Білі квіти – назви, фото та описи (каталог)

Білі квіти: назви, фото та описи (каталог)

Краса, легкість, чудовий аромат – це лише мала частина того, що поєднує ніжні білі квіти. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися у всьому їхньому різноманітті, ми підготували каталог з фото та назвами різних видів для саду чи будинку!

Садові білі квіти

Білі квіти в саду відразу ж створюють відчуття легкості та легкості. А ще багато хто з них примітний виразним і стійким ароматом.

Гіацинт

Ранні весняні первоцвіти чудово переносять заморозки і починають цвісти одними з перших. Вони зовсім не примхливі, не потребують специфічного догляду, і навіть сохнуть після цвітіння майже непомітно на тлі решти зелені.

Гіацинт

Іриси

Іриси неможливо сплутати з іншими квітами за їхню характерну химерну форму. Вони погано переносять морози через слабку кореневу систему, і взагалі віддають перевагу пухкому грунту з шаром піску.

Іриси

Жоржини

Великі декоративні квіти можуть бути найцікавіших видів та розмірів.Білі сорти віддають перевагу легкій півтіні, потребують хорошого дренажу і не переносять заморозки.

Жоржини

Гортензія

Суцвіття гортензії такі великі та пишні, що лише одна гілочка може замінити цілий букет. Особливо радимо звернути увагу на мітельчасті білі сорти.

Гортензія

Півоні

Хто не знає величезні та пишні бутони півонії з їх сильним ароматом? За кущами потрібно правильно доглядати, вчасно проріджувати і взагалі виявляти терпіння. Але краса півонії того варта!

Півонії

Аліссум

Це ідеальний однорічник, щоб засадити велику ділянку або зробити багаторівневу композицію. Крихітні квіточки в таких же крихітних суцвіттях швидко розростаються в справжній білий килим.

Аліссум