Топ-10 найстрашніших фільмів жахів 2020 року

Топ-10 найстрашніших фільмів жахів 2020 року

З кінопрем’єрами, звичайно, зараз дуже нелегко, але нам все ж таки вдалося зібрати добірку з 10 найстрашніших фільмів жахів 2020 року. Саме те, що потрібно для любителів лоскотати собі нерви!

10. “Z”

Виробництво: Канада.
Оригінальна назва: «Z».
Прем’єра: 14 квітня 2020 року.< /p>

Фентезійний містичний хорор – нове свіже трактування сюжету братів Грімм. Гретель провалилася при прийомі на нову роботу, і мати вигнала її разом із молодшим братом.Куди заведе дітей доля цього разу? До речі, Гретель зіграла чарівна Софія Лілліс – Беверлі Марш із нещодавнього «Воно».

8. «Няня»

Виробництво: Великобританія, США.
Оригінальна назва: The Turning.
Прем’єра: 23 січня 2020.

Спільна робота британців та американців знову вдалася, і у «Няні» жахи тісно переплітаються з драмою та детективом. Молода няня опікується двома сирітами під заступництвом багатого і байдужого дядька. Але виявляється, її попередниця загинула в тому ж будинку за трагічних обставин. Та не лише загинула, а ще й повертається у вигляді примари!

7. “Перша відьма”

Виробництво: Канада, США.
Оригінальна назва: The Wretched.
Прем’єра: 19 червня 2020.

Скромний бюджет канадського фільму окупається чудовим кастом та лякаючою атмосферою. Спочатку юні Бен і Мелорі зауважують, що їхніх сусідів немовби підмінили. Але вже незабаром з’ясовується, що дивні справи відбуваються по всьому містечку, адже хтось збудив первісне зло. Але хто повірить підліткам?

6. «Лялька 2: Брамс»

Виробництво: США, Канада.
Оригінальна назва: «Brahms: The Boy 2».
Прем’єра: 12 березня 2020 року.

Краса порцелянових ляльок часом буває дійсно страшною. Особливо, якщо ця лялька несподівано оживає та встановлює свої правила гри. Чи впорається сім’я, яка до цього вже пережила страшний напад, з новою напастю?

5. «Закляття. Будинок 32»

Виробництво: Іспанія.
Оригінальна назва: «Malasana 32».
Прем’єра: 16 січня 2020 року.

Новий іспанський хорор відсилає до старих «Закляття» та «Астралу». Хочеш дізнатися, чим цього разу закінчиться класична історія про пару, яка переселяється до незвичайного будинку? Іспанському режисеру Альберту Пінто вдалося здивувати та налякати!

4. “Ловець снів”

Виробництво: США.
Оригінальна назва: «Dreamkatcher».
Прем’єра: 27 квітня 2020 року.< /p>

Є легенда, що ловець снів – це портал в інший світ, який затягує туди усі страхи та нічні кошмари. Але що коли вони вирвуться на волю? Про це належить дізнатися юному Джошу, його батькові та його новій супутниці.

3. «Нульовий ув’язнений»

Виробництво: Великобританія.
Оригінальна назва: «Patients of a Saint».
Прем’єра:3 січня 2020 року.

Цього разу черговий зомбіапокаліпсис справді вдався! У в’язниці для особливо небезпечних злочинців над ув’язненими ставлять страшні досліди, нібито на благо мирного населення. Звичайно ж, експерименти обертаються трагедією, яка переростає в жахливу та безпросвітну епідемію.

2. «Шафа»

Виробництво: Південна Корея.
Оригінальна назва: «Keullojet».
Прем’єра: 5 лютого 2020 року.

Останні роки корейські фільми задають нову планку у жанрах жахів та трилерів. Молодий архітектор Сан Вон не послухався побоювання своєї доньки, списавши їх на стрес після загибелі матері. І ось дівчинка зникає, а загадковий незнайомець на порозі повідомляє, що її викрала шафа. Тільки ось ця історія аж ніяк не про казкову Нарнію!

1. “Маяк”

Виробництво: США, Канада.
Оригінальна назва: The Lighthouse.
Прем’єра: 16 січня 2020.

Складний і важкий арт-хаус із чудовими Віллемом Дефо та Робертом Паттінсоном складно назвати жахом у класичному сенсі слова. Але немає нічого страшнішого, ніж дивитися, як людина повільно божеволіє на твоїх очах. Грань між містикою та реальністю давно не була настільки розмита!