Чорні квіти: 25 рослин з темними квітками та листям (назви, фото)

Чорні квіти: 25 рослин з темними квітками та листям

Чорні квіти – справжній тренд, від якого вже кілька років без розуму всі садівники. При цьому по-справжньому чорного пігменту в рослинах немає. Зазвичай темні пелюстки та листя пофарбовані у глибокий зелений, фіолетовий, червоний чи коричневий. Але так тільки цікавіше, адже виходить химерна гра відтінків! Ми вже знайшли для тебе 25 незвичайних рослин!

1. Фіалка Віттрока

Мініатюрні садові фіалки здаються по-справжньому чорними навіть на яскравому сонці. Їх пелюстки нагадують темний оксамит і виглядають напрочуд тендітними, але насправді зовсім невибагливі, як і інші види.

Фіалка Віттрока - Чорні квіти, рослини з темними квітками та листям

2. Гладіолус

Назви сортів Чорна Зірка та Чорний Вельвет кажуть самі за себе – і насичені яскраво-червоні або фіолетові пелюстки дійсно переходять у чорний м’яким градієнтом. Великоквітковий багаторічник легко витягується більше метра і підходить під зріз.

Гладіолус - Чорні квіти, рослини з темними квітками та листям

3. Шток-троянда Нігра

Цей сорт – один із найпопулярніших серед садівників за його фантастичний зовнішній вигляд. Чорні великі мальви стануть розкішним акцентом багаторівневої ландшафтної композиції.

Шток-троянда Нігра - Чорні квіти, рослини з темними квітками та листям

4. Гіацинт Dark Dimension

Ароматний гіацинт примітний складним синьо-фіолетовим відтінком, що йде в чорноту. На тлі строкатого весняного саду він виглядає дуже незвично і вже точно додає різноманітності.

Гіацинт Dark Dimension - Чорні квіти, рослини з темними квітками та листям

5. Лілійник

Серед лілейників є досить багато сортів із декоративними чорними пелюстками. Black Emanuelle віддає вишуканим бордо, Africa йде в коричневий з помаранчевим, Black Panther прикрашають яскраві промені-прожилки, а Indigo Velvet обрамляє світлий романтичний обід.

Лілейник - Чорні квіти, рослини з темними квітками та листям