Білі квіти – назви, фото та описи (каталог)

Білі квіти: назви, фото та описи (каталог)

Краса, легкість, чудовий аромат – це лише мала частина того, що поєднує ніжні білі квіти. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у всьому їхньому різноманітті, ми підготували каталог з фото та назвами різних видів для саду чи будинку!

Садові білі квіти

Білі квіти в саду відразу ж створюють відчуття легкості та легкості. А ще багато хто з них примітний виразним і стійким ароматом.

Гіацинт

Ранні весняні первоцвіти чудово переносять заморозки і починають цвісти одними з перших. Вони зовсім не примхливі, не потребують специфічного догляду, і навіть сохнуть після цвітіння майже непомітно на тлі решти зелені.

Гіацинт

Іриси

Іриси неможливо сплутати з іншими квітами за їхню характерну химерну форму. Вони погано переносять морози через слабку кореневу систему, і взагалі віддають перевагу пухкому грунту з шаром піску.

Іриси

Жоржини

Великі декоративні квіти можуть бути найцікавіших видів та розмірів.Білі сорти віддають перевагу легкій півтіні, потребують хорошого дренажу і не переносять заморозки.

Жоржини

Гортензія

Суцвіття гортензії такі великі та пишні, що лише одна гілочка може замінити цілий букет. Особливо радимо звернути увагу на мітельчасті білі сорти.

Гортензія

Півоні

Хто не знає величезні та пишні бутони півонії з їх сильним ароматом? За кущами потрібно правильно доглядати, вчасно проріджувати і взагалі виявляти терпіння. Але краса півонії того варта!

Півонії

Аліссум

Це ідеальний однорічник, щоб засадити велику ділянку або зробити багаторівневу композицію. Крихітні квіточки в таких же крихітних суцвіттях швидко розростаються в справжній білий килим.

Аліссум

Дельфініум

Дельфініум любить сонце і тепло, і натомість порадує химерними суцвіттями-колосками з дрібних бутонів незвичайної форми. У саду дельфініум хороший ще тим, що він дуже легко розмножується будь-яким способом.

Дельфініум

Білоцвітник

Назва говорить сама за себе, і така рослина не потребує окремого уявлення. Більшість різновидів цвітуть навесні, хоча є літні білоцвітники.

Білоцвітник

Дзвоники

Ніжні білі дзвіночки лише здаються крихкими та вразливими. Насправді вони взагалі не вимагають догляду, крім прополювання бур’янів та підв’язки найвищих кущиків.

Дзвоники

Хіонодокси

Хіонодокси розквітають навесні, і від природи зібрані в зворушливі букетики. Крім того, це один із найвибагливіших первоцвітів та цибулинних багаторічників.

Хіонодокси

Айстри

До кінця літа рясно зацвітають усі десятки, якщо не сотні сортів айстр. Для пишного цвітіння їм достатньо скромного підживлення і мінімального додаткового поливу в найсухіші періоди.

Айстри

Анемона

У анемони теж дуже багато відтінків, причому різнісорти цвітуть у різний час і зовсім по-різному. При виборі місця для посадки краще уникати протягів, тому що ніжні пелюстки дуже чутливі до поривів вітру.

Анемона

Флокси

Флокси не переносять важкий ґрунт та надлишок органіки. Зате вони однаково добре цвітуть на сонці та у півтіні. Хоча для білих сортів все-таки рекомендуємо вибирати добре освітлені ділянки.

Флокси

Фіалка

Однотонні білі сорти садової фіалки не так просто знайти, але вони стоять щохвилини зусиль. Крім того, фіалки чудово поєднуються з іншими мешканцями саду в ефектних декоративних композиціях.

Фіалка

Хризантема

Квітки хризантеми здаються досить простими, порівняно з її екзотичними родичами. Але кущі так рясно і пишно цвітуть, що неможливо зберігати байдужість.

Хризантема

Кімнатні білі квіти

Білі квіти на підвіконні стануть найкращою окрасою будь-якого будинку. Серед них є і звичні та екзотичні різновиди.І ми зібрали їх усі!

Азалія

Ніжна і дуже гарна азалія тішить довгим цвітінням та великими бутонами. За сприятливих умов вона цвіте майже цілий рік. Сам кущик виростає до 50 см.

Азалія

Зефірантес

Існують десятки сортів зефірантесу, і, природно, білі серед них не рідкість. Вузьке листя схоже на звичайну високу траву, з якої проростають десятки квітконосів.

Зефірантес

Гарденія

Вона хороша тим, що її можна вирощувати по-різному – кущиком або деревцем. Щільні глянсові листя красиві самі по собі, і гарденія стає ще красивішим, коли розквітає.

Гарденія

Баухінія

Баухінія нагадує орхідею, і це такий самий тропічний гість у наших широтах. Вона досить примхлива до умов, але зате її пелюстки нагадують крила метеликів, що тремтять на вітрі.

Баухінія

Хойя

Найпопулярніша домашня ліана теж може цвісти.Її бутони невеликі, але при цьому дуже оригінальної зіркоподібної форми з яскравою червоною або малиновою серединкою.

Хойя

Лілія

Перебрати всі різновиди домашніх лілій просто неможливо. Є серед них і карликові білі гібриди, і більш високі і традиційні довгоквіткові сорти.

Лілія

Спатифілум

Білосніжна пелюстка спатифіллуму захищає маленький жовтуватий качан. З переваг варто відзначити десятки найрізноманітніших сортів будь-яких розмірів.

Спатіфіллум

Артроподіум

Квітучий артроподіум трохи схожий на різдвяний із-за характерної форми опущених бутонів. У сезон він так густо покривається квітами, начебто покривалом.

Артроподіум

Орхідея

Білі орхідея – справжня королева домашнього зеленого куточка. Повністю білі сорти зустрічаються рідко, але тим цікавіше виглядають бутони з незвичайними візерунками та плямами.

Орхідея

Еухаріс

Цеодин із тих вазонів, які радують красою зимовими вечорами. На довгому квітконосі зібрано до 10 бутонів, що розкриваються по черзі.

Еухаріс

Альсобія

Чарівні бутони альсобії здаються пухнастими, бо густо вкриті тонкими ворсинками. Найчастіше вони досить дрібні, але квітки деяких сортів можуть рости до 6 см.

Альсобія

Плюмерія

Перевага та нестача плюмерії в її сильному виразному ароматі, так що це потрібно враховувати при виборі місця для квітки. Кожна квітка складається з п’яти пелюсток, що жовтіють до середини.

Плюмерія

Селеніцереус

Це кактус із химерною білою квіткою, оточеною золотистою короною. Його пагони тонкі та спадаючі, з повітряними корінцями, так що можуть кріпитися за опору.

Селеніцереус

Гемантус

Один із найоригінальніших кімнатних квітів привертає увагу ефектними суцвіттями з багатими тичинками-віями. Щільні овальне листя гемантуса теж гарне.

Гемантус

Бальзамін

Найчастіше білі домашні бальзаміни – це селекційні гібриди. Вони не надто примхливі та чутливі, але їх потрібно поступово прищипувати для активного зростання.

Бальзамін