Всі кольори русявого кольору, відтінки. Фото темно, світло, попелясто – русявого, натуральний, попелястий і золотистий кольори

Всі русяве відтінки асоціюються з російської жіночою красою. Щоб досягти бажаного кольору, волосся фарбують. Відтінок русою панелі необхідно підбирати відповідно до типу шкіри і кольором очей.

Всі кольори русявого кольору волосся знову стають надзвичайно популярними При фарбуванні волосся, відтінок русою панелі підбирається у відповідності з типом шкіри і кольором очей.

Русява палітра волосся

Темно-русявий

Темно-русявий відтінок знову стає популярним. Це один з найдорожчих і аристократичних відтінків. При фарбуванні отримати такий колір досить складно. Необхідно враховувати не тільки якість барвників, але і природний тон волосся.

Правильно підібраний відтінок відмінно підкреслює колір шкіри, колір очей і губ. Відтінок не повинен здаватися тьмяним, інакше всі достоїнства особи будуть представлені не в кращому вигляді.

Темно-русяве волосся підходять усім дівчатам і жінкам, які мають світлу шкіру обличчя. Він не старить, до того ж до нього легко підібрати будь-який комплект одягу. Волосся з таким відтінком виглядають більш доглянутими, так як посічені кінчики менш помітні.

Середньо-русявий

Цей колір підходить дівчатам, які мають як тепла, так і холодний тип зовнішності. Його можна вважати універсальним кольором. Він добре піддається освітленню і йому достатньо просто надати мідно-русяве або карамельні відтінки.

Теплий відтінок середньо-русявого кольору згладжує риси обличчя, роблячи їх більш м’якими і миловидними. Такий колір добре підкреслить очі всіх відтінків зеленого і блакитного.

Частіше зустрічаються холодні відтінки середньо-русявого кольору зі злегка сіруватим пасмами. Їх рекомендується зафарбовувати більш інтенсивними і насиченими кольорами. У комбінації з засмагою цей колір виглядає дуже стильно й ефектно.