Меблі з піддонів своїми руками – 110 фото кращих ідей

Докладний огляд кращих варіантів створення меблів з піддонів своїми руками. Фото готових варіантів, гарний дизайн, інструкції, схеми і креслення для меблів.

Меблі з піддонів стає справжнім інтер’єрним трендом, який дозволяє облаштувати дачну ділянку цікавими і стильними предметами. При цьому її легко виготовити самостійно, навіть без складного інструменту і особливих навичок.

Особливості будівельних піддонів

Дерев’яні піддони спочатку призначалися в якості тари для перевезення і зберігання різних виробів. Але недавно дизайнери та майстри-саморобкіни відкрили принадність використання палет для створення незвичайних дизайнів в стилі лофт або кантрі.

Переваги меблів з піддонів

Любов до будівельних паллетам складається з декількох складових.

Це досить дешевий матеріал, який вже зібраний певним чином. Так що у багатьох випадках його залишається просто відшліфувати, пофарбувати і використовувати у вигляді лави, дивани, столики та інших необхідних для дачі предметів інтер’єру будинку і прикраси саду.

При правильній обробці меблі з палетів буде служити протягом тривалого часу. А процес розфарбовування дерева обов’язково сподобається самим юним власникам городу.

Простота монтажу і демонтажу допоможе кожен раз створювати якийсь унікальний предмет, швидко змінюючи навколишній простір, або прибирати меблі для дачі на зимове зберігання, продовжуючи термін служби.

Єдине, що треба врахувати: піддони самі по собі річ досить важка, і ризикувати тягати меблі з них поодинці не рекомендується.

Матеріали для створення меблів

Основний матеріал – це самі палети. Їх можна купити в спеціалізованих магазинах або пошукати на будівельних майданчиках, торгових і автобазах. Дуже часто власники не зовсім справних піддонів віддають їх практично безкоштовно, звільняючи свої площі від зайвого мотлоху. При цьому піддони можуть мати лише незначні ушкодження, які ніяк не вплинуть на їх властивостях або зовнішньому вигляді.

Інструменти, які допоможуть створити меблі своїми руками, теж досить звичні для рукастого господаря. У будь-якому господарстві знайдеться пила або ножівка, шуруповерт або молоток.

Також стане в нагоді шліфувальна машинка або звичайна наждачний папір, лак або фарби, просочення для обробки деревини від цвілі, гниття або небажаних жучків.