20 найкращих фільмів про подорож у часі

20 кращих фільмів для подорожі в часі

Здається, про тимчасові петлі та пригоди в минулому та майбутньому вже давно розказано все! Проте з’являються все нові і нові захоплюючі історії. Було нелегко, але ми змогли відібрати 20 найкращих фільмів про подорож у часі!

1. Назад у майбутнє (1985)

Пригодницька фантастика Роберта Земекіса не просто так стала культовою. Марті Макфлай (Майкл Джей Фокс) з його загадковим другом Доком (Крістофер Ллойд) вирушають подорожувати легендарним ДеЛоріаном.

Назад у майбутнє - Найкращі фільми про подорож у часі

2. Ефект метелика (2004)

У Евана Треборна (Ештон Кутчер) провали в пам’яті, з якої стерті найдраматичніші події його життя. Одного разу він дізнається, що це пов’язано з його здатністю рухатися в часі та змінювати долю.

Ефект метелика - Найкращі фільми про подорож у часі

3. Термінатор (1984)

Куди вже й без цієї класики! Робот-термінатор (Арнольд Шварценеггер) із постапокаліптичного майбутнього має вбити Сару Коннор (Лінда Хемілтон), син якої буде важливою фігурою під час війни людства з машинами.

Термінатор - Найкращі фільми про подорож у часі

4. Довод (2020)

А ось і новинка прямо з прокату. Крістофер Нолан, як завжди, у своєму дусі з тимчасовими петлями та плутаниною. У головних ролях – Джон Вашингтон, Роберт Паттінсон, Кеннет Брана та Елізабет Дебікі.

Довід - Найкращі фільми про подорож у часі

5. Дружина мандрівника у часі (2008)

Додамо до нашого списку трохи романтики! Чиказький бібліотекар Генрі Детембл (Ерік Бана) хворий на загадкову недугу, через яку змушений постійно пересуватися в часі. Так починається його химерна історія із коханою Клер (Рейчел Макадамс) – його майбутньою дружиною.А може бути минулим? Чи нинішній?

Дружина мандрівника у часі - Найкращі фільми про подорож у часі

6. Північ у Парижі (2011)

Голлівудський сценарист Гіл Пендер (Оуен Вілсон) зустрічає незнайомця як дві краплі води схожого на Фіцджеральда (Том Хіддлстон). Той запрошує його покататися автомобілем, і ось на дворі вже 1920 рік…

Північ у Парижі - Найкращі фільми про подорож у часі