20 найкращих фільмів для підлітків

20 найкращих фільмів для підлітків

Фільми для підлітків – це історії про перше кохання, проблеми юності та нескінченний потік конфузів та гумору. Ми пропонуємо тобі поринути в атмосферу химерних тінейджерів, щоб пережити яскраві та неповторні емоції!

1. Джуманджі: поклик джунглів (2017)

Старшокласники Спенсер (Алекс Вулф), Ентоні (Даріус Блейн), Бетані (Медісон Айсмен) та Марта (Морган Тернер) відбувають шкільне покарання, під час якого знаходять стару відеогру. Підключивши її, герої потрапляють у цифровий світ. Щоб вибратися, їм потрібно пройти весь сюжет, але кількість життів обмежена.

Джуманджі поклик джунглів - Найкращі фільми для підлітків

2. Крамниця чудес (2007)

Власник магазину чарівних іграшок містер Магоріум (Дастін Хоффман) хоче піти на спокій і збирається передати свою справу продавчині Моллі (Наталі Портман). Дівчина не готова до такого кроку та відмовляє керівника від рішення. А у лавці тим часом починається хаос.

Крамка чудес - Кращі фільми для підлітків

3. Вона – чоловік (2006)

Себастьян (Джеймс Кірк) – творчий юнак, якому зовсім не цікаве навчання у престижній школі. Віола (Аманда Байнс) – його сестра-близнюк, одержима футболом. Батьки бачать їх зразковим студентом та жіночною дебютанткою, але у дітей свої плани на життя.

Вона чоловік - Найкращі фільми для підлітків

4. Без почуттів (1998)

У Дерріла (Марлон Вейанс) серйозні цілі, непроста життєва ситуація та тонна харизми. Щоб утриматися на плаву, студент погоджується взяти участь в експерименті шаленого лікаря, який обіцяє посилити всі п’ять органів чуття.

Без почуттів - Найкращі фільми для підлітків

5. Погані дівчата (2004)

Кейді (Ліндсі Лохан) вирушає до нової школи і дізнається про різні групи учнів: крутих дівчат, спортсменів, ботанів тощо. Дівчина намагається знайти своє місце, роблячи помилки і намагаючись зрозуміти власну суть.

Паскудні дівчата - Найкращі фільми для підлітків