Діхондра (50 фото) – види, вирощування та правильний догляд

Дихондра (50 фото): види, вирощування та правильний догляд

Здається, що листя дихондри покрите воском або срібним напиленням. Вона чудово виглядає у кашпо та високих контейнерах. Діхондра – беззастережна одна з найефектніших ампельних рослин, і не просто так її прозвали водоспадом!

Загальна інформація

Вічнозелений багаторічник – близька родичка іпомеї та інших берункових. Її довгі чіпкі пагони розростаються до 1,5 м і формують суцільний килим на будь-яких поверхнях. Крім того, влітку дихондра ще й цвіте.

Корнева система відповідно до наземної частини – поверхнева і повзуча. Діхондра швидко розростається вшир, тому що її пагони самоукорінюються прямо під час зростання. Дрібні листочки нагадують монети діаметром від 0,5 до 2,5 см.

Загальна інформація

Види дихондри

При всьому різноманітті видів дихондр у природі, саду, на балконах і квартирах вирощують лише один вид – водоспад. А конкретніше, ці два сорти!

Смарагдовий водоспад

Зелений сорт, розмір листочків якого залежить від освітлення. Причому в півтіні вони ростуть більше. Влітку ця дихондра цвіте крихітними зеленими квітками.

Смарагдовий водоспад

Сріблястий водоспад

Це та сама сиза дихондра з довгими спадаючими пагонами. Її батоги довші, ніж у Смарагдового водоспаду, але в той же час не такі пишні. Сорт напрочуд невибагливий, але вимагає яскравого освітлення.

Сріблястий водоспад

Догляд за дихондрою

Дихондра – південний житель, тому всі тонкощі догляду пов’язані саме з цим. Вона звикла до тропіків та субтропіків, так що потребує сонця, тепла та вологи.

Температура

Комфортна температура для дихондри – 16-26 градусів. Якщо на зиму ти заносиш її до приміщення, врахуй, що їй потрібен період спокою при температурі до 15 градусів без підживлення.

Температура