Жовті квіти – назви, фото та описи (каталог)

Жовті квіти: назви, фото та описи (каталог)

Сонячні жовті квіти миттєво піднімають настрій одним своїм виглядом. У будь-яку погоду вони виглядають яскраво та радують своєю красою. Якщо це саме те, що тобі потрібно – лови наш каталог різних видів із назвами та фото!

Садові жовті квіти

Садові жовті квіти напрочуд різноманітні. Тут і селекційні сорти, і цілі види. Нічого не відмовляй!

Нарцис

Мабуть, перший і очевидний варіант. Нарциси хороші тим, що розпускаються в саду одними з перших. А крім того, вони зовсім невибагливі за всієї своєї витонченості.

Нарцис

Іріс

Існують без перебільшення сотні різновидів ірисів різних форм, розмірів та кольорів. Звичайно, серед них є і жовті сорти, які приємно пахнуть і чудово розростаються.

Ірис

Лілія

Розкішну жовту лілію можна по праву назвати королевою саду. Вона цвіте не надто довго, але настільки хороша, що точно того варте.

Лілія

Гіацинт

Жовті гіацинти з великими об’ємними суцвіттями не залишають байдужих. Але, як і всі цибулинні багаторічники, вони вимагають специфічного догляду і особливо спланованого періоду спокою.

Гіацинт

Тюльпан

Жовті тюльпани можна назвати одним із головних символів весни. А ще вони зовсім невибагливі до типу та складу ґрунту, але добре та чуйно реагують на підживлення.

Тюльпан

Вербійник

Розгалужений кущик густо покривається довгими суцвіттями-колосками. Іноді зустрічаються сорти з пагонами, що стелиться, наприклад – монетчастий вербейник.

Вербейник

Доронікум

Якщо ти не знаєш, чим заповнити час між цвітінням весняних та літніх сортів – допоможе доронікум. А завдяки його красивому глянцевому листю він гарний навіть коли відцвіте.

Доронікум

Адоніс

Маленький витончений кущик з боку здається крихітною ялинкою через специфічну форму листя-колючок. Але потім він покривається невеликими жовтими ромашками із двома рядами пелюсток.

Адоніс

Соняшник

Окрім звичайних соняшників є цілий ряд декоративних сортів з різними формами та розмірами суцвіть. Бачити їх у своєму саду – суцільне задоволення!

Соняшник

Пупавка

Розлі жовті квіти радують майже весь сезон. Завдяки потужній кореневій системі пупавка добре приживається і майже не завдає клопоту. Але вона не переносить перезволоження!

Пупавка

Рудбекія

Один із найпопулярніших садових квітів ще називають золотою кулею. У рудбекії дуже цікаві махрові суцвіття з темнішою об’ємною серединкою.

Рудбекія

Геліопсис

Тут назва говорить сама за себе – це справді сонячна квітка.Геліопсис віддає перевагу вологим ділянкам, а ось до складу грунту зовсім не вимогливий. Крім того, це багаторічник, який легко переносить пересадку.

Геліопсис

Віола

Віола – найкращий вибір для садівників-початківців, тому що з нею майже неможливо помилитися. Достатньо вибрати сонячну ділянку, і далі віола впорається самостійно.

Віола

Аквілегія

Аквілегія легко переносить посуху і не потребує частого поливу завдяки її потужному стрижневому кореню. Вона добре почувається на сонці і в тіні, і може цвісти до осені, якщо вчасно видаляти зів’ялі бутони.

Аквілегія

Сьодум

Малюсенькі квіточки седума зібрані в суцвіття-парасольки. Це маленька декоративна товстянка, яка легко укорінюється і за рахунок цього дуже швидко розростається щільним килимом.

Седум

Енотера

Грунтопокривна рослина з ніжними жовтими квітами росте на пересушеному або бідному ґрунті. Але енотера віддає перевагу піднесенню, тому що погано реагує на близькість ґрунтових і талих вод.

Енотера

Купальниця

Це найкращий вибір, якщо тобі потрібно висадити квіти біля водойми. Але зваж, що купальниця не любить пересадки, так що краще відразу вибирай місце. Зате вона не вимагає укриття взимку!

Купальниця

Ранункулюс

Флористи всього світу люблять цю квітку за її декоративні якості. Ранункулюси невибагливі, якщо дбайливо посадити бульби і не допускати застою вологи.

Ранункулюс

Півонія

Жовті півонії настільки ефектні, що точно заслуговують на окрему згадку. Для них важливо правильний вибір ділянки і правильна посадка, але потім вони не завдають клопоту.

Півонія

Еремурус

Високі пухнасті суцвіття хороші у багаторівневих композиціях. Хоч ця гірська трав’яниста рослина, вона непогано почувається в наших широтах за наявності якісного дренажу.

Еремурус

Кімнатні жовті квіти

Кімнатні жовті квіти – це маленьке сонце на підвіконні.Розповідаємо, на які види варто звернути увагу!

Пахістахіс

Почнемо відразу з незвичайного та оригінального варіанту! Спочатку суцвіття-колоски пахістахісу покриваються білими пелюстками, але вже через пару днів вони опадають, а жовті свічки залишаються.

Пахістахіс

Примула

Примула хороша тим, що рясно зацвітає, поки інші рослини ще не вийшли із зимової сплячки. Серед безмежного вибору сортів є і ефектні жовті відтінки.

Примула

Абутілон

Цю рослину ще називають домашнім кленом за характерну форму різьбленого листя. Абутилон має цікаві пониклі квіти, які зберігаються навіть протягом зими.

Абутілон

Калатея

Квіткарі люблять калатею не лише за ефектне цвітіння, а й за абсолютну невибагливість. А ще у неї дуже незвичайне листя з бурим, червоним або фіолетовим виворотом.

Калатея

Бегонія

А точніше – жовта махрова бегонія, від якої просто неможливо відірватись.Завдяки працею селекціонерів є десятки сортів усіх можливих та неможливих відтінків.

Бегонія

Акантокаліціум

Кулястий колючий кактус виглядає досить суворо. Але рівно до того моменту, поки на ньому не розпускається ніжна жовта квітка, що прикриває її ніби парасолькою.

Акантокаліціум

Клівія

Клівія одразу впадає у вічі через свою незвичайну форму. Від землі розеткою розходяться м’ясисте перисте листя, а з них проростає один товстий квітконос з великим кулястим суцвіттям.

Клівія

Глоттіфілум

Карликовий сукулент виростає максимум до 5-6 см. Але при всій своїй скромності він розпускається ніжними золотистими квітами двічі на рік.

Глоттіфіллум

Гузманія

Цвітуча гузанія нагадує фантастичний ананас. Уся квітка росте у вигляді розетки, і складно зрозуміти, в якому саме місці листя вже переходить у пелюстки.

Гузманія

Зантедеська

Це один із різновидів витонченої калли з яскравими сонячними квітами. Її аромат трохи нагадує аромат ванільної палички. Але така краса потребує постійної турботи.

Зантедеська

Гербера Джемсона

Найкращий різновид гербери для підвіконь теж потребує уваги, але її краса це окупає. Ефектне золоте суцвіття нагадує справжнє сонце.

Гербера Джемсона

Афеландра

Екзотична гостя виділяється всім. У неї і гарне строкате листя, і незвичайна форма суцвіть насиченого жовтого кольору. Але врахуй, що афеландра дуже примхлива!

Афеландра

Титанопсис

Ще один крихітний сукулент, що покривається розсипом мініатюрних жовтих ромашок. Квітки розкриваються лише за яскравого сонця.

Титанопсис

Каланхое Каландіва

Одна з їх декоративних різновидів каланхое цінується за рясне та тривале цвітіння.Маленькі трояндочки зібрані в пишні кулі суцвіть на фоні фігурного м’ясистого листя.

Каланхое Каландіва

Кальцеолярія

У кальцеолярії цікаво все – від дивовижної форми квітки до такого ж химерного плямистого забарвлення. За формою бутон нагадує черевичок або гаманець.

Кальцеолярія