20 найкращих російських детективних серіалів останніх років

20 кращих російських детективних серіалів останніх років

Серіали про міліцію та приватних детективів – окремий жанр вітчизняного кінематографу. Хоч їх і дуже багато, але серед них трапляються справжні перлини, які із задоволенням переглядають навіть сім’ями. Тримай добірку з 20 найкращих російських детективних серіалів! Упевнені, ти знайдеш щось новеньке для себе!

1. Таємниці слідства (2000)

Гігантський, але дуже захоплюючий серіал, який уже налічує 19 сезонів, розповідає про старшого слідчого прокуратури Марію Швецову (Анна Ковальчук). До речі, не всі знають, але перші серії – це екранізація романів Олени Топільської, яка сама працювала у прокуратурі.

Таємниці слідства - Найкращі російські детективні серіали

2. Убивча сила (2000)

Співробітники районного відділу міліції Ігор Плахов (Костянтин Хабенський) та Василь Рогов (Андрій Федорцов) розкривають справу за справою. Ризикуючи життям, вони сміливо беруться і за побутові злочини, і за боротьбу з організованою злочинністю.

Убивча сила - Найкращі російські детективні серіали

3. Слід (2007)

За розслідування беруться фахівці експериментального відділу ФЕС – Федеральної експертної служби з доктором Рогозіною (Ольга Копосова) на чолі. Це найтриваліший серіал Росії за кількістю серій – їх тут понад 2400.

Слід - Найкращі російські детективні серіали

4. Глухар (2008)

Слідчий Сергій Глухарєв (Максим Аверін) – співробітник московського відділу міліції «П’ятницький». Він працює з найкращим другом Денисом Антошиним (Деніс Рожков) та коханою, а за сумісництвом – начальницею Іриною Зіміною (Вікторія Тарасова).

Глухар - Найкращі російські детективні серіали

5. Мажор (2014)

Кримінальний серіал із Павлом Прилучним у головній ролі є навіть на Netflix.Син олігарха Ігор Соколовський із задоволенням марить життя, поки не опиняється під слідством і не потрапляє під піклування підполковника Прянікова (Дмитрій Шевченко).

Мажор - Найкращі російські детективні серіали