Кращі сорти яблук – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти яблук: фото, назви та описи (каталог)

Плануєш посадити на ділянці яблуні? Саме час тому, що такі питання потрібно вирішувати заздалегідь. Спеціально для тебе ми склали каталог найкращих сортів яблук з фото, назвами та описами!

Літні сорти яблунь

Літні сорти яблук починають дозрівати у липні. Вони не придатні для тривалого зберігання, зате їх можна відразу їсти та використовувати для переробки.

Квінті

Канадський літній сорт стійкий до посухи та спеки, але погано переносить морози. Кисло-солодкі ароматні яблука дозрівають дуже рано, раніше за більшість інших сортів.

Квінті - Літні сорти яблунь

Літнє смугасте

Свою назву сорт отримав за характерний смугастий рум’янець на зелених плодах. Ці яблука з ніжною м’якоттю гарні свіжими та для переробки.

Літнє смугасте - Літні сорти яблунь

Мантет

Смачний ранній сорт відноситься до дуже врожайних. Біла м’якоть дуже ніжна, а жовта шкірка помаранчевіє і червоніє в міру дозрівання.

Мантет - Літні сорти яблунь

Цукеркове

Вітчизняний сорт швидко дозріває і дає красиві жовті плоди з червоними смугами. Яблука дуже солодкі, але погано зберігаються, тому їх потрібно вживати протягом двох тижнів.

Цукеркове - Літні сорти яблунь

Червоне раннє

Тут назва сорту знову говорить за себе – і плоди визрівають до кінця липня. Вони добре зберігаються протягом місяця, дуже м’які і смачні, але швидко обсипаються при дозріванні.

Червоне раннє - Літні сорти яблунь

Осінні сорти яблунь

Осінні сорти визрівають у вересні, і яблукам потрібно полежати ще до 20 днів після того, як вони були зірвані. Зате такі плоди добре зберігаються до зими.

Ананас бержинінку

Яблука цього сорту дуже смачні та ароматні, з легкими ананасовими нотами. Дерево росле та врожайне, а збір можна розпочинати у перші тижні вересня.

Ананас бержинінку - Осінні сорти яблунь