20 найкращих корейських фільмів усіх часів

20 найкращих корейських фільмів усіх часів

Не знаєш, що подивитися після важкого робочого дня або у довгоочікуваний вихідний? Ми пропонуємо тобі добірку 20 найкращих корейських фільмів усіх часів. У ній ти знайдеш динамічні бойовики, романтичні мелодрами, трилери, що інтригують, забавні комедії, а також інші жанри кіномистецтва. Готуй попкорн, напої та улюблений плед. Приємного перегляду!

1. Паразити (2019)

Сім’я Кім живе у нетрях і заробляє на хліб, складаючи коробки для піци. Все змінюється в один день, коли Кі У (Чхве У Сік) отримує роботу в будинку багатіїв і вирішує хитрістю прилаштувати туди інших родичів. Що трапиться, коли бідна сім’я раптом опиниться у розкішних умовах? І яку таємницю ховає підвал особняка?

Паразити - Найкращі корейські фільми

2. Таксист (2017)

Кім Ман Соб (Сон Кан Хо) — водій таксі, який обманом перехопив багатого клієнта. Пасажиром виявився незаконно прониклий в країну журналіст, який вирішив будь-що-будь потрапити в Кванджу і зняти репортаж про місцеві масові заворушення, розстріли і бомбардування. Сюжет ґрунтується на реальних подіях 1980 року.

Таксист - Найкращі корейські фільми

3. Король (2017)

Тхе Су (Чо Ін-сон) прагне отримати владу, вважаючи її найважливішим гарантом успіху в житті. Для цього він вирішує стати прокурором і вступає до однієї з найкращих та авторитетних юридичних шкіл. Чим обернеться для героя жага до політичного впливу? І з якими темними сторонами владі доведеться зіткнутися Тхе Су?

Король - Найкращі корейські фільми

4. Чоловік та жінка (2016)

Кі Хон (Кон Ю) та Сан Мін (Чон До Ен) — незнайомці зі скрутними сімейними обставинами, які з волі нагоди зустрілися в засніженій Фінляндії. Піддавшись забороненим почуттям, герої проводять ніч разом, але вранці прощаються з думкою, що більше ніколи не побачать одне одного. Але якщо це не так?

Чоловік і жінка - Найкращі корейські фільми

5. Секретний агент (2016)

1920-ті, Корея перебуває під владою японських загарбників, і обстановка між окупантами та опором загострюється.Лі Джон Чхуль (Сон Кан Хо) – капітан корейської поліції, яка контролюється урядом Японії. Не бачачи іншого виходу, герой сприймає ситуацію, вважаючи повстання марним. Але ситуація змінюється, коли до рук Лі потрапляє інформація про майбутній теракт.

Секретний агент - Найкращі корейські фільми

6. Крик (2016)

Коли до віддаленого глухого села приїжджає незнайомець, місцеве населення накриває хвиля містичних убивств. Дивна одержимість змушує мешканців нападати на сусідів, друзів, родичів. Поліцейський Чон Гу (Квак До Вон) вирішує дати раду раптовому лиху.

Вопль - Найкращі корейські фільми

7. Тигр (2015)

Японський генерал вимагає зловити останнього тигра у лісі, щоб поповнити свою колекцію шкур. Мисливці та солдати звертаються за допомогою на кращий слідопит Чхон Ман-доку (Чхве Мін Сік). Але чоловік відмовляється, адже їх із тигром об’єднують схожі долі та кілька трагічних подій їхнього минулого.

Тигр - Найкращі корейські фільми

8. Бажання (2013)

Вранці молодша класницяЗ Вон (Лі Ре) вирушає до школи, а за кілька годин її батько отримує дзвінок із поліції. Йому повідомляють, що його дочка зазнала жорстокого зґвалтування і перебуває у критичному стані. Скільки перешкод та труднощів доведеться подолати сім’ї, щоб вилікувати жахливу психологічну травму дівчинки?

Бажання - Найкращі корейські фільми

9. Камінь (2013)

Мін Су (Чо Дон-ін) — талановитий випускник Бадук (спеціалізована школа з азіатської гри «Го»). І все ж хлопець не планує продовжувати заняття і використовує свої вміння, щоб вигравати гроші у сумнівних особистостей. Але все зміниться, коли Мін Су доведеться зустрітися з ватажком місцевої банди та стати його вчителем.

Камінь - Найкращі корейські фільми

10. Адвокат (2013)

Сон У Сок (Сон Кан Хо) — адвокат, який, щоб залишитися на плаву, захищає корумпованих та нечесних багатіїв. Незабаром герою є шанс змінити нішу юридичної сфери. Знайома просить Сона допомогти її синові, якого разом з іншими студентами звинувачують у прихильності до комунізму.

Адвокат - Найкращі корейські фільми

11. Новий світ (2013)

Корейський агент під прикриттям Лі Джа Сун (Лі Джон Дже) впроваджується до лав місцевої мафії. Йому вдається заслужити там авторитет та принести користь поліції. Але чи залишиться герой чесним громадянином чи приєднається до підпільного угруповання, коли у нього з’явиться шанс стати одним із найвпливовіших людей мафії?

Новий світ - Найкращі корейські фільми

12. Підозрюваний (2013)

Чі Дон Чхоль (Кон Ю) втратив усе: сім’ю, кар’єру спецагента і навіть волю користуватися власним ім’ям. У спробах помститися він вплутується в іншу кримінальну історію і тепер змушений ховатися від погоні, намагаючись розкрити таємницю вбитого директора.

Підозрюваний - Найкращі корейські фільми

13. Суворе випробування (2011)

У школу для дітей, які мають проблеми зі слухом, приходить новий вчитель із трагічним минулим. Згодом він дізнається, що навчальний заклад зберігає страшну кримінальну таємницю і вирішує допомогти своїм підопічним.

Сурове випробування - Найкращі корейські фільми

14. Мати (2009)

Молодий хлопець Юн Дочжун (Вон Бін) постійно потрапляє у неприємності через розсіяність та наївність. Якось його звинувачують у вбивстві дівчини, і юнак зізнається у злочині. У цей час його мати намагається дізнатися про справжні обставини трагічної події і починає власне розслідування.

Мати - Найкращі корейські фільми

15. Наш учитель англійської (2008)

Рада приватної школи приймає рішення звільнити вчителя фізкультури та замінити його предмет на заняття з англійської. Який збіг, що фізрук, виявляється, має дозвіл на викладання іноземної мови!

Наш вчитель англійської - Найкращі корейські фільми

16. Порожній будинок (2004)

Те Сук (Лі Хун Кен) хитрістю визначає, коли господарі будинків надовго відлучаються і живе в їхніх кімнатах. З волі нагоди чоловік стає свідком жорстокого поводження з Сун Ва (Лі Син Ен), після чого забирає дівчину із собою.Їхня «німа» симпатія викликає багато запитань.

Порожній будинок - Найкращі корейські фільми

17. Олдбой (2003)

Про Де Су (Чхве Мін Сік) – звичайнісінький підприємець, який з незрозумілих йому самих причин викрадений і ув’язнений. Через 15 років у чоловіка все ж таки з’являється шанс вибратися звідти і дізнатися про причину свого ув’язнення. Але якою ціною обернеться гонка за правдою?

Олдбой - Найкращі корейські фільми

18. Ворог суспільства (2002)

Кан Чуль Джуна (Соль Ген Гу) — поліцейський, який зазнав нападу незнайомця. Маючи на руках лише один доказ і ґрунтуючись на новому вбивстві, Кан знаходить зв’язок між подіями та вирішує відшукати злочинця за всяку ціну.

Ворог суспільства - Найкращі корейські фільми

19. Сопендже (1993)

Батько намагається навчити дітей мистецтву «Пхансорі» (різновид народного співу в Кореї). Однак цей жанр давно втратив попит. Усвідомивши правду, син збігає в пошуках іншого життя, а глава сімейства засліплює рідну дочку, щоб вона не наслідувала приклад брата. Через кілька років діти зустрінуться і розкажуть про те, як склалися їхні долі.

Сопендже - Найкращі корейські фільми

20. Шалена куля (1961)

Життя бідняка Сон Чхоль Хо (Кім Чжин Ге) схоже на кошмар. Вагітна дружина, на пологи якої немає грошей, голодні діти, зневірений молодший брат, сестра-повія – все це змушує героя почуватися на межі. І коли чаша терпіння наповнена до країв, навіть така дрібниця, як хворий зуб, може призвести до страшних рішень.

Шалена куля - Найкращі корейські фільми