Модні стрижки на тонке та рідке волосся – 12 красивих ідей (фото)

ТОП-12 модних стрижок на тонке та рідкісне волосся

Набридло дивитися реклами з густоволосими моделями і вважати себе гіршим? Ми допоможемо тобі виглядати надзвичайно, не скуповуючи пачками шампуні для стимуляції зростання пасм. Лови 12 модних стрижок на тонке та рідкісне волосся, яке підкреслить твою яскравість, стиль і красу!

1. Каскад

Багатошарові варіанти створюють обсяг, який суворі та елегантні зачіски, навпаки, забирають. Каскад з плавними переходами стане кращим рішенням, якщо ти хочеш, щоб волосся виглядало пишним і свіжим, як із салону. Однак уникай різкого вистригання (наприклад, як у зачісці італійка), інакше матимеш зворотній ефект.

Каскад - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

2. Мілітарі

Не любиш укладання, довгий догляд, зате вирізняєшся авантюрністю та хоробрістю? Зверніть увагу на ультракоротке мілітарі. Щоб краще передати свій характер, пограй із різнокольоровим фарбуванням та фігурним вибриванням скронь та/або потилиці.

Мілітарі - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

3. Довгі локони

Якщо твоє волосся однієї довжини, обов’язково використовуй бігуді або ще краще плойку для укладання. Створюй хвилясті локони, які виглядатимуть більш об’ємно. Тобі також підійде ефект «мокріх пасм», але не використовуй для його створення гелі або інші засоби, що обтяжують.

Довгі локони - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

4. Градуйовані стрижки

Різні рівні зачіски зроблять тебе легшою та грайливою. Якщо ти щаслива володарка довгого прямого волосся і не любиш возитися з плойкою, то обов’язково спробуй драбинку. Для коротких варіантів підійде різнорівневий боб або гаврош.

Градовані стрижки - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся

5. Чубчик набік

Твоє головне завдання – уникати прямої чубчика, тому що воно зіпсує тобі будь-яку стрижку.А ось зібрана на один бік чубчик середньої довжини буде чудовою альтернативою. За бажання її можна трохи завив.

Човка набок - Модні стрижки на тонке та рідкісне волосся