Кращі сорти хризантем – фото, назви та описи (каталог)

Найкращі сорти хризантем: фото, назви та описи (каталог)

Хризантеми – одні з найкрасивіших та найрізноманітніших кольорів. Вони відрізняються часом цвітіння, забарвленням та зовнішнім виглядом. Щоб тобі було простіше зорієнтуватися, ми підготували каталог найкращих сортів хризантем із фото, назвами та описами!

Ранні сорти хризантем

Ранні хризантеми радують своїм цвітінням з серпня до вересня. Саме їх найчастіше продають у букетах до 1 вересня, і ними прикрашають ділянки.

Літо

Рослі ранні хризантеми витягуються до 80 см і густо покриваються яскравими червоно-рудими бутонами. Цвітіння починається на початок серпня і триває до півтора місяця.

Літо - Ранні сорти хризантем

Рубін

Головна особливість цього сорту – насичений рубіновий відтінок, тому назва говорить за себе. Рубін відмінно адаптований до російських умов.

Рубін - Ранні сорти хризантем

Алек Бедсер

Ранній великий сорт з яскравими жовтими квітами до 14 см у діаметрі. Висота стебел досягає 70 см, і такі хризантеми вирощують на клумбах та для букетів.

Алек Бедсер - Ранні сорти хризантем

Аврора

Цвітіння цього сорту не надто багате, зате квіти дуже красиві. Вони пишні, махрові, із яскравим переходом від червоного верху до жовтого низу.

Аврора - Ранні сорти хризантем

Далекосхідниця

Один із найкрасивіших ранніх сортів хризантем за рахунок пухнастих махрових кольорів, схожих на помпони. При цьому самі по собі бузкові суцвіття невеликі.

Далекосхідниця - Ранні сорти хризантем

Середні сорти хризантем

Середні сорти активно цвітуть з вересня до жовтня.А деякі найстійкіші з них – навіть до листопада!

Умка

Ніжний білий сорт з невеликими, але пишними квітами до 5 см у діаметрі. Якщо вчасно прищипувати квітконоси, можна зробити ще більше цвітіння і продовжити його до перших заморозків.

Умка - Середні сорти хризантем