Декоративні чагарники – назви, фото та описи (каталог)

Декоративні чагарники: назви, фото та описи (каталог)

Чим більше зелені на ділянці – тим приємніше на ньому бути. Але щоб було красиво та зручно, вибирати насадження потрібно з розумом. Тому ми вирішили підготувати каталог декоративних чагарників із фото та назвами. А ще – розбили добірку на різні категорії!

Багатолітні декоративні чагарники

Почнемо з найпопулярніших багаторічних видів, що підкорили серця садівників з різних регіонів Росії.

Паркові троянди

Паркові троянди під час цвітіння покриваються махровими пишними кольорами всіляких відтінків. У побуті це дуже невибаглива рослина, яка підійде навіть новачкам.

Паркові троянди

Жимолість

Густарник жимолості густо покритий дрібними шкірястими листочками, які формують пишну густу крону. Влітку він обростає маленькими квітами з тонким та ніжним ароматом. Жимолість стійка до морозів і зовсім не примхлива.

Жимолість

Туя

Вічнозелений хвойний чагарник дуже часто використовують у садівництві та озелененні. Вона наповнює повітря характерним ароматом хвої. А крім того, є карликові та високі сорти – для будь-якої зеленої композиції.

Туя

Японський клен

Свою назву цей декоративний чагарник отримав за характерну форму віялового листя яскравого зеленого кольору. Восени відтінок змінюється на червоний або майже чорний. Японський клен повільно росте і майже не потребує обрізки.

Японський клен

Ліщина

Кущники звичайної ліщини привертають увагу красивим зубчастим листям, яке до осені набуває ефектного багряного відтінку. Ліщина потребує хорошого освітлення та простору.

Ліщина

Морозостійкі декоративні чагарники

Якщо ти постійно переживаєш через несподівані сезонні заморозки або живеш у суворіших регіонах – ці варіанти для тебе!