Лугові та польові квіти – фото з назвами (каталог)

Лугові та польові квіти: назви та фото (каталог)

Одного разу побачивши розкішне квітуче поле, його вже не вдасться забути. Вітер колише різнобарвні бутони, навколо стоїть неповторний аромат, всюди розливаються сонячні промені. Багато з цих рослин мають цілющі властивості, а частина з них можна виростити у своєму саду. Спеціально для тебе ми підготували добірку лугових та польових кольорів із назвами та фото!

1. Гусяча цибуля

Незвичайні жовті квіточки нагадують дрібні лілії з яскравим медовим ароматом. Низькоросла квітка з непропорційно довгим листям використовують у медицині та косметології.

Гусяча цибуля - Лугові та польові квіти

2. Армерія

Яскрава армерія з суцвіттями-кульками не боїться морозів та посухи. Вона чудово почувається на кам’янистому ґрунті, адаптується до піщаних ґрунтів і гранично невибаглива.

Армерія - Лугові та польові квіти

3.Люпин

Сотні видів люпину поширилися по всьому світу і навчилися виживати за будь-яких умов. При посадці люпину потрібно більше місця, тому що він просто «роздавить» більш делікатних сусідів.

Люпин - Лугові та польові квіти

4. Оман

Химерні жовті суцвіття нагадують суміш кульбаби, ромашки і хризантеми. Кущики досить високі, витягуються до метра і добре почуваються як в одиночних, так і в групових посадках.

Девясил - Лугові та польові квіти

5. Герань

Лугова герань – трав’яниста рослина з дрібними блідо-блакитними квіточками. Вона популярна у ниркових зборах, а в саду тішить виразним ароматом.

Герань - Лугові та польові квіти

6. Дзвіночок

Популярна трав’яниста рослина налічує кілька сотень видів, включаючи скельні та пустельні. Можна підібрати сорти під будь-які умови, хіба що вони не переносять застій води.

Дзвіночок - Лугові та польові квіти

7. Буркун

Розлий буркун витягується до 2 м і вважається одним з найвищих польових кольорів. Крім химерних кистевидних суцвіть, густо вкритих дрібними жовтими квітами, у нього ще й незвичайне листя, що нагадує трипалу лапу.

Донник - Лугові та польові квіти