Кращі сорти томатів для Підмосковя – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти томатів для Підмосков'я: фото, назви та описи ( каталог)

Щоб щороку збирати гарні, стиглі та м’ясисті помідори, потрібно одразу правильно вибрати, що садити. Саме для цього ми склали каталог найкращих сортів томатів для Підмосков’я з фото, назвами та описами. Сподіваємось, ти підбереш те, що потрібно саме тобі!

Найвищі сорти томатів для Підмосков’я

Урожайні сорти томатів легко дають до 12-13 кг плодів із куща, і навіть більше. Особливо – у стабільних тепличних умовах. Але дехто не поступається і у відкритому ґрунті.

Верліока

При правильному догляді та утриманні у Підмосков’ї з квадрата Верліоки можна зібрати до 18 кг урожаю. Маленькі помідори використовують у свіжому вигляді та для консервації.

Верліока - найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Волові вуха

Сорт легко впізнати за витягнутою формою солодких м’ясистих плодів.Вони не тріскаються, добре переносять перевезення та підходять для томатної пасти та соків.

Волові вуха - Найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Вибух

Порівняно молодий вітчизняний гібрид ідеально адаптований до умов Підмосков’я. Він легко переносить температурні перепади та мінливу погоду без шкоди для врожаю.

Вибух - найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Андромеда

Андромеда дає дуже дружний та швидкий урожай, за що її й цінують дачники. З одного куща легко зібрати до 10 кг помідорів, а це рідкість для сортів з раннім терміном дозрівання.

Андромеда - найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Де Барао

Сорт цікавий не лише високою врожайністю, а й різноманітністю плодів.Вони можуть бути різних кольорів: від жовтого до червоного або малинового.

Де Барао - Найвищі врожайні сорти томатів для Підмосков'я

Ранні сорти томатів для Підмосков’я

Ранні сорти дозрівають протягом 80-90 днів від перших сходів, іноді – до 95. До цієї ж категорії можна віднести середньоранні помідори – до 100-103 днів.