Всі кольори русявого кольору, відтінки. Фото темно, світло, попелясто – русявого, натуральний, попелястий і золотистий кольори

Всі русяве відтінки асоціюються з російської жіночою красою. Щоб досягти бажаного кольору, волосся фарбують. Відтінок русою панелі необхідно підбирати відповідно до типу шкіри і кольором очей.

Всі кольори русявого кольору волосся знову стають надзвичайно популярними При фарбуванні волосся, відтінок русою панелі підбирається у відповідності з типом шкіри і кольором очей.

Русява палітра волосся

Темно-русявий

Темно-русявий відтінок знову стає популярним. Це один з найдорожчих і аристократичних відтінків. При фарбуванні отримати такий колір досить складно. Необхідно враховувати не тільки якість барвників, але і природний тон волосся.

Правильно підібраний відтінок відмінно підкреслює колір шкіри, колір очей і губ. Відтінок не повинен здаватися тьмяним, інакше всі достоїнства особи будуть представлені не в кращому вигляді.

Темно-русяве волосся підходять усім дівчатам і жінкам, які мають світлу шкіру обличчя. Він не старить, до того ж до нього легко підібрати будь-який комплект одягу. Волосся з таким відтінком виглядають більш доглянутими, так як посічені кінчики менш помітні.

Середньо-русявий

Цей колір підходить дівчатам, які мають як тепла, так і холодний тип зовнішності. Його можна вважати універсальним кольором. Він добре піддається освітленню і йому достатньо просто надати мідно-русяве або карамельні відтінки.

Теплий відтінок середньо-русявого кольору згладжує риси обличчя, роблячи їх більш м’якими і миловидними. Такий колір добре підкреслить очі всіх відтінків зеленого і блакитного.

Частіше зустрічаються холодні відтінки середньо-русявого кольору зі злегка сіруватим пасмами. Їх рекомендується зафарбовувати більш інтенсивними і насиченими кольорами. У комбінації з засмагою цей колір виглядає дуже стильно й ефектно.

Попелясто-русявий

Цей колір підходить жінкам будь-якого віку, підкреслюючи красу зовнішності. Молоді дівчата, вибравши попелясто-русявий відтінок, додадуть своєї зовнішності легкість і легкість. Жінкам більш зрілого віку цей колір допоможе приховати з’явилася сивину, а образ буде більш яскравим.

Добре поєднується вибраний колір зі світлою шкірою особи, що має ненав’язливий рум’янець, і світлими очима – блакитними і сірими. А якщо на обличчі є веснянки, то в комбінації з таким відтінком, зовнішність стане ще більш привабливою.

Мідно-русявий

Класикою русою панелі вважається колір з домішкою мідного відтінку. Він створює неповторний яскравий і сміливий образ. Вибравши мідний колір волосся, рекомендується відповідати йому у всьому: в одязі, в характері.

Мідно-русяве волосся можуть давати темний або світлий відтінок, яскраво-рудий або світло-пшеничний, вони можуть бути насиченими і блідими.

З-за всього цього різноманіття відтінків мідно-русявий колір також відноситься до універсальних, так як підібрати один з існуючих відтінків мідно-русявого кольору до будь-якого образу не складе особливої праці:

 • Світло-мідний відтінок має деяку схожість із пшеничним відтінком, але з додаванням мідного відливу. Підходить дівчатам з карими очима, а також з очима насиченого блакитного, зеленого і сірого кольорів.
 • Яскравий колір добре поєднується з зеленими, блакитними і карими очима, а сірі очі на тлі яскравого кольору волосся не будуть здаватися бляклими.
 • Темні відтінки підходять і блідолицим, і смуглявим дівчатам. Даний відтінок дозволяє створити складний образ. Добре поєднується з насиченим кольором очей: різними відтінками темно-блакитних і карих.
 • Мідно-русявий відтінок волосся відмінно гармонує зі світлою шкірою обличчя і зеленими, блакитними і темно-сірими очима. Образ виходить не дуже яскравий, але з родзинкою, і підходить скромним дівчатам.
 • Мідно-золотистий відтінок волосся — для світлошкірих дівчат з карими очима і смуглянок з каре-зеленим кольором очей. Він додасть образу загадковості, легкість і романтичність.
 • Пшенично-русяве

  Давно не виходять з моди волосся пшенично-русявого кольору. Відтінків пшенично-русявого кольору багато, тому важливо правильно підібрати його до зовнішнього вигляду:

 • Світлошкірим дівчатам підійдуть всі відтінки світло-пшеничного кольору.
 • Золотисті і карамельні тони добре поєднуються з блакитними очима. Такі відтінки добре візьмуться спочатку на світлому волоссі.
 • Дуже специфічний відтінок – попелясто-пшеничний. З-за присутності сірого відтінку волосся дають злегка блакитний відблиск після фарбування, тому цей нюанс потрібно враховувати при підборі до типу шкіри і кольору очей. Важливо відповідність обом умовам: чиста матова шкіра обличчя і світлий колір очей.
 • Дуже живий відтінок середньо-пшеничний – проміжний тон між теплим і холодним відтінком пшенично-русявого кольору. Добре підійде дівчатам зі світлою шкірою обличчя і променистими світлими очима. Рудувате веснянки доповнять образ і додадуть йому легкість і романтичність.
 • Темно-пшеничний колір зробить тон волосся насиченим, а образ яскравим і виразним. Цей колір підійде до будь-якого типу зовнішності, і не важливо, який колір волосся був спочатку і якого кольору шкіра обличчя.
 • Золотисто-русявий

  Це особливий тон русявого волосся, благородний і теплий. На сонці переливається відтінками кольору карамелі і меду. Його також можна віднести до універсальних кольорів. Він добре підходить практично до всіх типажами, поєднується з будь-яким кольором очей, створює природний і привабливий образ.

  Дівчатам, які мають кругле або квадратне обличчя, колір волосся підійде краще всього. Будь-яка зачіска на золотисто-русявого волосся буде виглядати більш об’ємно і додасть образу легкість, підкреслюючи достоїнства зовнішності.

  Цей колір добре підходить дівчатам з теплими тонами світлої шкіри: персиковими, бежевими, з неявно вираженим рожевим рум’янцем.

  Золотисто-русявий колір волосся може бути світлих, насичено-яскравих або темних тонів.

  Світлі тони золотисто-русявого кольору підходять світлошкірим дівчатам з карими очима. У вечірньому світлі волосся будуть виглядати темніше, а на сонці переливатися медовими відтінками.

  Образ дівчини з блакитними очима здасться ангельським. А якщо зробити злегка помітний, ніжний макіяж і додати легкий рум’янець, то волосся буде виглядати світяться.

  Насичений золотистий колір підійде карооким дівчатам з будь-яким типом і кольором шкіри. Образ вийде більш свіжим та жіночним у дівчат зі світлими відтінками губ.

  Всі кольори русявого кольору з золотистим подтоном темного відтінку нагадують каштановий колір волосся, але з золотистими відблисками. Дуже гармонійно цей колір волосся поєднується зі смаглявою або засмаглою шкірою і карими очима. Образ виходить глибокий і незвичайний.

  Світло-русявий

  Цей колір можна віднести до теплим відтінкам. Він відмінно підходить дівчатам з блакитними або сірими очима. Чудово приховує недоліки шкіри обличчя, омолоджуючи його, тому цей відтінок віддає перевагу більшість дівчат.

  Волосся такого відтінку виглядають природно, тому підходять багатьом жінкам і дівчатам зі світлими від природи волоссям.

  Світло-русяве відтінки можуть бути різних тонів: теплих золотистих, холодних і навіть попелястих.

  Холодні відтінки ще називають платиновими. Ці відтінки не містять сонячних ноток, а тому підходять жінкам зі світлою і навіть трохи блідою шкірою обличчя і сірими очима.

  До теплих тонів світло-русявого відтінку можна віднести: золотистий, мідний, пшеничний тони. Золотисті відтінки світло-русявого кольору створюють сонячний і м’який спосіб його власниці. Виграшно дані тони виглядають у поєднанні зі світло-бежевим або рожевим кольором шкіри обличчя, блакитними або смарагдовими очима.

  Бежеві тони практично неможливо зустріти в природі, але виглядають вони дуже природно. Вони підходять світлошкірим жінкам зі світлими очима. Цей тон відрізняється від вищеперелічених теплих тонів незвичайним сяйвом. Добре виглядає, якщо на обличчі є веснянки, а бурштинові очі або сірі.

  Модні відтінки русявого кольору

  Самими модними залишаються природні відтінки. Рекомендується вибирати кольори, максимально близькі до природної гамі. Дуже популярними є пшеничні відтінки. Вони підкреслюють всі достоїнства зовнішності. Не менш популярні попелясті відтінки.

  Ось перелік найбільш модних відтінків русявого кольору волосся:

  • колір достиглих колосків пшениці;
  • медові кольору;
  • всілякі відтінки попелястого кольору;
  • всілякі відтінки світло-русявого;
  • пісочний або золотий.

  Як правильно фарбувати волосся у русявий колір

  Щоб домогтися бажаного результату, рекомендується фарбувати волосся у фахівців у галузі перукарської індустрії. Крім цього, важливо вміти підбирати відтінки в залежності від типу шкіри і кольору очей.

  При покупці фарби для волосся обов’язково потрібно вивчати упаковку. На ній завжди вказується інформація про відтінках, які можуть вийти в залежності від початкового кольору. Обов’язково слід вивчити інструкцію по фарбуванню.

  Важливо дотримуватися певних правил фарбування:

 • Якщо волосся чисті, необхідно почекати кілька днів і тільки після цього приступати до фарбування.
 • Якщо волосся давно не підстригалися, то потрібно підстригти хоча б кінчики. Вони можуть розшаровуватися під час фарбування.
 • Фарбу потрібно залишити на волоссі рівно на стільки часу, скільки вказано в інструкції, не більше.
 • Якщо первісний колір волосся темніше, то його потрібно трохи приглушити освітлювачем. Починати нанесення окислювача необхідно з кінців.
 • Після освітлення фарбу необхідно наносити не відразу, необхідно дати волоссю перепочинок.
 • Якщо первісний колір волосся світле, то можна відразу наносити фарбу, додаткове освітлення не потрібно.
 • Після фарбування важливо забезпечити волоссю додатковий догляд: використовувати відновлювальні бальзами і маски.
 • Кому вибрати холодні відтінки русявого

  Всі кольори русявого кольору волосся холодної гами є модними. Це непомітні кольори, які вказують на хороший смак. Волосся, пофарбовані в такі відтінки, завжди виглядають стильно і бездоганно. Холодні відтінки з срібними пасмами роблять образ ефектним, а зачіска виглядає більшим.

  Холодні відтінки підходять для дівчат і жінок будь-якого віку. Якщо природний колір волосся русявий, холодний тон можна отримати, офарбивши окремі пасма в платиновий відтінок.

  Якщо холодні відтінки поєднувати зі світлою, злегка рожевою шкірою обличчя, то можна домогтися гармонійного образу. Колір очей для даних відтінків не має значення.

  Кому вибрати теплі русяве відтінки

  До теплим відтінкам відносяться такі відтінки русявого кольору волосся, як пшеничні, золотисті, мідні, тобто всі відтінки русявого з медовими, карамельними і сонячними переливами. Такі відтінки освіжають шкіру обличчя.

  Теплі тони підійдуть дівчатам зі світлою, здоровою шкірою особи, з чіткими контурами особового овалу. Колір очей може бути карий, темно-зелений, сірий. Дівчатам з білою або блідою шкірою обличчя, яскравим рум’янцем і променистими очима небесно-блакитного кольору краще вибирати холодні відтінки.

  Мелірування на русяве волосся

  Мелірування особливо користується попитом у дівчат зі світлим волоссям. Техніка являє собою знебарвлення окремих локонів.

  Фарбу для мелірування необхідно підбирати з урахуванням початкового кольору волосся:

 • Для темно-русявого волосся підійде фарбування пасом в пшеничні, мідні, коньячні, бурштинові, медові та інші коричневі і золотисті відтінки.
 • Зі світло-русявим волоссям добре поєднуються всілякі відтінки теплих і холодних тонів: білого, бежевого, вершкового, молочного та платинового, сріблясті, попелясті і т. п.
 • Омбре на русяве волосся

  Омбре — це універсальний спосіб освітлення кінчиків будь-якого кольору волосся. Перевага цієї техніки в тому, що результат фарбування буде добре виглядати навіть після відростання коренів, так як даний вид фарбування не зачіпає останні.

  Ефектно і природно світле омбре виглядає на волоссі русявого відтінку, а ось темний омбре не часто застосовується.

  Кольорове омбре радять любителям нестандартних рішень і тим, хто любить кардинальні зміни. Такий вид фарбування оживляє образ і робить його яскравим.

  У зв’язку з останніми модними тенденціями омбре попелястих відтінків особливо актуально. Незвично виглядає поєднання русявого волосся і рожевого омбре. Такий варіант фарбування добре виглядає і на темно-русявих і на світлому волоссі. В залежності від рівня насиченості рожевого можна добитися відмінного результату.

  Народні способи фарбування в русявий колір

  Народні способи є екологічними і безпечними, але нестійкими. З допомогою таких методів можна зафарбувати сиві пасма волосся, а природному русому кольором волосся надати бажаний відтінок.

  Фарбування зберігається на кілька тижнів, але це залежить від структури волосся.

  Тонкі волосся легше піддаються фарбуванню, і довше тримають колір

  Щоб пофарбувати волосся в домашніх умовах, знадобиться м’яка губка або пензлик для нанесення фарби. Волосся рекомендується вимити шампунем перед тим, як здійснювати фарбування волосся.

  Важливо враховувати, що фарбування натуральними барвниками не варто робити відразу після фарбування хімічними засобами.

  До натуральних фарбників, з допомогою яких можна надати бажаний відтінок, відносяться:

  • хна і басма;
  • ромашка;
  • цибулиння;
  • корінь ревеню та ін.

  Хна і басма

  Хна – це натуральний порошок, отриманий з листя алкани і лавсона. У цьому порошку містяться дубильні речовини, які мають зміцнюючими і відновними властивостями. Її використовують для отримання золотистих відтінків темно-русявих і коричневих волоссі.

  Якщо нанести порошок на світло-русяве волосся, відтінок вийде з червоно-оранжевим відливом.

  Для отримання каштанового відтінку необхідно взяти 1 частину хни і 1 частина басми. А для бронзового відтінку хни необхідно взяти в два рази більше, ніж басми.

  Темне волосся світліше свого природного кольору не будуть. Тому освітлення можливо тільки на волоссі натурального світлого або русявого кольору.

  Ромашка

  Ще один натуральний компонент – ромашка. З її допомогою можна надати натуральним волоссю більш світлий відтінок, а темним – теплий темно-золотистий колір.

  Для світлих і сивого волосся

  Для отримання фарбувальний суміші для натурального русявого кольору волосся необхідно зробити відвар з квіток ромашки аптечної (80 г ромашки слід взяти півлітра окропу). Відвар потрібно процідити і змішати з 3 ст. л. гліцерину. Отриманий склад наносять на волосся, витримують одну годину.

  Таким способом можна надати золотистий відтінок навіть сивим волоссям.

  Для темного волосся

  А ось для темного волосся потрібно настоянка з квіток ромашки на горілці (на 150 г ромашки буде потрібно 1 л горілки) і 50 мл перекису водню. Спочатку необхідно приготувати настоянку.

  Ромашку заливають горілкою і настоюють два тижні. Настойку проціджують, змішують з перекисом водню і наносять на волосся на півгодини. Після змивають звичайним шампунем.

  Цибулиння

  Цибулиння додасть волоссю золотистий колір. Для приготування суміші, що офарблює, 0,5 ст. подрібненої цибулиння заливають гарячої води, кип’ятять близько 20 хв. Потім відвар проціджують і дають настоятися півгодини.

  У відвар додають гліцерин (2 ч. л.). Цю суміш можна використовувати щодня, наносити її потрібно на сухі волосся. Після кожного нанесення волосся придбають золотистий відтінок.

  Ревінь

  Ще одним варіантом натуральних барвників є ревінь, точніше його коріння. Листя ревеню також можуть використовуватися для освітлення волосся, але ефект від їх застосування буде менш помітним.

  Відвар з коренів ревеню надає попелястий і світло-русявий відтінок світлим волоссю. Якщо волосся темне, то для додання їм пшеничного відтінку необхідно їх попередньо освітлити.

  Для приготування освітлювальної суміші необхідно 2 ст. л. кореня рослини залити однією склянкою води і прокип’ятити протягом двадцяти хвилин, після чого змішують з 50 мл яблучного оцту і повторно кип’ятять до тих пір, поки не випарується половина суміші. Цим відваром необхідно обполіскувати волосся після миття голови.

  Кому не підходить русявий колір волосся

  Всі кольори русявого кольору волосся в якійсь мірі підходять жінкам. Але при виборі кольору краще орієнтуватися на індивідуальні якості. При фарбуванні необхідно домогтися гармонійного поєднання кольору шкіри, форми обличчя, стилю в одязі з кольором волосся.

  Незважаючи на те, що попередня мода на яскраві і насичені кольори змінилася і тепер вітаються природні і наближені до природи відтінки, фахівці в деяких випадку не рекомендують перефарбовувати волосся у світлі тони:

 • Фарбування в русяве відтінки не підійде дівчатам, які освітлили свої темні волосся; натурального русявого кольору не вийде, а волосся придбають зеленуватий відтінок.
 • Після хімічної завивки також не потрібно фарбувати волосся. Їм потрібно дати час для відновлення.
 • Смаглявим дівчатам з темними очима рекомендується залишатися зі своїм природним кольором волосся. Будь фарбування в більш світлі тони потребує використання окислювача, що не кращим чином позначається на якості волосся.
 • Не рекомендується фарбувати волосся в мідно-русявий колір дівчатам і жінкам, які мають бліду шкіру обличчя й світлі очі, так як може бути порушена гармонія в образі. Яскраві волосся будуть заглушати і без того бліде обличчя.
 • Світло-мідний відтінок з обережністю слід підбирати дівчатам зі смаглявою шкірою обличчя, так як є ймовірність, що світло-мідний відтінок волосся не зможе підкреслити достоїнства зовнішності.
 • Всі кольори русявого кольору волосся, якщо вони правильно підібрані, візуально омолоджують, а волосся виглядають доглянутими і привабливими

  Найкраще підійдуть до конкретного типу зовнішності відтінки волосся, близькі до того, що дано природою, і головне завдання – зберегти волосся здоровими, сильними і блискучими.

  Корисні відео матеріали на тему «Всі кольори і відтінки русявого кольору»

  Русявий колір і всі його відтінки. Як пофарбувати русяве волосся:

  Як пофарбувати волосся в русявий колір:

  Як знайти свій колір волосся. Спеціальний випуск відомого телешоу: