20 найкращих фільмів про Стародавній Єгипет

20 кращих фільмів про Стародавній Єгипет

Як щодо того, щоб подивитися 20 цікавих фільмів про Стародавній Єгипет? Ми підготували дивовижну добірку, в якій є раби та вельможі, гарні, але хитрі жінки та владні правителі, боротьба народів, масштабні завоювання, витончене кохання та небезпечні артефакти. Кінокартини з нашого списку познайомлять тебе з однією з найвеличніших епох історії!

1. Клеопатра (1963)

Цей фільм варто подивитися заради напрочуд гарної картинки та приголомшливої ​​гри Елізабет Тейлор, яка виконала роль великої Клеопатри.

Клеопатра - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

2. Зоряна брама (1994)

Обдарований єгиптолог Деніел Джексон (Джеймс Спейдер) відкриває портал, що веде прямо в гробницю Хеопса. Тут йому доведеться пройти через чимало пасток та небезпек.

Зоряна брама - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

3.Мумія (1999)

Легіон Ріка О’Коннелла (Брендан Фрейзер) виявляється розбитим арабами. Чоловік готується до смерті, але останньої миті ворог відступає, наляканий чимось за спиною головного героя. Небезпеки та шалені пригоди для Ріка тільки починаються…

Мумія - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

4. Клеопатра (1999)

Ще одна наповнена красою кінокартина про велику правительку Єгипту. У цьому фільмі акцент зроблено на любовній лінії.

Клеопатра - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

5. Піски забуття (2007)

Люди прогнівали єгипетських богів, і ті на помсту наслали страшну кару – демонів. Щоб викупити вину і повернути заступництво вищих сил, жриці провели кривавий обряд і задобрили бога підземного царства. Але через багато років людство повторить свою помилку, знайшовши давній амулет.

Піски забуття - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

6.Мумія (2017)

В Іраку знаходять запечатану гробницю давньоєгипетської принцеси Амонет (Софія Бутелла), що славиться жорстокістю та владолюбством. Коли археологи роблять спробу відкрити саркофаг, то викликають у себе страшне античне зло.

Мумія - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет