Найкрасивіші садові квіти – фото та назви (каталог)

Найкрасивіші садові квіти: фото та назви (каталог)

Кожна рослина чудово по-своєму, і вибрати з них найкрасивіші садові квіти дуже складно. Але ми постаралися скласти власну вибірку та підготували великий каталог. Можливо, саме тут ти знайдеш сорт, якого не вистачало!

1. Іріс

Ірис легко відрізнити від інших садових квітів за незвичайною формою бутонів і такою ж оригінальною палітрою. Колірна гама багата всіма відтінками від жовтої до фіолетової, і знайти дві однакові квітки практично неможливо.

Ірис

2. Альстромерія

За дивовижною назвою ховається ще більш дивовижна квітка, яку прозвали «перуанською лілією». Особливо хороші сорти з незвичайним тигровим забарвленням.

Альстромерія

3. Фрезія

Яскравий і зовсім непримхливий багаторічник потребує лише регулярного поливу. Фрезія підійде навіть садівникам-початківцям, і буде роками радувати буйством фарб.

Фрезія

4. Люпин

Різнобарвні суцвіття-свічки люпинів цвітуть влітку, в основному – відтінками синього, жовтого та фіолетового. Люпин зовсім невибагливий і легко виростити.

Люпин

5. Гладіолус

У гладіолусів є дивовижна властивість – поєднувати в собі легкість, ніжність і водночас міць. Вони досить високі, з сильним стеблом і довго і поступово розпускаються.

Гладіолус

6. Рудбекія

Саме рудбекію часто називають «жовтою ромашкою», хоч і бувають сорти з іншими забарвленнями. Квіти великі та яскраві, а невибагливій рослині досить рідкісних підживлень та поливів.

Рудбекія

7. Незабудка

Така маленька, ніжна і водночас чарівна незабудка вкриває землю витонченим килимом. При достатній кількості вологи та тіні вона розростається просто на очах.

Незабудка