20 найкращих корейських фільмів усіх часів

20 найкращих корейських фільмів усіх часів

Не знаєш, що подивитися після важкого робочого дня або у довгоочікуваний вихідний? Ми пропонуємо тобі добірку 20 найкращих корейських фільмів усіх часів. У ній ти знайдеш динамічні бойовики, романтичні мелодрами, трилери, що інтригують, забавні комедії, а також інші жанри кіномистецтва. Готуй попкорн, напої та улюблений плед. Приємного перегляду!

1. Паразити (2019)

Сім’я Кім живе у нетрях і заробляє на хліб, складаючи коробки для піци. Все змінюється в один день, коли Кі У (Чхве У Сік) отримує роботу в будинку багатіїв і вирішує хитрістю прилаштувати туди інших родичів. Що трапиться, коли бідна сім’я раптом опиниться у розкішних умовах? І яку таємницю ховає підвал особняка?

Паразити - Найкращі корейські фільми

2. Таксист (2017)

Кім Ман Соб (Сон Кан Хо) — водій таксі, який обманом перехопив багатого клієнта. Пасажиром виявився незаконно прониклий в країну журналіст, який вирішив будь-що-будь потрапити в Кванджу і зняти репортаж про місцеві масові заворушення, розстріли і бомбардування. Сюжет ґрунтується на реальних подіях 1980 року.

Таксист - Найкращі корейські фільми

3. Король (2017)

Тхе Су (Чо Ін-сон) прагне отримати владу, вважаючи її найважливішим гарантом успіху в житті. Для цього він вирішує стати прокурором і вступає до однієї з найкращих та авторитетних юридичних шкіл. Чим обернеться для героя жага до політичного впливу? І з якими темними сторонами владі доведеться зіткнутися Тхе Су?

Король - Найкращі корейські фільми

4. Чоловік та жінка (2016)

Кі Хон (Кон Ю) та Сан Мін (Чон До Ен) — незнайомці зі скрутними сімейними обставинами, які з волі нагоди зустрілися в засніженій Фінляндії. Піддавшись забороненим почуттям, герої проводять ніч разом, але вранці прощаються з думкою, що більше ніколи не побачать одне одного. Але якщо це не так?

Чоловік і жінка - Найкращі корейські фільми