Щоки горять до чого? Прикмета, що значить права, ліва щока палає, одночасно, увечері, в п’ятницю, вівторок, середу, четвер

До чого горять щоки, цікавиться людина, якщо рум’янець виникає раптово або проявляється на одній з щік. Медицина стверджує, що явища є просте пояснення.

А в народі вірять, що існують прикмети про «палаючих подружок». Люди вірили, що щоки не випадковим чином спалахнули. Тому примічали, які події принесе знак на обличчі.

Однозначних прогнозів не помічено, але зібрані найбільш значущі і часті повір’я.

Щоки горять і червоні — народна прикмета, що це означає. Чому горять щоки — причини

Щоки горять. Народні прикмети та тлумачення

Фраза «щоки горять — люди кажуть» має пряме значення. У народі вважають, що згадують люди. Розмови можуть носити як добрий, так і злий характер. Дізнатися про це допоможе обручку із золотого сплаву.

Кільцем проводять по щоці і спостерігають за слідом. Якщо смуга стала світлою — згадують добрим словом або хвалять за вчинки. Якщо темна — значить, лають або недобрий розмова затівають. Червоний колір сліду означає нейтральні бесіди.

Прикмета має друге тлумачення: щоки горять до розчарування і горя в недалекому майбутньому. Людські сльози протечуть по щоці і охолодять жар. Від неприємного передбачення врятує умивання водою або сльози радості.

Третя народна прикмета свідчить, що щоки горять до пліток від рідних людей. Для того, щоб інтриган перестав вести погані розмови, необхідно перераховувати всіх близьких по черзі.

До чого горять щоки? В першу чергу слід подумати про плітки

Після вгаданого імені пліткаря щоки перестануть палати. А власникові червоних щік потрібно з обережністю висловлюватися про свої плани в колі рідних людей.

Віруючі люди говорили, щоб нещастя від пророкування не збувалося, потрібно читати молитви. У кожної людини свій оберіг. Крім цього, провести умивання святою водою або водою з криниці.