Тату “Лотос”. Значення для дівчат, ескізи малюнка і кращі місця для тату на тілі

За твердженням майстрів тату-салонів, останнім часом все більше молодих дівчат воліють робити татуювання лотоса на тій чи іншій частині тіла.

Мова піде про те, що означає лотос, які варіанти і ескізи лотоса вважаються найбільш вдалими та цікавими, чому лотос так підходить для вибору татуювання для жіночої половини людства, у чому його особливість і життєва енергія.

Різноманіття значень квітки лотоса в тату для дівчат

Лотос як тату – не простий малюнок для краси, а древній знак. Він має символічне значення у багатьох релігіях. Його шанують буддійські ченці.

У монастирях зберігається традиція носити зображення квітки на тілі. Так вони означають відмову від багатьох бажань заради просвітлення в кінці життя.

Лотос як тату означає, що людина прагне до внутрішньої гармонії з самим собою, до мудрості.

Це додає впевненості, підсилює енергетичний потенціал, розвиває особистість.

Жіночність і спокусливість

Квітка лотоса, як тату, нагадує чашу, в яку проникають тичинки, спокушені красою пелюсток. Тату «Лотос» створює ореол чуттєвості і жіночності.

Часто молода дівчина не наважується передати ці відчуття об’єкту своєї любові словами, і малюнок-квітка допомагає їй у цьому. Чоловіки завжди відчувають настрій, активно реагують на зовнішній вигляд.

Не випадково в міфології Сходу лотос, що вважається символом бажання подобатися, привернути до себе увагу іншої статі.

Гармонія і чистота

Буддійська поезія про природу бачила гармонію полів, гір і садів, досконалість річки, красу рослин. Гармонія лотоса — дивно ніжною формі його пелюсток. У багатьох релігіях лотос – символ чистоти.

Ввечері він зникає в каламутній воді озера або болота, а вранці виблискує божественної свіжістю без єдиної плямочки.

Священики приносять лотос в церковний вівтар як символ чистоти. Всі негативні вібрації навколо лотоса зникають. Виникає енергетичне поле небаченої сили.