Види жіночих стрижок – назви, фото та описи

Види жіночих стрижок: назви, фото та описи

Бує, що хочеться змінити образ, але визначитися із конкретним вибором ніяк не виходить. Саме на такий випадок ми підготували для тебе каталог жіночих стрижок на різну довжину волосся з фото та назвами. Дивись, вибирай та надихайся!

Жіночі стрижки на коротке волосся

Короткі стрижки у тренді вже кілька сезонів, і найближчим часом залишаться з нами. Особливо вони добрі на літо, яке вже зовсім не за горами.

Піксі

Безумовно, найпопулярніша стрижка останніх сезонів. Залежно від укладання піксі виглядає дуже елегантно або рівно настільки ж зухвалі та зухвало.

Піксі

Коротке каре

Максимальна довжина укороченого каре – до підборіддя, а буває ще коротшим. Це чудовий вибір, якщо у тебе пряме, але досить об’ємне і густе волосся.

Коротке каре

Боб

Якщо тобі потрібно додати об’єму короткому волоссю, варіанта краще боба не знайти.Весь секрет – у філігранній побудові ліній та зрізу, завдяки якому досягається округлість форми.

Боб

Мілітарі

Стрижки у стилі мілітарі – це екстремально короткі та такі ж екстремально прості стрижки під машинку. Довгий час їх носили виключно чоловіки, але зараз це один із останніх писків моди.

Мілітарі

Гарсон

Ще одна стрижка «під хлопчика», але цього разу набагато жіночніша і витонченіша. Вона зовсім не вимагає укладання та поєднується з будь-яким чином: від спортивного костюма до вечірньої сукні.

Гарсон

Шапочка

Її ще називають стрижкою під горщик, і вона бездоганно підкреслює вилиці та риси обличчя загалом. Але повинні визнати, що підходить вона дійсно не всім.

Шапочка

Стрижки з фігурними вистригами

Саме так називаються виголені частини у коротких стрижках. Зазвичай це віскі чи потилиця, але зараз у моді сміливі експерименти. Дуже ефектно виглядають фігурні вистриги у вигляді ліній, зірок чи візерунків.

Стрижки з фігурними вистригами

Паж

Одна з класичних та дуже витончених жіночих стрижок для любительок класики. Колись моду на неї задала Мірей Матьє, і ось оригінальна округла форма знову актуальна. Особливо з довгим чубчиком до очей.

Паж

Жіночі стрижки на середнє волосся

Середня довжина відкриває безмежний простір для експериментів. Тобі доступні різні модифікації і коротких, і довгих зачісок на будь-який смак.

Каре

Традиційне каре приблизно до плечей підходить усім жінкам без винятку. Потрібно тільки визначитися: з чубчиком або без, з прямим зрізом або рваним краєм.

Каре

Боб-каре

Ця стрижка поєднує у собі найкращі риси обох. Тут і об’єм, і гарний графічний зріз, і видовжені пасма біля обличчя. Боб-каре виглядає дуже витончено та красиво відростає, на відміну від багатьох коротких стрижок.

Боб-каре

Каскад

Ще один дуже універсальний варіант, але, на відміну від автомобіля – більш легкий і зухвалий. Каскад з рваним краєм надає об’єм прямому волоссю і допомагає впорядкувати кучерики.

Лісенка

Від каскаду драбинки відрізняється специфікою зрізу, і вона менш хаотична та безладна. Найчастіше це укорочені пасма в особи, які стають довшими ближче до потилиці. Дуже зручна зачіска для локонів або об’ємних прямих укладок.

Лісенка

Рапсодія

Творчий безлад – ось, як можна охарактеризувати рапсодію. В обличчя вона нагадує драбинку, а ось далі всі пасма зістрижені так, щоб вони були чітко різної довжини. Навіть вранці спитонок рапсодія виглядає свіжо та акуратно.

Рапсодія

Сесон

Коханки витончених та жіночних образів обов’язково повинні звернути увагу на цю стрижку. А ще вона ідеально підходить для витягнутого обличчя, тому що приховує лоба і зорово додає об’єм.

Сесон

Шег

Недбала і стрепана стрижка насправді вимагає величезного професіоналізму майстра. Весь секрет тут у багатошаровості та нерівних кінцях, за рахунок чого створюється видимість обсягу.

Шег

Аврора

Ще одна стрижка, яка надовго пішла із трендів, але тепер стрімко повертається. Аврора приваблює екстравагантних модниць, тому що вона завжди виходить сміливою, унікальною та неповторною.

Аврора

Жіночі стрижки на довге волосся

Довга копа – вже сама по собі справжня прикраса. Але ми розповімо, як зробити його ще ефектнішим і красивішим!

Лісій хвіст

Лісий хвіст дедалі активніше витісняє прямий зріз серед базових та універсальних рішень. Суть у тому, що ззаду він скидається на літеру «V». Причому це відмінний варіант і для прямого, і для хвилястого волосся.

Лісий хвіст

Довгий каскад

Каскад підходить усім і на всі випадки життя. Він може бути практично непомітний або навмисне грубий, але завжди виглядає добре і ефектно. Завдяки цьому така нехитра стрижка давно вважається класикою.

Довгий каскад

Довга драбинка

На довгому волоссі особливо чітко видно різниця між драбинкою та каскадом.Укорочені пасма в обличчя поступово стають дедалі довшими.

Довга драбинка

Рвана стрижка

Якщо волосся досить густе, рвані стрижки виглядають просто чудово. Різниця в довжині пасм може бути дуже великою – у тому й особливість.

Рвана стрижка

Голлівуд

Ще одна багатошарова стрижка з різкими переходами рівня, яка нібито створена для експериментів із укладанням. Недаремно її так люблять довговолосі голлівудські модниці!

Голлівуд

Прямий зріз

Неможливо говорити про довгі зачіски, і обійти стороною базовий прямий зріз. Особливо зараз, коли нарочита геометричність знову у моді.

Прямий зріз

Довге боб-каре

Так, найчастіше боб-каре роблять на коротке та середнє волосся. Але мода на асиметрію та багатошаровість привнесла свої виправлення. Дуже ефектно виглядають видовжені бічні пасма вздовж обличчя.

Довжене боб-каре

Шапочка на довге волосся

Така шапочка принципово відрізняється від короткої. Суть у тому, що верхній шар волосся вистригається досить коротко, а далі залишається довжина. Таким чином можна створити об’єм на маківці або біля скронь.

Шапочка на довге волосся