Сині квіти – назви, фото та описи (каталог)

Сині квіти: назви, фото та описи (каталог)

З давніх-давен синій символізує сталість, спокій, чесність і доброту. І справді легко відзначити, що він сприятливо позначається на настрої та внутрішній гармонії. А ще – наповнює все довкола відчуттям повітря та свіжості. Особливо досягли успіху в цьому сині квіти, які ми й зібрали в сьогоднішньому каталозі!

Садові сині квіти

Садові види приваблюють насамперед своєю різноманітністю. Стільки форм квіток та суцвіть неможливо було б придумати спеціально, а от природі вдалося!

Волошка

Звичайно, ця добірка була б неможливою без волошки, тому з них ми й почнемо. Їхня головна перевага навіть не в красі, а в дивовижному поєднанні крихкості та стійкості.

Волошка

Дельфініум

Великі суцвіття дельфініуму зібрані з десятків ефектних квіток. Але для здорового зростання йому потрібне сонце, відсутність протягів і легкий дренований ґрунт.

Дельфініум

Іріс

Завдяки своїй химерній формі іриси смутно нагадують орхідеї. У поєднанні з довгим гострим листям насиченого зеленого відтінку вони здаються ще виразнішими.

Ірис

Аконіт

З давніх часів аконіти оточені містичними легендами. Понад те, вважається, що його появі приклав лапу сам міфічний пес Цербер. Аконіт зимостійкий і добре переносить пересадку, але він отруйний.

Аконіт

Барвінок

Ще одна рослина, оповита шлейфом байок та оповідань. Сині барвінки компактні, до 40 см, і розпускаються у травні поодинокими квітками до 4 см у діаметрі.

Барвінок

Аюга

Її ще називають живучкою, і це найкраща характеристика невибагливої ​​рослини. Аюга стійка до морозів, посухи та нестачі сонця, а ще вона разюче швидко розростається в суцільний килим.

Аюга