Жовті квіти – назви, фото та описи (каталог)

Жовті квіти: назви, фото та описи (каталог)

Сонячні жовті квіти миттєво піднімають настрій одним своїм виглядом. У будь-яку погоду вони виглядають яскраво та радують своєю красою. Якщо це саме те, що тобі потрібно – лови наш каталог різних видів із назвами та фото!

Садові жовті квіти

Садові жовті квіти напрочуд різноманітні. Тут і селекційні сорти, і цілі види. Нічого не відмовляй!

Нарцис

Мабуть, перший і очевидний варіант. Нарциси хороші тим, що розпускаються в саду одними з перших. А крім того, вони зовсім невибагливі за всієї своєї витонченості.

Нарцис

Іріс

Існують без перебільшення сотні різновидів ірисів різних форм, розмірів та кольорів. Звичайно, серед них є і жовті сорти, які приємно пахнуть і чудово розростаються.

Ірис

Лілія

Розкішну жовту лілію можна по праву назвати королевою саду. Вона цвіте не надто довго, але настільки хороша, що точно того варте.

Лілія

Гіацинт

Жовті гіацинти з великими об’ємними суцвіттями не залишають байдужих. Але, як і всі цибулинні багаторічники, вони вимагають специфічного догляду і особливо спланованого періоду спокою.

Гіацинт

Тюльпан

Жовті тюльпани можна назвати одним із головних символів весни. А ще вони зовсім невибагливі до типу та складу ґрунту, але добре та чуйно реагують на підживлення.

Тюльпан

Вербійник

Розгалужений кущик густо покривається довгими суцвіттями-колосками. Іноді зустрічаються сорти з пагонами, що стелиться, наприклад – монетчастий вербейник.

Вербейник

Доронікум

Якщо ти не знаєш, чим заповнити час між цвітінням весняних та літніх сортів – допоможе доронікум. А завдяки його красивому глянцевому листю він гарний навіть коли відцвіте.

Доронікум