Топ-10 найстрашніших фільмів жахів 2020 року

Топ-10 найстрашніших фільмів жахів 2020 року

З кінопрем’єрами, звичайно, зараз дуже нелегко, але нам все ж таки вдалося зібрати добірку з 10 найстрашніших фільмів жахів 2020 року. Саме те, що потрібно для любителів лоскотати собі нерви!

10. “Z”

Виробництво: Канада.
Оригінальна назва: «Z».
Прем’єра: 14 квітня 2020 року.< /p>

Фентезійний містичний хорор – нове свіже трактування сюжету братів Грімм. Гретель провалилася при прийомі на нову роботу, і мати вигнала її разом із молодшим братом.Куди заведе дітей доля цього разу? До речі, Гретель зіграла чарівна Софія Лілліс – Беверлі Марш із нещодавнього «Воно».

8. «Няня»

Виробництво: Великобританія, США.
Оригінальна назва: The Turning.
Прем’єра: 23 січня 2020.

Спільна робота британців та американців знову вдалася, і у «Няні» жахи тісно переплітаються з драмою та детективом. Молода няня опікується двома сирітами під заступництвом багатого і байдужого дядька. Але виявляється, її попередниця загинула в тому ж будинку за трагічних обставин. Та не лише загинула, а ще й повертається у вигляді примари!

7. “Перша відьма”

Виробництво: Канада, США.
Оригінальна назва: The Wretched.
Прем’єра: 19 червня 2020.

Скромний бюджет канадського фільму окупається чудовим кастом та лякаючою атмосферою. Спочатку юні Бен і Мелорі зауважують, що їхніх сусідів немовби підмінили. Але вже незабаром з’ясовується, що дивні справи відбуваються по всьому містечку, адже хтось збудив первісне зло. Але хто повірить підліткам?