Види та сорти троянд – фото, назви та описи (каталог)

Види та сорти троянд: фото, назви та описи (каталог)

Королева саду дивовижна та різноманітна, адже існують сотні її різновидів. Для зручності всі їх класифікували на кілька великих категорій, об’єднаних за розмірами, типом та специфікою зростання. Розповідаємо про види та сорти троянд з фото, назвами та описами!

1. Паркові троянди

У цю категорію входять старовинні декоративні краєвиди, якими здавна прикрашали парки та сади. Вони майже не хворіють, зовсім не примхливі та добре переносять зиму на вулиці.

Хевенлі Пінк

Середньорослий сорт виростає до 1-1,2 м, не страждає від грибка і не боїться морозів до -25 градусів. За один сезон Хевенлі Пінк випускає махрові рожеві квіти кілька разів.

Хевенлі Пінк - Види та сорти паркових троянд

Артеміс

Назва сорту сповна відбиває його суть, адже він ідеально доповнює образ богині полювання. Тут і жорсткі пагони із грубими шипами, і розкішні об’ємні бутони елегантного вершкового кольору.

Артеміс - Види та сорти паркових троянд

Командан Баропер

У декоративного сорту одразу дві істотні переваги – підвищена морозостійкість та гарні смугасті пелюстки. Кущ виростає приблизно до 1,5 м, зовсім невибагливий, але чутливий до хвороб.

Командан Баропер - Види та сорти паркових троянд

Рубан Руж

Яскраві червоні бутони Рубан Руж легко дізнатися здалеку не лише за насиченим кольором, але й за оригінальним ароматом лісових ягід. Сорт не боїться шкідників, а зрізані квіти ще довго тішать красою.

Рубан Руж - Види та сорти паркових троянд

Вестерленд

Це одна з найбільш ароматних паркових троянд, і в той же час – дуже росла, до 2,5 м. У Вестерленд незвичайний помаранчевий відтінок бутонів, але делікатні пагони обов’язково потрібно підв’язувати.

Вестерленд - Види та сорти паркових троянд

2.Кущові троянди

Це великі потужні кущі, які інтенсивно розростаються на всі боки. Вони досить невибагливі і навіть можуть бути дикорослими, але цвітуть один раз на сезон.