Як почистити килим у домашніх умовах: 10 простих способів

Як почистити килим у домашніх умовах?

Знову намагаєшся відчистити пляму з улюбленого килима, розмірковуючи, а чи не викинути її взагалі? Не поспішай переходити до радикальних заходів! Ми зібрали 10 простих способів, як почистити килим у домашніх умовах без нервів і дорогих засобів для виведення плям. Спробуй наступного разу!

1. Сухе чищення килима

Щоб витягнути з ворсу все дрібне сміття, вистачить сухого чищення, навіть якщо на перший погляд простого пилососа недостатньо. Помірно посип покриття сухою содою або тирсою, утри їх щіткою з жорстким питанням і пропилісся все разом приблизно через півгодини. Якщо килим занадто густий або пухнастий, повтори процедуру кілька разів поспіль. Це хороший метод для вовняних килимів, які можуть запліснівніти від вологи.

Сухе чищення - як почистити килим у домашніх умовах

2. Мильний розчин

Щоб почистити весь килим, натрій маленький шматочок господарського мила в теплу воду. Не потрібно, щоб розчин інтенсивно пінився – він має бути зовсім слабким.Візьми пульверизатор і збризни мильною водою килим, а потім пройдися по ворсу губкою або м’якою щіткою.

Як почистити килим мильним розчином у домашніх умовах

3. Сода

Висип у 5-літровий таз води приблизно півсклянки соди, розчини та перелий у пляшку. Накрути на неї пульверизатор, щоб рівномірно розподілити рідину, потім пройди щіткою, і після висихання пропилісось. Якщо рідини потрібно більше або менше, головне зберігай пропорції.

Як почистити килим содою в домашніх умовах

4. Сода з оцтом

Посип килим сухою содою рівномірним шаром і кошторису або пропилісся через півгодини. Змішай розчин зі столової ложки оцту та склянки води та рівномірно розбризкай по поверхні. За рахунок реакції спінювання навіть дрібні смітники піднімуться з ворсу вгору – ще за півгодини зметеш їх жорсткою щіткою або віником.

Як почистити килим содою з оцтом у домашніх умовах