20 найкращих російських детективних серіалів останніх років

20 кращих російських детективних серіалів останніх років

Серіали про міліцію та приватних детективів – окремий жанр вітчизняного кінематографу. Хоч їх і дуже багато, але серед них трапляються справжні перлини, які із задоволенням переглядають навіть сім’ями. Тримай добірку з 20 найкращих російських детективних серіалів! Упевнені, ти знайдеш щось новеньке для себе!

1. Таємниці слідства (2000)

Гігантський, але дуже захоплюючий серіал, який уже налічує 19 сезонів, розповідає про старшого слідчого прокуратури Марію Швецову (Анна Ковальчук). До речі, не всі знають, але перші серії – це екранізація романів Олени Топільської, яка сама працювала у прокуратурі.

Таємниці слідства - Найкращі російські детективні серіали

2. Убивча сила (2000)

Співробітники районного відділу міліції Ігор Плахов (Костянтин Хабенський) та Василь Рогов (Андрій Федорцов) розкривають справу за справою. Ризикуючи життям, вони сміливо беруться і за побутові злочини, і за боротьбу з організованою злочинністю.

Убивча сила - Найкращі російські детективні серіали

3. Слід (2007)

За розслідування беруться фахівці експериментального відділу ФЕС – Федеральної експертної служби з доктором Рогозіною (Ольга Копосова) на чолі. Це найтриваліший серіал Росії за кількістю серій – їх тут понад 2400.

Слід - Найкращі російські детективні серіали

4. Глухар (2008)

Слідчий Сергій Глухарєв (Максим Аверін) – співробітник московського відділу міліції «П’ятницький». Він працює з найкращим другом Денисом Антошиним (Деніс Рожков) та коханою, а за сумісництвом – начальницею Іриною Зіміною (Вікторія Тарасова).

Глухар - Найкращі російські детективні серіали

5. Мажор (2014)

Кримінальний серіал із Павлом Прилучним у головній ролі є навіть на Netflix.Син олігарха Ігор Соколовський із задоволенням марить життя, поки не опиняється під слідством і не потрапляє під піклування підполковника Прянікова (Дмитрій Шевченко).

Мажор - Найкращі російські детективні серіали

6. Метод (2015)

Загадковий слідчий Родіон Меглін (Костянтин Хабенський) звик працювати поодинці і вибирає не найгуманніші методи. Дбайлива випускниця юрфаку Єсенія Стеклова (Пауліна Андрєєва) стає його стажером…

Метод - Найкращі російські детективні серіали

7. Повернення Мухтара (2004)

Вірний друг і соратник пес Мухтар – улюбленець публіки, який допомагає ловити злочинців. У серіалі знялися Олександр Носік, Віктор Нізовий, Алла Ковнір, Олександр Воєводін, Оксана Сташенко та інші.

Повернення Мухтара - Найкращі російські детективні серіали

8.Зворотний бік Місяця (2012)

Капітан поліції Михайло Соловйов (Павло Дерев’янко) розшукує небезпечного маніяка (Іван Шибанов), але під час затримання той збиває його машиною. Прийшовши до тями, Михайло розуміє, що повернувся назад у минуле в тілі батька…

9. Прощавай, кохана! (2014)

Головний герой (Костянтин Лавроненко) – вдівець, чия дружина (Поліна Агурєєва) була вбита. Разом з її коханцем (Олександр Гришин) він розпочинає власне розслідування, доки чоловіки не починають підозрювати один одного.

Прощавай, кохана! - Найкращі російські детективні серіали

10. Агент національної безпеки (1998)

Епохальний серіал із Михайлом Пореченковим розповідає про захоплюючі пригоди агента ФСБ Олексія Ніколаєва. У головних ролях також знялися Андрій Краско, Андрій Толубєєв, Вадим Яковлєв та Андрій Зібров.

Агент національної безпеки - Найкращі російські детективні серіали

11.Чужа особа (2017)

Слідчий Котов (Олексій Кравченко) розслідує вбивство кримінального авторитету, доки не зустрічає смутно знайому молоду людину Дениса. Денис працює під прикриттям, але після його зникнення Котов змушений посісти його місце.

Чужа особа - Найкращі російські детективні серіали

12. Що сказав небіжчик (1998)

Азартна та імпульсивна Іоанна (Марта Клубович) – архітектор із контрактом у Копенгагені. Низка фатальних подій втягує жінку у справжні пошуки скарбу та кримінальні розбирання.

Що сказав покійник - Найкращі російські детективні серіали

13. Кам’янська (2000)

Екранізація романів Олександри Марініної з Оленою Яковлєвою у головній ролі досі залишається одним із найкращих вітчизняних детективів. Майор Каменська переходить до відділу вбивств під керівництвом полковника Гордєєва (Сергій Ніконенко), і все лише починається.

Каменська - Найкращі російські детективні серіали

14. Страти не можна помилувати (2017)

Ніна Колосова (Марія Кожевнікова) – колишня розвідниця, яка нарешті насолоджується мирним життям. Але тут її чоловіка вбивають місцеві бандити, і жінка не має наміру спустити це з рук.

Стратити не можна помилувати - Найкращі російські детективні серіали

15. Анна-детектив (2016)

Дії оригінального детективного серіалу розгортаються у 1888 році. Досвідчений детектив Яків Штольман (Дмитро Фрід) приїжджає до маленького провінційного містечка з самого Петербурга, і там знайомиться з Ганною Мироновою (Олександра Никифорова), яка практикує спіритизм.

Анна-детектив' - Найкращі російські детективні серіали

16. Готель «Росія» (2017)

Дії розгортаються у другій половині 70-х. Ксенія Баскакова (Катерина Вілкова) працює у готелі та не має жодних претензій від керівництва чи КДБ. Але саме її готель – точка перетину політичних, партійних, злочинних та ділових кіл.

Готель «Росія» - Найкращі російськідетективні серіали

17. Сьома руна (2014)

Столичний криміналіст Олег Нестеров (Юрій Колокольников) розслідує смерть дочки губернатора невеликого містечка. Паралельно своє розслідування розпочинають любителі історичних рольових ігор, зокрема – Віра (Агнія Кузнєцова).

Сьома руна - Найкращі російські детективні серіали

18. Місто (2015)

Оперативник Родіон Стоцький (Петро Федоров) дізнається, що мирним містечком володіють злочинці. Разом із друзями він вирішується протистояти грабежам та вбивствам. Дія розгортається 1961 року.

Місто - Найкращі російські детективні серіали

19. Така робота (2014)

Це той самий класичний російський детектив про співробітників відділу забій, які розслідують нові і нові злочини. У ролях знялися Олександр Саюталін, Оксана Базилевич та Дмитро Паламарчук.

Така робота - Найкращі російські детективні серіали

20. Лінія вогню (2017)

Начальник варти пожежної частини Токарєв (Олексій Барабаш) обчислює махінації під час закупівлі дихальних апаратів, через які постраждав його соратник. Однак під час розслідування він дізнається, що головний постачальник є його другом дитинства.

Лінія вогню - Найкращі російські детективні серіали