20 найкращих фільмів про інопланетян та прибульців

20 кращих фільмів про інопланетян та прибульців

Існування інопланетного життя досі є предметом суперечок для вчених та звичайних любителів цієї теми. Одні в прибульців не вірять, інші представляють їх забавними зеленими чоловічками, страшними та хижими монстрами чи істотами із суперздатностями. Але одне ми знаємо напевно: ці 20 найкращих фільмів про інопланетян та прибульців сподобаються всім категоріям глядачів!

1. Щось (1982)

Американські полярники стають свідками озброєної гонитви за аляскінським маламутом. Через нещасний випадок переслідувачі гинуть, а збиті з пантелику працівники станції забирають пса у свій загін. Однак уночі собака мутує в монстра і починає полювання на всіх, хто попадеться їй на очі.

Дещо - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

2. Грань майбутнього (2014)

На Землю вторглися інопланетяни – міміки, і людство вступає з ними у війну. Вільям Кейдж (Том Круз) проти своєї волі опиняється на фронті. Будучи у безвиході, він підривається разом з ворогом на міні.А вранці солдат прокидається без жодної подряпини і усвідомлює, що застряг у тимчасовій петлі через кров прибульця, що потрапив на його тіло.

Грань майбутнього - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

3. Прибуття (2016)

На планету приземлилася дюжина кораблів із прибульцями. Спецслужби вирішують налагодити контакт із невідомою расою та звертаються за допомогою на кращий лінгвіст – Луїзу Бенкс (Емі Адамс). Героїня починає роботу над розшифровкою інопланетної мови, але ситуація ускладнюється, коли весь світ стає дедалі агресивнішим щодо «гостей».

Прибуття - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

4. Район №9 (2009)

Прибульці втікають зі своєї планети та пошкоджують корабель. Щоб відновитись, інопланетяни повинні зробити аварійну посадку на Землі. Людство приймає рішення допомогти новим друзям та дати притулок у спеціально створеному районі №9. Як зміниться ситуація, коли населення прибульців почне стрімко збільшуватися та лякати землян із сусідніх ділянок?

Район №9 - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців