Породи качок – назви та фото (каталог)

Породи качок: назви та фото (каталог)

Качку розводять у господарстві для м’яса, яєць та для краси. А все тому, що вони прості у змісті, невибагливі та майже не завдають клопоту. А чи ти знаєш, що насправді їх існує десятки видів, і всі вони дуже різні? Ми підготували добірку з 25 найпопулярніших порід качок – з фото та описами!

М’ясні породи качок

Качине м’ясо вважається дієтичним і багатим на корисні мікроелементи та білок. М’ясні качки – найбільші та швидко набирають вагу, буквально на очах.

Пекінська

Це найкраща м’ясна порода, яку ще понад 300 років тому вивели у Китаї. Великі селезні виростають до 4 кг, причому вони практично всеїдні та невибагливі до кліматичних умов. Їм не обов’язково потрібна водойма, але пекінські качки бувають дуже галасливими.

Пекінська - М'ясні породи качок

Сірий український

Велика масивна качка виведена при схрещуванні диких птахів із свійськими. У неї дуже довге широке тіло, і вже до місяця каченята набирають до 4 кг ваги. Порода легко переносить зиму і зовсім невибаглива в їжі, але чутлива до протягів.

Сіра українська - М'ясні породи качок

Руанська

Міцна порода французького походження лягла в основу багатьох пізніших видів домашніх качок. М’ясо руанців дуже ніжне, і доросла особина важить близько 3,5 кг.

Руанська - М'ясні породи качок

Чорна білогруда

Гібрид пекінської качки та качки кемпбелл витривал чудово адаптований до умов середніх широт. Їх відрізняє повністю чорне забарвлення тіла з темною дзьобом і білою грудкою. Качки швидко дозрівають, але схильні до ожиріння, тому потрібен збалансований раціон.

Чорна білогруда - М'ясні породи качок

Стар 53

Це великий та важкий бройлер з масивною та мускулистою грудною клітиною, за рахунок чого особливо цінується філе. Качкам не потрібен вигул, і вони швидко набирають вагу на спеціальних кормах, але потрібно постійно стежити за чистотою, сухістю та температурним режимом пташника.

Стар 53 - М'ясні породи качок