15 найкращих фільмів про підводні човни

15 найкращих фільмів про підводні човни

Сьогодні ми порадуємо тебе добіркою кіно про величезні судна, які стали смертоносною зброєю у війнах та знахідкою для вивчення морських глибин. Наші найкращі фільми про підводні човни – це півтора десятки захоплюючих сюжетів та барвистих картин!

1. Забрати перископ (1996)

У центрі комедійної історії – спроби офіцера Доджа (Келсі Греммер) отримати звання командира субмарини. Це вже третя проба героя, і якщо він її провалить, то назавжди втратить шанс здійснити свою мрію.

Прибрати перископ (1996)

2. Грейхаунд (2020)

Капітан Краузе (Том Хенкс) отримує в розпорядження міноносець «Грейхаунд», який у складі конвою має пройти повз «вовчих зграй» – німецьких ворожих субмарин. Чи зуміє командир успішно провести операцію?

Грейхаунд (2020)

3. Курськ (2018)

Фільм присвячений реальним подіям та описує історію загибелі екіпажу підводного човна «Курськ». У головних ролях – Маттіас Шонартс та Колін Ферт.

Курськ (2018)

4. К-19 (2002)

Капітан Востриков (Харрісон Форд) призначений головним на новому радянському підводному човні. У ході виконання тест-операції у субмарині трапляється серйозна поломка, яка загрожує перетворитися на атомний вибух.

К-19 (2002)

5. Мобі Дік (2010)

40 років тому Джон Ахаб (Беррі Боствік) плив на підводному човні, що зазнав аварії через величезний кит. Отримавши серйозні каліцтва, капітан поклявся знайти чудовисько і помститися, вбивши його.

Мобі Дік (2010)

6. Глибина (2002)

Екіпаж субмарини «Тигрова акула» підбирає на борт трьох жертв аварії корабля. З цього моменту на судні починається низка дуже дивних подій.

Глибина (2002)

7. Субмаріна “Примара” (1999)

Загроза війни з Японією змушує південнокорейську владу відправити підводний човен «Привид» у води ворога. Судно має лише налякати супротивника, але деякі члени екіпажу впевнені, що цього недостатньо!

Субмарина «Примара» (1999)