12 найкрасивіших акторів радянського кіно

12 найкрасивіших акторів радянського кіно

Радянський кінематограф був напрочуд багатий не лише на таланти, а й на яскраві обличчя. Харизма, шарм і виразна зовнішність йшли пліч-о-пліч в образах акторів того періоду. І багатьом з них вдалося пронести цю чарівність через рік. Настав час згадати найкрасивіших акторів радянського кіно!

12. Олег Янковський

Єдиний і неповторний Мюнхгаузен підкорив своєю залихватською усмішкою весь СРСР. У його послужному списку понад 80 акторських робіт, не рахуючи телевистави, документальне кіно, театр та озвучку.

Олег Янковський - Найкрасивіші актори радянського кіно

11. Ігор Костолевський

Всю юність Костолевського дошкуляли за те, що він народився у благополучній та забезпеченій сім’ї. У той же час це дало юному кучерявому акторові ідеальну базу: гарну мову, вишукані манери, бездоганне виховання. Все це він успішно обернув собі на благо!

Ігор Костолевський - Найкрасивіші актори радянського кіно

10. Веніамін Сміхов

Веніамін Сміхов досі періодично з’являється на екрані, але все своє життя залишається скоріше театральним актором. Усі його постановки просто неможливо перерахувати. До речі, до 70-річного ювілею актор зробив, мабуть, найнесподіванішу раптову річ – відмовився від звання народного артиста РФ.

Веніамін Сміхов - Найкрасивіші актори радянського кіно

9. Борис Хмельницький

Ефектна зовнішність Хмельницького ідеально підходила до суворих брутальних ролей. Окрім видатної кінокар’єри, він був великим поціновувачем музики та відіграв колосальну роль в організації пам’ятних заходів на честь Володимира Висоцького.

Борис Хмельницький - Найкрасивіші актори радянського кіно

8. Петеріс Гаудіньш

Для радянських дівчат Гаудіньш був прикладом справжнього лицаря після своєї зіркової ролі Айвенго. Надто вже ефектним і живим вийшов персонаж.Згодом і під впливом модних віянь цей типаж став шалено популярним, але саме Гаудіньш був першим!

Петеріс Гаудіньш - Найкрасивіші актори радянського кіно