12 найкрасивіших акторів радянського кіно

12 найкрасивіших акторів радянського кіно

Радянський кінематограф був напрочуд багатий не лише на таланти, а й на яскраві обличчя. Харизма, шарм і виразна зовнішність йшли пліч-о-пліч в образах акторів того періоду. І багатьом з них вдалося пронести цю чарівність через рік. Настав час згадати найкрасивіших акторів радянського кіно!

12. Олег Янковський

Єдиний і неповторний Мюнхгаузен підкорив своєю залихватською усмішкою весь СРСР. У його послужному списку понад 80 акторських робіт, не рахуючи телевистави, документальне кіно, театр та озвучку.

Олег Янковський - Найкрасивіші актори радянського кіно

11. Ігор Костолевський

Всю юність Костолевського дошкуляли за те, що він народився у благополучній та забезпеченій сім’ї. У той же час це дало юному кучерявому акторові ідеальну базу: гарну мову, вишукані манери, бездоганне виховання. Все це він успішно обернув собі на благо!

Ігор Костолевський - Найкрасивіші актори радянського кіно

10. Веніамін Сміхов

Веніамін Сміхов досі періодично з’являється на екрані, але все своє життя залишається скоріше театральним актором. Усі його постановки просто неможливо перерахувати. До речі, до 70-річного ювілею актор зробив, мабуть, найнесподіванішу раптову річ – відмовився від звання народного артиста РФ.

Веніамін Сміхов - Найкрасивіші актори радянського кіно

9. Борис Хмельницький

Ефектна зовнішність Хмельницького ідеально підходила до суворих брутальних ролей. Окрім видатної кінокар’єри, він був великим поціновувачем музики та відіграв колосальну роль в організації пам’ятних заходів на честь Володимира Висоцького.

Борис Хмельницький - Найкрасивіші актори радянського кіно

8. Петеріс Гаудіньш

Для радянських дівчат Гаудіньш був прикладом справжнього лицаря після своєї зіркової ролі Айвенго. Надто вже ефектним і живим вийшов персонаж.Згодом і під впливом модних віянь цей типаж став шалено популярним, але саме Гаудіньш був першим!

Петеріс Гаудіньш - Найкрасивіші актори радянського кіно

7. Олександр Абдулов

Головний підкорювач жіночих сердець дебютував у кіно у 70-х та загалом узяв участь у 112 проектах. Але всупереч образу ліричного героя мелодрам, реальний Абдулов був людиною простою та сімейною. Нову хвилю популярності йому принесла роль харизматичного Фагота-Коровйова у «Майстері та Маргариті».

Олександр Абдулов - Найкрасивіші актори радянського кіно

6. Микола Олялін

Крім радянського кіно, Олялін встиг засвітитися і в більш сучасних проектах, на кшталт «Дозорів» Тимура Бекмамбетова за романами Сергія Лук’яненка. Але головною його роллю так і залишився капітан Цвєтаєв у кіноепопеї «Звільнення» про Велику Вітчизняну війну. Образ сів як влитий!

Микола Олялін - Найкрасивіші актори радянського кіно

5. Василь Лановий

Юний і одухотворений Лановий почав зніматися ще 1954 року, із того часу все своє життя він просто не може всидіти на місці. Радіоспектаклі, театр, громадська діяльність, викладання, озвучка, документальні проекти – лише мала частина його насиченого дозвілля!

Василь Лановий - Найкрасивіші актори радянського кіно

4. Ігор Старигін

Ще один герой-романтик та головний Араміс усіх часів та народів мав фантастичний успіх у жінок. Як мінімум, жодна з його п’яти дружин не встояла перед гарними очима Старигіна.

Ігор Старигін - Найкрасивіші актори радянського кіно

3. Олег Видов

Завдяки ефектній зовнішності Видова досі часто плутають із голлівудською зіркою на фото. Від частини це недалеко від реальності, адже ще 1988 року йому вдалося провернути те, про що багато хто не наважувався мріяти: відкрити власний бізнес у США та отримати ліцензію на реставрацію, переозвучку та прокат радянських мультфільмів за кордоном.

Олег Відов - Найкрасивіші актори радянського кіно

2. В’ячеслав Тихонов

Штірліца і Болконського у виконанні Тихонова знають усі, у тому числі й за межами колишнього Радянського Союзу. Сам актор був досить замкнутим, і з легкої руки журналістів його навіть прозвали Великим самітником за любов сховатися від усього світу на дачі.

В'ячеслав Тихонов - Найкрасивіші актори радянського кіно

1. Сергій Столяров

Зовнішність Столярова начебто створена для ролей славних російських богатирів – і він використав свій потенціал сповна! На його рахунку «Садко», «Ілля Муромець», «Василіса Прекрасна», «Руслан та Людмила» та багато інших чудових робіт.

Сергій Столяров - Найкрасивіші актори радянського кіно