Модні стрижки для хлопчиків – від 5-14 років (фото)

Модні стрижки для хлопчиків (від 5-14 років)

Не тільки дорослим хочеться змін у житті, а особливо після Нового року. Найпростіший і безвідмовний спосіб навіть для хлопчиків – змінити зачіску. Тож тримай добірку модних стрижок для хлопчиків 5-14 років – з назвами та фото!

1. Канадка

Канадка буде першим і головним лідером цього року, причому серед малюків, і серед підлітків. Тільки для дітей, які ще не хочуть доглядати за зачіскою, краще взяти коротшу довжину.

Канадка - Модні стрижки для хлопчиків

2. Напівбокс

Полубокс – це та класика, яка ніколи не вийде з моди. У році стрижку доповнюють різними проділами, візерунками та чубчиком.

Полубокс - Модні стрижки для хлопчиків

3.Шапочка

Найкраще шапочка виглядає на прямому волоссі, яке можна трохи розпатлати за бажанням. Популярними будуть дві крайності – бездоганний прямий зріз або недбалий рваний край.

Шапочка - Модні стрижки для хлопчиків

4. Дракончик

Діти та підлітки люблять цю стрижку за креативність. Довжина «драконячого гребеня» може бути зовсім різною – від стовбурченого їжачка до довгої коси.

Дракончик - Модні стрижки для хлопчиків

5. Квіфф

Квіфф поєднує обриси канадки та андеркату. Ця стрижка хороша тим, що підходить на будь-яке волосся. А ще її можна залишити безладно або елегантно укласти.

Квіфф - Модні стрижки для хлопчиків

6. Гаврош

Кілька років тому здавалося, що ми більше не побачимо чоловічого гавроша на вулицях. Але на дворі рік, і ця стрижка знову актуальна як ніколи!

Гаврош - Модні зачіски для хлопчиків

7. Фаворит

Фаворит досить складний у виконанні, бо потребує високого професіоналізму майстра. Зате він дуже стильно і ефектно виглядає без спеціального догляду та укладання. А ще його часто використовують як основу для креативних експериментів.

Фаворит - Модні стрижки для хлопчиків

8. Бобрик

Злегка недбалий бобрик відрізняється від їжака більш чіткою геометричною формою. Він оригінальніший і багатьом здається мужнішим, а ще – симпатично відростає.

Бобрик - Модні стрижки для хлопчиків

9. Чоловіче каре

Так-так, каре – не лише жіноча стрижка. На хлопчиках з довгим волоссям воно виглядає чудово. У році чоловіче каре поєднується з асиметрією, косою подовженою чубчиком та іншими цікавими елементами.

Чоловіче каре - Модні стрижки для хлопчиків2021

10. Цезар

Тут віскі з потилицею вибриваються максимально коротко, зверху залишається трохи довжини, а перехід виконаний начебто градієнтом. Таку стрижку можна зробити зовсім брутальною або залишити у вигляді легкого мистецького безладдя. Ще один дуже схожий варіант – стрижка кропу.

Цезар - Модні стрижки для хлопчиків

11. Топ-Кнот

А ось топ-кнот – це варіація того ж цезаря або кропу, але з подовженою верхньою частиною. Найчастіше волосся збирають у маленький хвіст або бублик. У деяких виконаннях у топ-батога багато спільного з дракончиком.

Топ Кнот - Модні стрижки для хлопчиків

12. Виголені візерунки

Це найпростіший і водночас найефективніший спосіб самовираження. Візерунки найчастіше виголюють на скронях і потилиці. Плюс у тому, що їх можна міняти хоч кожні пару місяців або швидко відростити за бажанням.

Виголені візерунки - Модні стрижки для хлопчиків