Стрижки для повних жінок – 10 красивих та модних ідей (фото)

Стрижки для повних жінок: 10 красивих та модних ідей

Природа нагородила тебе пишними формами? Давай вигідно їх піднесемо, підкресливши унікальний стиль та красу! LAFOY підготував десятку красивих та модних стрижок для повних жінок. З цими варіантами ти зможеш виглядати жіночною та зухвалою, милою та кокетливою, ніжною та пристрасною – вибирай сама!

1. Градований боб

Цей варіант особливо добре поєднується з колоруванням або мілюванням. Намагайся робити хороший начіс на маківці або хоча б збивати волосся руками. Так не виникне негарної асиметрії з важким низом та мініатюрним верхом.

Градований боб - Стрижки для повних жінок

2. Подовжене каре

Вибирай саме подовжений варіант цієї стрижки, тому що важливо уникати довжини волосся по плечі. Якщо ігнорувати це правило, шия буде здаватися масивнішою і широкою, а акцент зміститься на підборіддя і зробить цю частину ще важчою.

Довге каре - Стрижки для повних жінок

3. Діагональне каре

Відмінний варіант для повних дівчат та жінок. Випрямляй передні пасма, але стеж, щоб у коріння зберігався об’єм. Потилицю, навпаки, добре збивай, можеш трохи підкрутити кінчики всередину.

Діагональне каре - Стрижки для повних жінок

4. Довгі локони з косою чубчиком

Для такої стрижки знадобиться укладання, тому що повні модниці повинні дбати про пропорційність об’єму та не допускати тонких прямих пасм. Поекспериментуй з плойкою, створивши голлівудські або хвилеподібні локони, але уникай кучерявості. Стеж також за тим, щоб верх все одно залишався пишнішим, ніж низ.

Човник набік позбавить тяжкості в образі і дозволить виглядати більш легким і повітряним. Вона також додасть тобі легкої перчинки та кокетства.

Довгі локони з косою чубчиком - Стрижки для повних жінок

5. Об’ємне піксі

Головне правило – уникати пригладженості та занадто короткого волосся.Ідеальна довжина пасм має дозволяти тобі хоча б трохи накрутити волосся на маківці. Це один із найзручніших варіантів, тому що тут не потрібне складне укладання, зате вітаються недбалість і неслухняні кінчики, що стирчать у різні боки.

Об'ємне піксі - Стрижки для повних жінок