20 найкращих фільмів про собак

20 найкращих фільмів про собак

Ці зворушливі, чарівні, сумні чи смішні фільми не залишають байдужими дітей та дорослих. Тут неможливо не співпереживати: ти все одно мимоволі переймаєшся і із завмиранням серця стежиш за історією чотирилапих друзів. Вибрали для тебе 20 найкращих фільмів про собак для всієї родини!

1. Собаче життя (2017)

Псу Бейлі дарована чудова здатність – щоразу перероджуватися наново та наново шукати свого першого господаря. Фільм заснований на романі Брюса Кемерона, а в головних ролях знялися Денніс Куейд та Пеггі Ліптон.

Собаче життя - найкращі фільми про собак

2. Тернер та Хуч (1989)

Під час розслідування детектив Тернер (Том Хенкс) дізнається, що його єдиний свідок – пес Хуч. Так і починається їхній непростий шлях у пошуках спільної мови та життєвих змін.

Тернер і Хуч - найкращі фільми про собак

3.Поклик предків (2020)

Гривий і доброзичливий пес Бек живе з господарем Міллером (Алекс Соловіц), але той виганяє його з дому. Пса викрадають та відправляють на Аляску до робітників. У Юконі Бек знайомиться з Джоном Торнтоном (Харрісон Форд) і потрапляє в упряжку.

Поклик предків - найкращі фільми про собак

4. Хатіко: Найвірніший друг (2009)

Неможливо було б обійтися у цій добірці фільмів без зворушливої ​​історії японської акіти-іну. Довгих 9 років Хатіко приходив на вокзал і чекав на загиблого господаря – професора Вілсона (Річард Гір), який помер від серцевого нападу посеред лекції.

Хатико Найвірніший друг - найкращі фільми про собак

5. Дорога додому: Неймовірна подорож (1993)

Перед відпусткою молода сім’я залишає своїх вихованців у знайомих на якийсь час. Але пси Шедоу та Шанса з кішкою Сессі вирішують, що господарі у біді, і вирушають у подорож на пошуки свого призначення. Фільм Дуейна Данема – ремейк стрічки 1963 року.

Дорога додому Неймовірна подорож - найкращі фільми про собак