20 найкращих турецьких серіалів за всю історію

20 найкращих турецьких серіалів за всю історію

Турецькі серіали люблять за мелодраматичність, експресію та яскраві типажі. Серед них є багато справді цікавих робіт, які варті уваги. Тому ми зібрали добірку з двадцяти найкращих турецьких серіалів за всю історію!

1. Чудове століття (2011)

Звичайно ж, яскрава історична драма про кохання Сулеймана Чудового до прекрасної Хюррем мала бути на першому місці. Історія Роксолани та придворних інтриг захоплює з першої серії.

Чудовий вік - Найкращі турецькі серіали за всю історію

2. Королек – пташка співуча (2013)

Феріде з дитинства живе з тіткою та її сином, але несподівано для себе з віком закохується у кузена. Кямран теж любить Фаріде, тільки як на це відреагує громадськість?

Королек пташка співоча - Найкращі турецькі серіали за всю історію

3. Кохання не розуміє слів (2016)

Провінціалка Хайят мріє про роботу в Стамбулі і не хоче повертатися додому. Тому вона з усіх сил тримається за нове місце, незважаючи на конфлікти з шефом.

Кохання не розуміє слів - Найкращі турецькі серіали за всю історію

4. Без вини винна (2010)

Фатмагюль збирається проводжати нареченого у плаванні, але, на жаль, її краса привабила групу напідпитку чоловіків. За розслідування трагедії береться поліція. Тільки ось за турецьким законодавством справу закриють, якщо ґвалтівник одружується зі своєю жертвою.

Без провини винна - Найкращі турецькі серіали за всю історію

5. Долина вовків: Западня (2007)

Розвільним список любовних та історичних драм масштабною кримінальною історією, яка виходила на екрани аж до 2013 року. Детектив Полат розслідує замах на вбивство, а замовник майстерно ховається в тіні не гірше за місцевого Моріарті.

Долина вовків Пастка - Найкращі турецькі серіали за всю історію

6. До смерті (2017)

Дагхан і Гюльджан покохали один одного, але рідня з обох боків проти цього шлюбу. І ось напередодні весілля починається справжній кругообіг подій: смерть батька дівчини, звинувачення нареченого у вбивстві, загроза довічного ув’язнення.

До самої смерті - Найкращі турецькі серіали за всю історію