20 найкращих фільмів про Стародавній Єгипет

20 кращих фільмів про Стародавній Єгипет

Як щодо того, щоб подивитися 20 цікавих фільмів про Стародавній Єгипет? Ми підготували дивовижну добірку, в якій є раби та вельможі, гарні, але хитрі жінки та владні правителі, боротьба народів, масштабні завоювання, витончене кохання та небезпечні артефакти. Кінокартини з нашого списку познайомлять тебе з однією з найвеличніших епох історії!

1. Клеопатра (1963)

Цей фільм варто подивитися заради напрочуд гарної картинки та приголомшливої ​​гри Елізабет Тейлор, яка виконала роль великої Клеопатри.

Клеопатра - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

2. Зоряна брама (1994)

Обдарований єгиптолог Деніел Джексон (Джеймс Спейдер) відкриває портал, що веде прямо в гробницю Хеопса. Тут йому доведеться пройти через чимало пасток та небезпек.

Зоряна брама - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

3.Мумія (1999)

Легіон Ріка О’Коннелла (Брендан Фрейзер) виявляється розбитим арабами. Чоловік готується до смерті, але останньої миті ворог відступає, наляканий чимось за спиною головного героя. Небезпеки та шалені пригоди для Ріка тільки починаються…

Мумія - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

4. Клеопатра (1999)

Ще одна наповнена красою кінокартина про велику правительку Єгипту. У цьому фільмі акцент зроблено на любовній лінії.

Клеопатра - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

5. Піски забуття (2007)

Люди прогнівали єгипетських богів, і ті на помсту наслали страшну кару – демонів. Щоб викупити вину і повернути заступництво вищих сил, жриці провели кривавий обряд і задобрили бога підземного царства. Але через багато років людство повторить свою помилку, знайшовши давній амулет.

Піски забуття - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

6.Мумія (2017)

В Іраку знаходять запечатану гробницю давньоєгипетської принцеси Амонет (Софія Бутелла), що славиться жорстокістю та владолюбством. Коли археологи роблять спробу відкрити саркофаг, то викликають у себе страшне античне зло.

Мумія - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

7. Фараон (1966)

Сюжет розповість глядачеві про життя відомого фараона Рамсеса XIII (Єжики Зельник) та боротьбу за владу. Його головним ворогом стане жрець Герихор (Петро Павловський).

Фараон - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

8. Агора (2009)

У цьому фільмі сплітається грецька, давньоримська та єгипетська культура. Історія розповідає про життя першої жінки-філософа, до якої прислухалися навіть найвищі чиновники.

Агора - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

9. Нефертіті (1994)

Фільм про мітаннійську царівну, яка потрапляє до центру політичних та релігійних інтриг.Але їй передбачено долю правительки, тому дівчина гордо крокує крізь усі перешкоди.

Нефертіті - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

10. Боги Єгипту (2016)

Сюжет оповідає про світ, у якому люди живуть поруч із єгипетськими богами. Вищим створінням не чужі людські слабкості та гріхи, тому між ними багато суперництва, заздрощів, інтриг і навіть братовбивства.

Боги Єгипту - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

11. Надзвичайні пригоди Адель (2010)

Адель Блан-Сек (Луїза Бургуен) – цікава та наполеглива журналістка, яка вирушає до Єгипту, щоб знайти гробницю лікаря фараона. Їй також доведеться допомогти своїй сестрі, яка страждає від серйозної хвороби.

Незвичайні пригоди Адель - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

12. Ніч у музеї (2006)

Ларрі Дейлі (Бен Стіллер) влаштовується до музею нічним охоронцем. Чоловік приступає до своїх обов’язків і на превеликий подив дізнається, що всі експонати ожили.

Ніч у музеї - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

13. Алмаз семи зірок (1980)

Пара археологів знаходять саркофаг давньоєгипетської цариці. На ньому написані застереження для тих, хто не знають про ув’язнений у труні злі. Але інтерес вчених переважує їхню обережність.

Алмаз семи зірок - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

14. Азіріс Нуна (2006)

Цікаві брати Костя (Філіп Авдєєв) та Стас (Роман Керімов) пробираються вночі до музею археології. Там хлопці знаходять дивну капсулу, яка переносить їх у далеке минуле.

Азіріс Нуна - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

15. Індіана Джонс: у пошуках втраченого ковчега (1981)

Хороброму Індіану Джонсу (Харрісон Форд) належить вирушити в єгипетські землі, щоб вкотре врятувати людство від лиходіїв. Але спочатку йому доведеться знайти один важливий артефакт, що належав, за легендами, самому богу Ра.

Індіана Джонс у пошуках втраченого ковчега - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

16. Пророк Мойсей: вождь-визволитель (1995)

Мойсей (Бен Кінгслі) виявляється єдиною дитиною, що вижила після того, як єгипетський цар наказав убити всіх єврейських немовлят. Подорослішавши, герой повинен відкрити для себе багато духовних таємниць та звільнити свій народ від тиранії фараонів.

Пророк Мойсей вождь-визволитель - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

17. Тутанхамон: прокляття гробниці (2006)

Давньоєгипетський фараон Тутанхамон (Франциско Бош) переміг демона і у сприянні з богом Ра запечатав античне зло, використовуючи спеціальний медальйон. Через тисячі років, не здогадуючись про жахливі наслідки, люди вирішили поєднати уламки реліквії.

Тутанхамон прокляття гробниці - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

18.Йосип (1995)

Це історія про життя праведника Йосипа (Пол Меркуріо), який був куплений єгипетським чиновником як раб. Чоловікові доведеться переступити черезбезліч випробувань, але він з гідністю та вірою пройде їх усі.

Йосип - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

19. Астерікс та Обелікс: місія «Клеопатра» (2002)

Клеопатра (Моніка Беллуччі) обіцяє побудувати величезний палац для Цезаря (Ален Шаба), щоб показати правителю Риму могутність Єгипту. Допомагатимуть їй у цьому два галли з чарівним зіллям, що надає неймовірної сили.

Астерікс та Обелікс місія «Клеопатра» - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет

20. Цар скорпіонів (2002)

Метаєсу (Дуейн Джонсон) наказано вбити царського провидця. Операція зривається, коли головний герой дізнається: його метою виявляється дуже красива Кассандра (Келлі Ху). Стражники хочуть убити Метаєсу, але провидиця стверджує, що його смерть розгніває богів, адже йому уготована інша доля.

Цар скорпіонів - Найкращі фільми про Стародавній Єгипет