Стрижки для повних жінок – 10 красивих та модних ідей (фото)

Стрижки для повних жінок: 10 красивих та модних ідей

Природа нагородила тебе пишними формами? Давай вигідно їх піднесемо, підкресливши унікальний стиль та красу! LAFOY підготував десятку красивих та модних стрижок для повних жінок. З цими варіантами ти зможеш виглядати жіночною та зухвалою, милою та кокетливою, ніжною та пристрасною – вибирай сама!

1. Градований боб

Цей варіант особливо добре поєднується з колоруванням або мілюванням. Намагайся робити хороший начіс на маківці або хоча б збивати волосся руками. Так не виникне негарної асиметрії з важким низом та мініатюрним верхом.

Градований боб - Стрижки для повних жінок

2. Подовжене каре

Вибирай саме подовжений варіант цієї стрижки, тому що важливо уникати довжини волосся по плечі. Якщо ігнорувати це правило, шия буде здаватися масивнішою і широкою, а акцент зміститься на підборіддя і зробить цю частину ще важчою.

Довге каре - Стрижки для повних жінок

3. Діагональне каре

Відмінний варіант для повних дівчат та жінок. Випрямляй передні пасма, але стеж, щоб у коріння зберігався об’єм. Потилицю, навпаки, добре збивай, можеш трохи підкрутити кінчики всередину.

Діагональне каре - Стрижки для повних жінок

4. Довгі локони з косою чубчиком

Для такої стрижки знадобиться укладання, тому що повні модниці повинні дбати про пропорційність об’єму та не допускати тонких прямих пасм. Поекспериментуй з плойкою, створивши голлівудські або хвилеподібні локони, але уникай кучерявості. Стеж також за тим, щоб верх все одно залишався пишнішим, ніж низ.

Човник набік позбавить тяжкості в образі і дозволить виглядати більш легким і повітряним. Вона також додасть тобі легкої перчинки та кокетства.

Довгі локони з косою чубчиком - Стрижки для повних жінок

5. Об’ємне піксі

Головне правило – уникати пригладженості та занадто короткого волосся.Ідеальна довжина пасм має дозволяти тобі хоча б трохи накрутити волосся на маківці. Це один із найзручніших варіантів, тому що тут не потрібне складне укладання, зате вітаються недбалість і неслухняні кінчики, що стирчать у різні боки.

Об'ємне піксі - Стрижки для повних жінок

6. Боб-каре без чубчика

Якщо ти хочеш прикрити пухкі щіки, візуально подовжити обличчя та надати образу жіночності та ніжності, тоді цей вид стрижки підійде тобі найкраще. Не забувай підтримувати пишність на маківці і стежити, щоб обсяг звужувався до низу. Це дуже акуратний варіант, тому для укладання можуть знадобитися косметичні засоби для фіксації.

Боб-каре без чубчика - Стрижки для повних жінок

7. Каскад з асиметричним проділом

Дамам у тілі ідеально підходять багатошарові зачіски, оскільки вони надають їм легкості. Доповни цей варіант косим проділом, перекинувши більшу частину волосся на один бік. Такий хід відверне від круглої форми обличчя та створить привабливі вигини.

Каскад з асиметричним проділом - Стрижки для повних жінок

8. Стрижка на ніжці

Для цієї зачіски потрібно значно вкоротити волосся на потилиці. Зате такий ефект дозволить не морочитися над обсягом зверху, тому що він і так створиться через розмаїття довжини. Якщо ти смілива та авантюрна, спробуй голити потилицю. Це підкреслить твій характер із вогником.

Стрижка на ніжці - Стрижки для повних жінок

9. Лісеня

Слідкуй, щоб волосся було довшим за лінію плечей, інакше отримаєш негативний ефект. Починай філіровку від мочки вуха, спускаючись униз. Використовуйте пінки або лаки легкої фіксації, щоб зберегти обсяг біля коріння.

Лісенка - Стрижки для повних жінок

10. Аврора

Це чудовий варіант, адже форма стрижки нагадуватиме перевернутий трикутник. Такий хід дозволить тобі дотримуватися балансу пропорцій і водночас полегшити низ стрижки. В результаті ти виглядатимеш більш мініатюрною та витонченою.

Аврора - Стрижки для повних жінок