Види жіночих стрижок – назви, фото та описи

Види жіночих стрижок: назви, фото та описи

Бує, що хочеться змінити образ, але визначитися із конкретним вибором ніяк не виходить. Саме на такий випадок ми підготували для тебе каталог жіночих стрижок на різну довжину волосся з фото та назвами. Дивись, вибирай та надихайся!

Жіночі стрижки на коротке волосся

Короткі стрижки у тренді вже кілька сезонів, і найближчим часом залишаться з нами. Особливо вони добрі на літо, яке вже зовсім не за горами.

Піксі

Безумовно, найпопулярніша стрижка останніх сезонів. Залежно від укладання піксі виглядає дуже елегантно або рівно настільки ж зухвалі та зухвало.

Піксі

Коротке каре

Максимальна довжина укороченого каре – до підборіддя, а буває ще коротшим. Це чудовий вибір, якщо у тебе пряме, але досить об’ємне і густе волосся.

Коротке каре

Боб

Якщо тобі потрібно додати об’єму короткому волоссю, варіанта краще боба не знайти.Весь секрет – у філігранній побудові ліній та зрізу, завдяки якому досягається округлість форми.

Боб

Мілітарі

Стрижки у стилі мілітарі – це екстремально короткі та такі ж екстремально прості стрижки під машинку. Довгий час їх носили виключно чоловіки, але зараз це один із останніх писків моди.

Мілітарі

Гарсон

Ще одна стрижка «під хлопчика», але цього разу набагато жіночніша і витонченіша. Вона зовсім не вимагає укладання та поєднується з будь-яким чином: від спортивного костюма до вечірньої сукні.

Гарсон

Шапочка

Її ще називають стрижкою під горщик, і вона бездоганно підкреслює вилиці та риси обличчя загалом. Але повинні визнати, що підходить вона дійсно не всім.

Шапочка

Стрижки з фігурними вистригами

Саме так називаються виголені частини у коротких стрижках. Зазвичай це віскі чи потилиця, але зараз у моді сміливі експерименти. Дуже ефектно виглядають фігурні вистриги у вигляді ліній, зірок чи візерунків.

Стрижки з фігурними вистригами