Модні стрижки на тонке та рідке волосся – 12 красивих ідей (фото)

ТОП-12 модних стрижок на тонке та рідкісне волосся

Набридло дивитися реклами з густоволосими моделями і вважати себе гіршим? Ми допоможемо тобі виглядати надзвичайно, не скуповуючи пачками шампуні для стимуляції зростання пасм. Лови 12 модних стрижок на тонке та рідкісне волосся, яке підкреслить твою яскравість, стиль і красу!

1. Каскад

Багатошарові варіанти створюють обсяг, який суворі та елегантні зачіски, навпаки, забирають. Каскад з плавними переходами стане кращим рішенням, якщо ти хочеш, щоб волосся виглядало пишним і свіжим, як із салону. Однак уникай різкого вистригання (наприклад, як у зачісці італійка), інакше матимеш зворотній ефект.

Каскад - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

2. Мілітарі

Не любиш укладання, довгий догляд, зате вирізняєшся авантюрністю та хоробрістю? Зверніть увагу на ультракоротке мілітарі. Щоб краще передати свій характер, пограй із різнокольоровим фарбуванням та фігурним вибриванням скронь та/або потилиці.

Мілітарі - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

3. Довгі локони

Якщо твоє волосся однієї довжини, обов’язково використовуй бігуді або ще краще плойку для укладання. Створюй хвилясті локони, які виглядатимуть більш об’ємно. Тобі також підійде ефект «мокріх пасм», але не використовуй для його створення гелі або інші засоби, що обтяжують.

Довгі локони - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

4. Градуйовані стрижки

Різні рівні зачіски зроблять тебе легшою та грайливою. Якщо ти щаслива володарка довгого прямого волосся і не любиш возитися з плойкою, то обов’язково спробуй драбинку. Для коротких варіантів підійде різнорівневий боб або гаврош.

Градовані стрижки - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

5. Чубчик набік

Твоє головне завдання – уникати прямої чубчика, тому що воно зіпсує тобі будь-яку стрижку.А ось зібрана на один бік чубчик середньої довжини буде чудовою альтернативою. За бажання її можна трохи завив.

Човка набок - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

6. Піксі

Ще один короткий варіант стрижки, який не потребує значної густоти волосся. Пограй з укладанням на різні боки або просто з’їш прядки на маківці – ефект буде різний, але однаково цікавий і стильний. А ще піксі – одна з найкращих зачісок для того, щоб експериментувати з обідками та наклейками для волосся.

Піксі - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

7. Хвилясте каре

Просте каре підійде далеко не кожній володарці тонкого волосся. Але варто додати хвилястість та обсяг – і ось стрижка вже заграла новими фарбами. Вибирай цей вид зачіски, якщо любиш виглядати мило та жіночно, а також хочеш відчути себе легшою та кокетливішою.

Хвилясте каре - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

8.Аврора

Ніжність та романтичність – ось що подарує тобі стрижка аврора. Завдяки об’ємній маківці та плавному переходу створюється гарний баланс, а невелика недбалість зовсім не зіпсує образ милої красуні. Але дівчатам із дуже тендітною комплекцією слід обережно ставитись до цього варіанту!

Аврора - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

9. Андеркат

Звикла дивувати, епатувати, бути непередбачуваною чи просто любиш опинятися у центрі уваги? Сміливо пробуй андеркат, який ще донедавна вважався виключно чоловічою стрижкою. Виголені ділянки зроблять тебе більш зухвалою, а короткі пасма приховують їхню ж тонкість.

Андеркат - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

10. Боб із укладанням назад

Якщо твоє волосся помірно рідкісне, тоді можеш приміряти на себе і традиційний боб, але для впевненості та 100% приголомшливого ефекту вибирай укладання назад. Пограй із різним ступенем зачісу спереду, щоб визначити найбільш оптимальний варіант.

Боб з укладанням назад - Модні стрижки на тонке та рідке волосся

11. Шег (Шеггі)

Ще одна недбала та повітряна стрижка на тонке та рідке волосся, яка зробить із тебе бешкетну кокетку. Якщо хочеш використовувати шегі як варіант для роботи, просто трохи пригладь волосся, але не роби його ідеально рівним і укладеним, інакше результат вийде нудним і тьмяним.

Шег (шегі) - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

12. Кучеряві пасма

Кудрі самі по собі дуже об’ємні і будь-яку густоту волосся зроблять розкішно пишною. Головна проблема полягає у підборі довжини та укладання. Краще відрощувати локони наскільки це можливо, а замість обтяжливих гелів або лаків, що роблять пасма «дерев’яними», скористайся аксесуарами для волосся.

В'ячі пасма - Модні стрижки на тонке і рідке волосся