який переливається на сонці.

Німецький дог - Найкрасивіші породи собак

28. Німецька вівчарка

Говорячи про собак у кіно, не можна обминути стороною німецьких вівчарок та серіали про їхні службові подвиги. Це ще одна порода, яку безпомилково відрізнять навіть маленькі діти!

Німецька вівчарка - Найкрасивіші породи собак

29. Аляскинський клі-кай

Мініатюрна копія хаски зростає від 4 до 10 кг, залежно від підвиду. Клікаї діляться на три категорії: тієї, міні та стандарт, але зовнішність у них практично ідентична.

Аляскінський клі-кай - Найкрасивіші породи собак

30. Собака Фараонова

Мальтійська порода собак, що нагадує у профіль образ єгипетського божества Анубіс, мало відома у нас. Підтягнуте мускулисте тіло виглядає ще ефектніше завдяки вогненному переливчастому забарвленню.

Фараонова собака - Найкрасивіші породи собак