Жіночі модні короткі стрижки: фото новинок

Коротка стрижка змінює образ дівчини. Доглядати за коротким волоссям простіше, але укладати їх доводиться кожен день. Які зачіски будуть завжди в тренді? Яку зачіску вибрати, щоб не витрачати багато часу на укладку волосся?

Модні жіночі стрижки на коротке волосся

«Французька» стрижка

Вона добре виглядає на прямих волоссі і з коротким кучерявим волоссям.

Особливості стрижки: обсяг в області шиї і потилиці, виділення чубчика. Її роблять прямий або по косій лінії, довжиною, середньої до брів або короткої вище брів.

Стрижка «Шапочка»

Підійде власницям і тонких, і густого волосся. На прямих волоссі вона виглядає строго і елегантно, а на кучерявого – трохи легковажно.

Стрижка «Екстрім»

Вона підходить для молодих емоційних дівчат, які в житті встановлюють свої правила. Для них рекомендують укладати волосся в стилі «Пін-ап»: злегка недоглянуті волосся.

Жінкам зрілого віку більше підійде зачіска з аксесуарами в стилі «Пре-е-Порте». Аксесуаром може бути квітка, шарф або хустку.

Жіночі модні короткі стрижки (фото новинок) для круглого і інших типів особи

При виборі стрижки враховуються не тільки бажання дівчини, але і тип особи.

Неправильно підібрана зачіска вкаже на недоліки, які небажано виставляти напоказ.

Отже, вибрати стрижку під тип обличчя краще, наступних критеріїв:

  • Кругле обличчя. Для жінок з круглим типом особи рекомендують багаторівневу стрижку з пишною верхівкою. Пасма витягають по контуру обличчя, чубок роблять асиметричною. Круглолицим добре підійде «Каре», «Боб», «Ельфа».
  • Квадратне обличчя. При квадратному типі особи не радять стрижки правильної геометрії. Рекомендують асиметричні лінії і зачіски з пишною верхівкою. Вибір стилістів — стрижка драбинкою, але не до лінії підборіддя. Жінкам з широкими вилицями підійде косою «Боб». При укладанні волосся повинні спадати на обличчя.

 

  • Овальне обличчя. Власницям овальної форми обличчя підходять будь-які зачіски. Допустимі і прямі лінії, і асиметрія, пишний або вистрижений потилицю, каскадні і прямі стрижки.
  • Серцеподібна форма: вузьке підборіддя, широкий лоб. Об’ємні стрижки не рекомендують. Вони зроблять підборіддя довше, а лоб ще ширше. Укладання роблять гладкої до середини вуха і пишною на кінчиках.
  • Ромбовидное особа. Вузьке підборіддя, широкі вилиці, вузький лоб. Фахівці рекомендують необ’ємні стрижки з чубчиком, боковим проділом. Краща асиметрія.

Важливо пам’ятати! Коротка стрижка відкриває не тільки особа, але і вуха, шию, плечі жінки. Щоб бажаний образ був гармонійним і цілісним, необхідно правильно підібрати декоративну косметику і прикраси.

Сережки і підвіски, які підходять під час стрижки на довгому волоссі, будуть безглуздо виглядати на жінках з короткою зачіскою.