20 найкращих турецьких серіалів за всю історію

20 найкращих турецьких серіалів за всю історію

Турецькі серіали люблять за мелодраматичність, експресію та яскраві типажі. Серед них є багато справді цікавих робіт, які варті уваги. Тому ми зібрали добірку з двадцяти найкращих турецьких серіалів за всю історію!

1. Чудове століття (2011)

Звичайно ж, яскрава історична драма про кохання Сулеймана Чудового до прекрасної Хюррем мала бути на першому місці. Історія Роксолани та придворних інтриг захоплює з першої серії.

Чудовий вік - Найкращі турецькі серіали за всю історію

2. Королек – пташка співуча (2013)

Феріде з дитинства живе з тіткою та її сином, але несподівано для себе з віком закохується у кузена. Кямран теж любить Фаріде, тільки як на це відреагує громадськість?

Королек пташка співоча - Найкращі турецькі серіали за всю історію

3. Кохання не розуміє слів (2016)

Провінціалка Хайят мріє про роботу в Стамбулі і не хоче повертатися додому. Тому вона з усіх сил тримається за нове місце, незважаючи на конфлікти з шефом.

Кохання не розуміє слів - Найкращі турецькі серіали за всю історію

4. Без вини винна (2010)

Фатмагюль збирається проводжати нареченого у плаванні, але, на жаль, її краса привабила групу напідпитку чоловіків. За розслідування трагедії береться поліція. Тільки ось за турецьким законодавством справу закриють, якщо ґвалтівник одружується зі своєю жертвою.

Без провини винна - Найкращі турецькі серіали за всю історію

5. Долина вовків: Западня (2007)

Розвільним список любовних та історичних драм масштабною кримінальною історією, яка виходила на екрани аж до 2013 року. Детектив Полат розслідує замах на вбивство, а замовник майстерно ховається в тіні не гірше за місцевого Моріарті.

Долина вовків Пастка - Найкращі турецькі серіали за всю історію

6. До смерті (2017)

Дагхан і Гюльджан покохали один одного, але рідня з обох боків проти цього шлюбу. І ось напередодні весілля починається справжній кругообіг подій: смерть батька дівчини, звинувачення нареченого у вбивстві, загроза довічного ув’язнення.

До самої смерті - Найкращі турецькі серіали за всю історію

7. Вишневий сезон (2014)

Чарівна Ойкю дуже закохана та романтична. Вона з дитинства таємно закохана в Меті, тільки той зацікавлений у кращій подругі Ойкю. Чи зможе нове знайомство зруйнувати трикутник?

Вишневий сезон - Найкращі турецькі серіали за всю історію

8. Відважний та красуня (2016)

Здається, що цей серіал міг би стати гідною романтичною трагікомедією десь у Голлівуді.Таємничий чоловік знайомиться із Сюпхан, першою красунею всього регіону. Але виявляється, що їхні сім’ї – закляті вороги. Чим же обернеться історія турецьких Ромео та Джульєтти?

Відважний і красуня - Найкращі турецькі серіали за всю історію

9. Кохання напрокат (2015)

Офіціантка-простушка Дефне мимоволі потрапляє в епіцентр інтриг сім’ї бізнесмена Омера. Родня Омера всіляко намагається зісватати його за підходящу наречену, а він робить усе, щоб відвернутися від родичів. У Дефне теж свій інтерес…

Кохання напрокат - Найкращі турецькі серіали за всю історію

10. Королева ночі (2016)

Селін – наполовину француженка, і вона має свій парфумерний магазинчик у Франції. На її шляху зустрічається похмурий та загадковий Азіз, життя якого обплетене інтригами та трагедіями. Почуття між парою виникли з першого погляду, але за фатальним збігом обставин у Селін закохується ще й прийомний син Азіза.

Королева ночі - Найкращі турецькі серіали за всю історію

11. Дочки Гюнеш (2015)

Гюнеш – викладачка та мати трьох дітей, яка зовсім не має часу на романтичні дурниці. І ось одного разу з’являється чоловік та ще й настільки ідеальний, що стає страшно.

Дочі Гюнеш - Найкращі турецькі серіали за всю історію

12. Приплив (2013)

Яман виріс у проблемній сім’ї у такому ж проблемному та бідному турецькому кварталі. Єдиний авторитет у його житті – старший брат Кенан, але він виявляється зовсім не тим, за кого себе видавав.

Приплив - Найкращі турецькі серіали за всю історію

13. Чорне кохання (2015)

Що може бути спільного у дочки багатого бізнесмена та простого скромного інженера із бідної родини. Романтична історія розгортається на тлі реальної драми, адже обвал на шахті Кемаля так нагадує справжню трагедію у Сомі.

Чорне кохання - Найкращі турецькі серіали за всю історію

14. Мене звуть Мелек (2019)

Мелек нарешті виходить заміж за кохану людину, і абсолютно щаслива. Але казка тривала недовго, а коханий скидає маску і виявляється справжнім тираном.

Мене звати Мелек - Найкращі турецькі серіали за всю історію

15. Кохання змушує плакати (2019)

Головні герої приїжджають у великий та галасливий Стамбул із провінції. І тут же стикаються з повним набором класичних проблем – самотністю, невдачами та вибором між совістю, вигодою та любов’ю.

Кохання змушує плакати - Найкращі турецькі серіали за всю історію

16. Усередині (2016)

Мабуть, найнетиповіший серіал у нашій добірці та й у турецькому кінематографі останніх років. Тут і розлучені в дитинстві брати, і поліцейська академія, і розбір вуличних угруповань.

Усередині - Найкращі турецькі серіали за всю історію

17. Ти розкажи, Караденіз (2018)

Нефес одружена з жахливою людиною, яка перетворює її життя на пекло. Але одного разу їй випадає шанс втекти разом із сином, причому допомогти їй обіцяє один із партнерів чоловіка.

Ти розкажи, Караденіз - Найкращі турецькі серіали за всю історію

18. Брудні гроші, брехливе кохання (2014)

Комісар поліції Омер приїжджає на місце аварії, проте виявляється, що в машині була його наречена. Омер не вірить, що це сталося нещасним випадком і починає розслідування.

Брудні гроші, брехливе кохання - Найкращі турецькі серіали за всю історію

19. Запах полуниці (2015)

Життєрадісна та безтурботна Асла зустрічає справжнього принца з модних журналів. Тільки ось успішність, ні чарівність, ні хитрощі Бурака на дівчину не діють.

Запах полуниці - Найкращі турецькі серіали за всю історію

20. Кузей Гюней (2011)

Кузей та Гюней – класичні брати з казки. Кузей – недолугий розгильдяй, а Гюней – студент економічного ВНЗ, який працює в гольф-клубі, щоб накопичити навчання. Звичайно, не обійшлося і без жінки!

Кузей Гюней - Найкращі турецькі серіали за всю історію