20 кращих фільмів про королів та королів

20 найкращих фільмів про королів та королів

Стежити за життям, рішеннями та складнощами сильних світу цього завжди дуже цікаво. Особливо коли до цього має ефектний історичний або фентезійний антураж. Так що тримай підброрку з 20 чудових фільмів про королів та королів на будь-який смак!

1. Король каже! (2010)

Король говорить! (2010)

Захоплююча історична драма з Коліном Фертом у головній ролі розповідає реальну історію про те, як король Великобританії Георг VI боровся із заїканням. На допомогу йому прийшли суперечливі методи ексцентричного логопеда Лайонела Лога (Джеффрі Раш).

2. Дві королеви (2018)

Дві королеви (2018)

Марія Стюарт (Сірша Ронан) коронована в Шотландії майже одразу після народження. О 16-й вона вже стає королевою Франції, а ще через рік повертається додому. І там вона має налагоджувати стосунки з кузиною Єлизаветою (Марго Роббі), яка має свої плани на престол.

3. Людвіг Баварський (2012)

Людвіг Баварський (2012)
Людвіг II зійшов на трон у 18 і жадав побудувати новий благополучний світ для своїх підданих. Найбільше він хотів розвивати культуру та мистецтво, і особливо пристрасно любив творчість Ріхарда Вагнера.

4. Генріх V: Битва при Азенкурі (1989)

Генріх V: Битва при Азенкурі (1989)

Архиєпископ Кентерберійський переймається тим, що юний Генріх V підпише нещасний указ про конфіскацію церковного майна. Він намагається відвернути молодого правителя, тільки ось це загрожує війною з Францією. У ролях – Дерек Джекобі та Кеннет Брана.

5. Матильда (2017)

Матільда ​​(2017)

Мелодрама Олексія Вчителя розповідає про скандальні стосунки Миколи Олексійовича (Ларс Айдінгер) з балериною Матільдою (Михаліна Ольшаньська). Незважаючи на всі конфлікти навколо фільму, прем’єра таки відбулася.