Тату “Лотос”. Значення для дівчат, ескізи малюнка і кращі місця для тату на тілі

За твердженням майстрів тату-салонів, останнім часом все більше молодих дівчат воліють робити татуювання лотоса на тій чи іншій частині тіла.

Мова піде про те, що означає лотос, які варіанти і ескізи лотоса вважаються найбільш вдалими та цікавими, чому лотос так підходить для вибору татуювання для жіночої половини людства, у чому його особливість і життєва енергія.

Різноманіття значень квітки лотоса в тату для дівчат

Лотос як тату – не простий малюнок для краси, а древній знак. Він має символічне значення у багатьох релігіях. Його шанують буддійські ченці.

У монастирях зберігається традиція носити зображення квітки на тілі. Так вони означають відмову від багатьох бажань заради просвітлення в кінці життя.

Лотос як тату означає, що людина прагне до внутрішньої гармонії з самим собою, до мудрості.

Це додає впевненості, підсилює енергетичний потенціал, розвиває особистість.

Жіночність і спокусливість

Квітка лотоса, як тату, нагадує чашу, в яку проникають тичинки, спокушені красою пелюсток. Тату «Лотос» створює ореол чуттєвості і жіночності.

Часто молода дівчина не наважується передати ці відчуття об’єкту своєї любові словами, і малюнок-квітка допомагає їй у цьому. Чоловіки завжди відчувають настрій, активно реагують на зовнішній вигляд.

Не випадково в міфології Сходу лотос, що вважається символом бажання подобатися, привернути до себе увагу іншої статі.

Гармонія і чистота

Буддійська поезія про природу бачила гармонію полів, гір і садів, досконалість річки, красу рослин. Гармонія лотоса — дивно ніжною формі його пелюсток. У багатьох релігіях лотос – символ чистоти.

Ввечері він зникає в каламутній воді озера або болота, а вранці виблискує божественної свіжістю без єдиної плямочки.

Священики приносять лотос в церковний вівтар як символ чистоти. Всі негативні вібрації навколо лотоса зникають. Виникає енергетичне поле небаченої сили.

Духовне пробудження і безсмертя

Глибокий зміст таїться в процесі пробудження духовності в молодій, незміцнілій душі. Духовність – основний елемент розвитку і становлення людини. Лотос своєю енергетикою веде людину до боротьби за безсмертя душі.

Мудрі грецькі філософи здавна в проповідях пояснювали, що досягнення і розуміння безсмертя – це життя в людині божественного початку. У лотосі живе безсмертя.

Мудрість і пошук істини

Щаслива людина, пізнав мудрість для себе самого. Так вважав найбільший з учених, мудрець Галілео Галілей.

Екзюпері писав у «Маленькому принці», що люди завжди шукають сенс життя, але рідко знаходять його. Але знайти істину можна в одному єдиному квітці. Побачити її нелегко.

Життя і любов

Лотос – велика квітка, він піднімається з дна водойми, виносить наверх образ бога, з ним пов’язано народження життя і любові. Божественний Ра народжується в лотосі.

У кожній людині є потреба любити. Тату з лотосом не дасть забути про це високому почутті.

У багатоплановість значень квітки лотоса включаються поняття філософії:

 • жіночність і спокусливість;
 • гармонія і чистота;
 • духовне пробудження і безсмертя;
 • мудрість і пошук істини;
 • життя і любов.

Значення і символіка лотоса в різних культурах

Лотос є священною рослиною у багатьох культурних традиціях, релігійних ученнях і країнах. Він наділяється магічними і навіть космічними властивостями.

Індія

Найбільш органічно царствена природа диво-квітки відображається в індійському варіанті буддизму. В Індії лотос – символ всесвіту, пливе, як чарівна квітка в океані.

Рай з індуїстської міфології представляється людям величезним озером, повним квітів рожевого лотоса. Всередині раскрывшейся чашечки квітки мешкають чисті душі. Існує ціла індуїстська література, присвячена священним функцій лотоса.

В індійському епосі «Махабхарата» оспівуються гідності лотоса: він має тисячу пелюсток, сяє як велике сонце, розсіює навколо себе чудовий аромат.

Лотос подовжує термін життя, повертає людині втрачену красу і молодість.

Китай

Китайці вважають, що людина в процесі життя проходить 3 стадії розвитку:

 • невігластво;
 • подолання помилок;
 • розуміння життя.

Квітка лотоса символічно супроводжує всі духовні зміни. Його бутон означає минуле, цвітіння – справжнє, насіння – майбутнє.

У Китаї божественного лотосу молилися ще до приходу буддизму як релігійного вчення.

В цілому азіатський буддизм в Індії, Китаї, Японії, В’єтнамі, Кореї, Монголії, Непалі, Таїланді, Шрі-Ланці включає символ лотоса, який присвячений великому Будді.

Будда з’явився з лотоса у вигляді вогняної квітки. Для ченців у заняттях йогою обов’язкової позою (асаной) є поза лотоса.

Єгипет

В Єгипті, царстві фараонів єгиптяни створили міф про те, як лотос піднісся з морських надр та на своїх чарівних пелюстках явив світу золотої дитини. Зображення лотоса прикрасило трон богині Ізіди.

Середньовічна Європа

З Азії культура і символіка лотоса проникли в Європу, подолавши пустелі, моря, океани. В Грецькій та Римській традиціях також був присутній лотосової символ.

Геракл подорожував в човні, що мав форму лотоса. Гера і Афродіта взяли лотос в число своїх улюблених квітів. Тому люди приносили статуї богинь квіти живого лотоса.

Геродот, давньогрецький король історії назвав лотос «лілією Нілу». Греки наділили квітка чарівними якостями. Вважалося, що він — прототип сонця і творить диво. Його вважали квіткою Аполлона.

Серед творів Гомера є сюжет про те, що мандрівники, супутники Одіссея, скуштували лотоса і залишилися на приютившем їх острові назавжди.

Росія

Росія, де проживають представники різних традицій, також високо цінувала і цінує благородний квітка. Але скоріше це шанування краси, ніжності, любові, без нальоту релігійності.

В наші дні лотос у відповідності з його дивовижною силою супроводжує людину в його 3-х світах: матеріальному, духовному та інтелектуальному.

Справжнє значення тату лотос для молодих дівчат — актуальна тема в сучасному світі та сфері шоу-бізнесу. Завсідники і новачки на території розваг воліють цю татуювання для прикраси тіла.

В чому особливість татуювання у вигляді лотоса

Дівчина – істота ніжна. Для себе вона вибирає чистий, ніжний символ, що вказує шлях життя. Є серед сучасних любительок тату також сильні духом натури. Лотос для них – зміцнення цієї сили.

Іноді тату «Лотос» надає рішучості змінити щось у своєму житті, піти від набридливої реальності в красу і невідомість. У цьому теж можна знайти допомогу і натхнення у лотоса.

Важливо пам’ятати! Лотос – символ багатозначний і поєднує в собі тендітність, ніжність з сильною енергетикою, твердістю духу. Тому необхідно чітко визначитися з символікою своєї тату.

Популярні татуювання для дівчат не обмежуються квіткою лотоса. ссуществуют також кілька інших варіантів.

Група Конкретне зображення тварини тигр, лев птахи ластівки, сови квіти троянда, орхідея, лотос найбільш популярна тату «Лотос» (її значення для дівчат)

Лотос – ніжний, особливий квітка

Ближче всього до ніжного характеру молодих осіб знаходяться квіти.

Будь квітка у вигляді тату прикрашає тіло, надає жінці елемент сексуальності, спокушає. Самим прекрасним і символічною квіткою є лотос.

Вибитий на зап’ясті рожевий бутон лотоса — не тільки естетичний образ, підкреслює красу тіла. Лотос розкриває душу. У молодої дівчини з’являється прагнення своїми вчинками бути гідною символіки лотоса.

Вибираючи тату «Лотос», значення для дівчат грає велику роль, адже від цього може залежати їхня доля.

Зв’язок тату лотоса з мудрецями і богами

Мудреці в Індії склали класифікацію типів жінок. Особливо привабливі жінки-лотоси. Вони красиві, мають тонкий смак і осину талію. Багато дівчат хочуть їм наслідувати. Тому вони набивають тату «Лотос», значення для дівчат цього вибору велике.

Вони, як і давні ченці-буддисти, дають обітницю вести праведний спосіб життя. Багато романтично налаштовані дівчата, вибираючи тату лотос, присвячують себе богині Афродіті, як це робили красуні в Греції.

Чарівна квітка допомагає у пізнанні ніжних почуттів. Відомий китайський поет у свій час назвав красуню, схожу на лотос, богинею, воссиявшей з океану.

Кольорові татуювання

Найбільш популярні серед любителів татуювань кольорові зображення улюбленого рослини: рожевий або червоний лотос.

Частіше такі прикраси роблять собі вишукані, розумні зірки, актриси кіно і театру.

Знамениті акторки вибирають тату «Лотос»

Яскравий приклад сучасного образу американської актриси Джессіка Альба. На зап’ясті правої руки у неї є напис «прадма», що означає на санскриті «лотос».

Джессіка впевнена, що тату-квітка символізує глибину її натури, дає їй сили для творчої роботи. Тату у вигляді лотоса є у її мами, двоюрідної сестри і тітки.

Американська супермодель Шарліз Терон зробила тату «Лотос» на нозі.

attends the 2014 GQ Men Of The Year party at Chateau Marmont on December 4, 2014 in Los Angeles, California.

Малін Акерман, актриса з Канади, розташувала тату розкрився бутона лотоса на спині, між лопатками.

У сучасному суспільстві татуювання лотоса стала так популярна, що її набивають на своєму тілі як прикраса, не маючи на увазі символічних значень.

Парні татуювання з коханим чоловіком – також не рідкісний вибір молодих осіб, так як лотос є знаком взаємодії чоловічого і жіночого начала.

Місце розташування і розміри тату лотоса на тілі

Дівчина, яка вирішила зробити своє перше тату у вигляді квітки лотоса, повинна визначити місце розташування прикраси на тілі і його розміри. Фахівці по татуюванню вважають, що ці 2 питання тісно взаємопов’язані.

Якщо вирішальним аргументом є величина, розмір татуювання, то спочатку обмірковують цей фактор, а потім, у залежності від нього визначають місце розташування малюнка.

Якщо найважливіше місце розташування тату, то її розмір підбирається за цією ознакою.

Майбутньої господині прикраси слід ретельно продумати обидва моменту і подумки уявити собі майбутній малюнок. Тату робиться на все життя.

Для татуювання з лотосом добре буде будь-яке місце.

Квітка на спині

Квітка виглядає розкішно і виразно на спині, з промальовуванням всіх елементів – пелюсток, тичинок, маточки. Місце на спині дуже зручно тим, що воно рівне, не змінюється з плином часу, так що форма тату не буде спотворюватися.

Спину також завжди можна закрити одягом, якщо хочеться приховати свій знак від цікавих глядачів.

Тату лотоса на передпліччя, шиї, попереку

Передпліччя або шия також гідні місця для тату ніжного квітки.

Іноді роблять її на шиї. Це виглядає романтично і з легким натяком на розкутість дами. Шийний відділ вважається знаком спілкування, гармонії з собою, творчого початку в житті.

Але тут малюнок буде мати кілька ковзну, динамічну форму і менш чіткі деталі.

Поперек прийме тату квітки лотоса також легко. І закрити символ від небажаних поглядів не представить праці.

Рука, зап’ястя, щиколотка – місце для тату

Однак найчастіше лотос красується як прикраса, як мовець знак, який стверджує благородний зміст квітки: гармонію з собою, ніжність, а також цілеспрямованість і твердість життєвих позицій.

Тому рука, зап’ястя, щиколотка завжди стануть вдалим вибором. Молода леді зможе милуватися придбаної красою, утверджуючись у своїх життєвих принципах.

Звичайно, тату в цих місцях, особливо на руці, будуть надбанням оточуючих, близьких і чужих.

Дуже красиво виглядає тату лотоса, значення для дівчини якого може бути різним, на тонкому, витонченому зап’ясті. Вона виглядає тут як справжній живий квітка, завдяки рухливості і динамічності руки. Це місце користується привілеєм юних леді.

Цікавий факт! Іноді навіть власниці знака лотоса на руці, на зап’ясті часто говорять, що вони відчувають магічну притягальну енергію, випромінювану з чудесного знака.

Тату і робота

Багато керівники встановлюють для співробітників певний етикет, де для татуювань немає місця. Вивести ж сліди невдалого експерименту не вдасться. Тому багато місця для багатьох молодих дівчат представляють ризик.

Це не стосується представниць шоу-бізнесу, естради та багатьох вільних професій.

Будь-яка тату «квітка лотоса» має символічне значення для дівчат.

Звичайно, тату на руці, передпліччя, щиколотки повинно мати невеликий розмір. Для майстрів це досить складна робота. Її якісне виконання принесе радість і успіх.

Варіанти та стилі тату з зображенням лотоса

Майстри по татуюванню охоче використовують зображення лотоса, оскільки правильна, гармонійна форма квітки дає свободу для творчості.

Лотос легко вставити в складний орнамент або виконати як самостійний мотив. Завдяки своїй простоті він буде хорошим варіантом для тих, хто робить своє перше тату.

В інтернеті і в самих майстрів є багато високоякісних ескізів для татуювання з лотосом. Квітка природної простої форми можна виконати в будь-якому стилі.

Тату «Лотос» у класичних стилях

Малюнок лотоса чудово підходить для виконання тату в будь-якому стилі.

З класичних стилів для набивання лотоса найбільш часто використовуються:

 • Етніка – традиційні мотиви різних країн, часто з написами – китайськими і японськими ієрогліфами, індійськими богами, африканськими масками. Такі тату роблять ті, хто захоплюється культурою країни;
 • Традиційний стиль — реалістичне зображення. Лотос тут дуже виграє, завдяки своїй природній красі. Багато набивають лотос не з причини його високого сенсу, а від захоплення його незвичайно красивою формою. Не випадково дівчата вибирають лотос як саме красиве прикраса для свого тіла.
 • Стиль «Трайбл» – наслідування полінезійськім племенам.
 • Стиль «Орієнтал» – беруться візерунки, наприклад дракони, рибки, а також лотоси. Вони застосовуються для створення складних композицій.

Тату лотос у сучасних техніках і стилях

Час летить швидко. Приходять нові стилі і методи. Зараз молодь захоплюється білими мереживними татуюваннями. Не забуті чорно-білі і кольорові орнаменти.

Лотос в сучасному виконанні виконується з допомогою більш досконалої техніки. Все популярнішим стає тату лотоса в графіку, з застосуванням штрихування.

Така тату — зразок роботи досвідченого майстра, так як графічна техніка набивання досить складна. Але виглядає результат дуже ефектно, з нальотом зухвалості й оригінальності.

Новим варіантом стане тату «Лотос» в стилі «дотворк». Так називається прийом набивати малюнок з допомогою безлічі дрібних точок. Хороший майстер в удаваному хаосі створює прекрасний образ квітки лотоса.

Лотос в стилі акварелі дуже добре виглядає для великих квіткових тату, в тому числі і з застосуванням лотоса. Спеціально створюються дрібні переходи відтінків пелюстки, застосовуються як би випадкові бризки фарб.

Важливо пам’ятати! Вибираючи ескіз з лотосом, слід дотримуватися прийнятої символіки за кольором.

Традиційні значення кольору лотоса як тату для дівчат:

 • блакитний – мудрість та прагнення багато знати. Він належить місяці, оскільки тільки при її світлі виливає свій ніжний запах;
 • червоний – це чистота душі;
 • рожевий – неодмінний елемент символу божественного початку;
 • білий дає духовну захист;
 • ліловий – символ таємниці, загадки.

Жодне інше квіткове тату не може зрівнятися з лотосом за його популярності.

Найчастіше тату лотос роблять як символ чистоти. Квітка проростає на дні водойми, в мулі, а над водою підіймається з кришталево чистими пелюстками.

Властивість лотоса струшувати з себе весь бруд вивчають учені, щоб застосувати ці якості для покриття автомобіля і даху будинку.

Ескізи тату з зображенням лотоса

Перш, ніж мрія дівчини про красиві татуювання із зображенням лотоса втілиться в реальному вигляді, необхідно підготувати ескіз цієї мрії.

Вибір ескізу

Особливе значення при створенні тату лотоса для дівчат має початок всієї роботи. Ескіз повинен знаходитися перед очима майстра. Чим вдаліше ескіз, чим більш високу якість має малюнок, чим якісніше він виконаний, тим краще для справи.

Робота з самої першої татуюванням припускає, що замовниця вже знає, які види і стилі найбільш популярні в суспільстві, де вона буває, як протікає процес набивання малюнка на шкіру.Дівчина зазвичай вибирає тему «Лотос», вигляд і стиль.

Вибір ескізу – справа нелегка. Іноді потрібного малюнка в альбомах не виявилося. Тоді майстер може сам створити ескіз, якщо йому виклали ідею.

Тільки після цього настає відповідальний момент створення тату.

Ескіз повинен бути чітким, не дуже дрібним, з чітко промальованими деталями.

Особливо необхідна ретельність виконання контурів для тату великого розміру і складної комбінації лотоса з іншими елементами та візерунками. Ескіз повинен повторювати розмір роботи на тілі.

Розмір ескізу

Розмір ескізу, а потім і розмір всієї татуювання, залежить від кількості деталей. Чим складніше візерунок, тим більше повинен бути розмір. Маленьке тату на зап’ясті можна зробити з ескізу маленької картинки квітки або бутона лотоса.

На малюнку квітка має зображуватися вже на своєму місці тіла: на зап’ястя, щиколотки і т. д.

Картинка, орнамент, техніка

В залежності від вибору клієнтки, ескіз може представляти собою малюнок або орнамент. Ескіз орнаменту і картинки повинен передавати особливості обраного стилю татуювання.

Зараз до послуг любителів тату розроблено безліч технік татутировки: просто гарний візерунок або Трайбл, Полінезія, Маорі, Борнео,: Кельтика, а також змішання стилів: з японського Олдскулл або з новим Ньюскулл, а також Орієнтал і Чикало.

Але іноді, особливо для новачків, ескіз буває перенесений як малюнок з звичайної фотографії. Вибирати слід фото з гарною якістю і дозволом. Майстер зменшить ескіз, якщо це необхідно.

Ескіз картинки кольорового тату – також малюється в кольорі. Для чорно-білого тату малюнок повинен бути чорно-білим.

Молода леді, захоплена тату, часто воліє замовити авторський ескіз. Таку роботу виконують досвідчені майстри тату.

Деякі професіонали набивають тату тільки за своїми ескізами, або взагалі без ескізу, прямо на тілі маркером або ручкою – фрихэнд.

Після обговорення деталей роботи майстер готує ескіз до роботи, редагує його, додає кольору, уточнюючи бажання замовниці.

Хороший варіант, якщо майстер, на прохання клієнта, рекомендує свій ескіз, кілька своїх робіт на вибір. Це значно прискорює процес татуювання.

Важлива умова успіху — надійність, добре ім’я майстра.

Це відео ознайомить вас з тату «Лотос» і його значенням для дівчат.

З цього відео ви дізнаєтеся, як проходить процес набивання тату «Лотос».