20 найкращих фільмів про інопланетян та прибульців

20 кращих фільмів про інопланетян та прибульців

Існування інопланетного життя досі є предметом суперечок для вчених та звичайних любителів цієї теми. Одні в прибульців не вірять, інші представляють їх забавними зеленими чоловічками, страшними та хижими монстрами чи істотами із суперздатностями. Але одне ми знаємо напевно: ці 20 найкращих фільмів про інопланетян та прибульців сподобаються всім категоріям глядачів!

1. Щось (1982)

Американські полярники стають свідками озброєної гонитви за аляскінським маламутом. Через нещасний випадок переслідувачі гинуть, а збиті з пантелику працівники станції забирають пса у свій загін. Однак уночі собака мутує в монстра і починає полювання на всіх, хто попадеться їй на очі.

Дещо - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

2. Грань майбутнього (2014)

На Землю вторглися інопланетяни – міміки, і людство вступає з ними у війну. Вільям Кейдж (Том Круз) проти своєї волі опиняється на фронті. Будучи у безвиході, він підривається разом з ворогом на міні.А вранці солдат прокидається без жодної подряпини і усвідомлює, що застряг у тимчасовій петлі через кров прибульця, що потрапив на його тіло.

Грань майбутнього - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

3. Прибуття (2016)

На планету приземлилася дюжина кораблів із прибульцями. Спецслужби вирішують налагодити контакт із невідомою расою та звертаються за допомогою на кращий лінгвіст – Луїзу Бенкс (Емі Адамс). Героїня починає роботу над розшифровкою інопланетної мови, але ситуація ускладнюється, коли весь світ стає дедалі агресивнішим щодо «гостей».

Прибуття - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

4. Район №9 (2009)

Прибульці втікають зі своєї планети та пошкоджують корабель. Щоб відновитись, інопланетяни повинні зробити аварійну посадку на Землі. Людство приймає рішення допомогти новим друзям та дати притулок у спеціально створеному районі №9. Як зміниться ситуація, коли населення прибульців почне стрімко збільшуватися та лякати землян із сусідніх ділянок?

Район №9 - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

5. Інопланетянин (1982)

Команда прибульців висаджується на Землю, щоб узяти кілька зразків рослин для досліджень. Проте вчені NASA хочуть будь-що отримати новоприбулих, щоб ставити на них досліди. За врятування одного з інопланетян беруться місцеві діти.

Інопланетянин - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

6. П’ятий елемент (1997)

На машину Корбена Далласа (Брюс Вілліс) невідомо звідки падає незнайома дівчина, яка тікає від погоні. Тепер таксисту належить разом з Лілу (Міла Йовович) вибиратися з небезпеки, паралельно дізнаючись про подробиці про походження та призначення нової знайомої.

П'ятий елемент - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

7. Близькі контакти третього ступеня (1977)

На Землі відбувається низка дивних подій.З нізвідки з’являються машини, літаки, судна, які безвісти зникли кілька десятків років тому; зростає кількість очевидців НЛО. Незабаромвиявляється, що прибульці не проти вступити в контакт і навіть призначили час та місце зустрічі. Але чим вона закінчиться?

Близькі контакти третього ступеня - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

8. Люди в чорному (1997)

Джеймс Едвардс (Вілл Сміт) – спритний поліцейський із Нью-Йорка, якому надходить пропозиція приєднатися до спецслужби «Люди в чорному». Хлопець погоджується, і тепер його головна мета – винищення небезпечних прибульців під проводом вічно серйозного наставника.

Люди у чорному - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

9. У пошуках Галактики (1999)

Джейсон Несміт (Тім Аллен) колись знявся у дуже популярному серіалі, але з того часу його слава почала стрімко згасати. Коли акторові надходить пропозиція від шанувальників взяти участь у фантастичній дії, він одразу ж погоджується. Однак незабаром Джейсон усвідомлює, що спілкувався не з фанатами свого космічного серіалу, а зі справжніми прибульцями.

У пошуках Галактики - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

10. Штам “Андромеда” (1971)

На Землю потрапляє небезпечний вірус, що передається через кров і викликає мутації. Вчені обладнають лабораторію в пустелі та беруться за вивчення небезпечного штаму. Як розвиватиметься ситуація, коли в дослідному центрі активується система самознищення?

Штам Андромеда - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

11. Стать: секретний матеріал (2011)

Два творчі друзі Грем Віллі (Саймон Пегг) та Клайв Голлінгс (Нік Фрост) вирушають на «Комік-кон». Дорогою британці відвідують відомі місця, де люди помічали НЛО. В одній із точок чоловіки зустрічають дуже розв’язного прибульця.

Пол секретний матеріальчик - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

12. Сонік (2020)

Це історія про сміливого супережика Соніка і його нового друга Тома (Джеймс Марсден).Цього разу прибульцеві доведеться протистояти докторові Роботнику (Джим Керрі). Чи зможе надшвидкий герой здолати такого геніального ворога?

Сонік - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

13. Врятуй себе сам! (2020)

Молода закохана пара вирішує позбавитися гаджет-залежності та вирушає на «відпочинок без технологій». Чим завершиться «челендж» героїв, коли стане зрозумілим, що прибульці атакували Землю?

Врятуй себе сам! - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

14. Живе (2017)

Дослідники на МКС придбали зразки гірських порід з Марса. У ході аналізу прилади показали наявність життя отриманих реагентах. І у цієї знахідки зовсім не дружелюбні наміри щодо вчених.

Живе - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

15.Горі, горі ясно (2019)

Торі та Кайл Брайєр (Елізабет Бенкс та Девід Денман) помічають у небі невеликий космічний корабель, який валиться на землю. У уламках пара знаходить маленьку дитинута вирішує його усиновити. У міру дорослішання інопланетний хлопчик починає відкривати в собі надприродні сили та використовувати їх зовсім не на благо оточуючих.

Гори горі ясно - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

16. Чужі на районі (2011)

Група підлітків-кишенькових злодіїв спостерігає за падінням метеориту. Усередині знаходиться інопланетний монстр, з яким хлопці швидко розуміються. Однак у чудовиська, виявляється, є мстиві родичі.

Чужі на районі - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

17. Батарейки не додаються (1987)

Герої кінокартини живуть у старому багатоповерховому будинку, який хочуть знести, щоб збудувати на його місці черговий хмарочос. Сім’ї намагаються відстояти житло, але забудовник сильно ускладнюємо їм життя, посилаючи бандитів та вандалів. Героїв рятують несподівані помічники – маленькі інопланетні тарілки.

Батарейки не додаються - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

18. День незалежності (1996)

Кілька інопланетних кораблів уночі атакують найбільші міста Землі. Людство має дати відсіч, але є проблема: НЛО неможливо збити звичайною зброєю. Для перемоги потрібне впровадження комп’ютерного вірусу у програмне забезпечення прибульців.

День незалежності - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

19. Війна світів (2005)

Рей Феррієр (Том Круз) – розлучений батько двох підлітків, з якими у нього не найкращі стосунки. Проте, коли на світ нападуть прибульці, про суперечності доведеться забути. Чи зможе Рей вижити сам і врятувати сім’ю?

Війна світів - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців

20. Пікей (2014)

Інопланетянин, який виглядає як звичайна людина, вирушає до Індії для вивчення земної культури.Майже відразу перехожий краде в нього ключ доступу від корабля, без якого прибулець не зможе повернутися на рідну планету. Тепер героєві доведеться зануритися в дивні для нього звичаї місцевих жителів, і це буде дуже комічно.

Пікей - Найкращі фільми про інопланетян та прибульців